Loja 1X2 sezoni 2009/10

Ketu ndodhet te gjithe ato tema, te cilat jane te vjetra apo ne te cilat nuk diskutohet.
Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Loja 1X2 sezoni 2009/10

Post by Admin » Tue, 18 Aug 2009 , 03:09

Pershendetje te gjitheve.

Edhe si vitin e kalum fkvllaznia.net organizon lojen e parashikimeve te ndeshjeve te Superliges LOJA 1X2.

Per te marre pjese ne loje, ato qe kane qene te rregjistruar vitin e kalum skane nevoje te rregjistrohen prap.
Nqs keni harruar identifikimin apo fjalekalimin klikoni tek linku i meposhtem ku mund te merrni prep te dhenat.
http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... =perdu_mdp

Nqs nuk arrini te merrni keto te dhena me kontaktoni me mesazh privat.

Per ato qe marrin pjese per here te pare ne LOJA 1X2 mund te rregjistrohen tek linku i meposhtem:
http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... gr_champ=9

Per te marre pjese ne loje duhet te shkoni tek adresa
http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... /index.php dhe te identifikoheni.


Rregullat e Lojes:
  1. Cdo rezultat i sakte vleresohet me 1 pike.
  • Mos gjetja e rezultatin 0 pike
  • Parashikimet vendosen max gjys ore para se me fillu ndeshja
  • Ne fund te Javes se 33 te Superliges anetari qe gjetur me shume ndeshje shpallet fitues
  • Ne rast se kemi 2 ose me shume anetare me pike te njejta do te merret parasysh nr i ndeshjeve dhe shpallet fitues ai qe ka marre pjese ne me pak ndeshje, ne rast se anetaret kane te njejtat pike dhe po te njejtat ndeshje te luajtura atehere ne varesi te mundsive ekonomike do e fitojne cmimin te dy ose do te hidhet me short.


Kete vit per fituesin e lojes do vehet ne dispozicion nje bluze te Vllaznise

Image


Nqs gjate zhvillimit te lojes ndonje anetare do te kete probleme te shkruaje sa me pare per problemin e hasur.
Mos vendosja ne kohe e parashikimeve apo edhe hasja e problemeve nuk do te jene pergjegjesi i fkvllaznia.net dhe ndeshjet qe eventualisht do te trasmetohen ketu ose me mesazh privat Administratoreve te forumit nuk do te merren parasysh.
Vetem rezultatet e vendosura brenda kohes tek sistemi elektronik i Lojes 1X2 do te merren parasysh.

Si luhet ne Lojen 1X2

Vizitoni faqen e Lojes 1X2 ne adresen http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... /index.php
Identifikohuni ne sistemin e Lojes 1X2, mbasi te jeni identifikuar, klikoni tek butoni "Parashiko Tani" ose ne adresen http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... gr_champ=9 me pas do t'ju shfaqen ndeshjet e javes. Per te vendosur parashikimin tuaj duhet te klikoni mbi ikonat:
  • Image - per te fitues ekipi vendas
  • Image - per barazim,
  • Image - per fitoren e ekipit mik.
Mbasi te keni bere parashikimet per te gjitha ndeshjet atehere klikoni mbi butonin DERGO Image.
Ju mund te verifkoni nqs parashikimi eshte vendosur duke vizituar edhe njehere faqen e parashikimeve ku do te vereni nje x te zi mbi parashikimin tuaj.

Ju mund te ndryshoni parashikimin deri ne gjysem ore para fillimit te ndeshjes duke ndjekur proceduren e mesiperme.


Per cdo paqartesi mund te shkruani ketu.

Loje te mbare.
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 sezoni 2009/10

Post by fpjalmi » Fri, 21 Aug 2009 , 03:00

mjaft mire.
edhe rregullat mjaft mire .

tash kena rastin me vu tana ndeshjet dhe mos te kete diference

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Loja 1X2 sezoni 2009/10

Post by REINIS » Mon, 31 Aug 2009 , 20:42

Mirsejugjeta prap!

Po me vje mjaft mire qe loja paska fillu prap!
Vec i kerkese kam: Sikur te fitoj une ate bluzen e vllaznise ma boni bluze te TIRONES mu? :lol: :lol: :lol:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Loja 1X2 sezoni 2009/10

Post by vllaznia1919 » Mon, 31 Aug 2009 , 23:37

Vetem per ate qe ke shkru poshte fuck morrat e meriton.Ti fitoje e ma nep mu se ta gjej un te tirans. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Frank001
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 6
Joined: Sun, 15 Feb 2009 , 02:28

Re: Loja 1X2 sezoni 2009/10

Post by Frank001 » Wed, 02 Sep 2009 , 01:32

ok shume mire...vec bluza do kete emrin e naj lojtarit apo jo???

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Loja 1X2 sezoni 2009/10

Post by REINIS » Wed, 02 Sep 2009 , 14:16

vllaznia1919 wrote:Vetem per ate qe ke shkru poshte fuck morrat e meriton.Ti fitoje e ma nep mu se ta gjej un te tirans. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jo, s'ka gale, mos u lodh.
Mqs je ne Itali ka ty pranoj ene i bluze te Juves dhone ka vete dora e Del Pieros. :D :D :D
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Loja 1X2 sezoni 2009/10

Post by Admin » Sat, 05 Sep 2009 , 16:03

Pershendetje

Bluza eshte pa emer lojtari dhe me menge te gjata.
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Loja 1X2 sezoni 2009/10

Post by vllaznia1919 » Wed, 09 Sep 2009 , 13:39

REINIS wrote:
vllaznia1919 wrote:Vetem per ate qe ke shkru poshte fuck morrat e meriton.Ti fitoje e ma nep mu se ta gjej un te tirans. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jo, s'ka gale, mos u lodh.
Mqs je ne Itali ka ty pranoj ene i bluze te Juves dhone ka vete dora e Del Pieros. :D :D :D
Se po te mrrine bluza e del pieros po bahesh 170 vjeq.Hahahahahahahahaha!Ke gjet njirin e gabum per ate fanell.
Forza Juve!
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1X2 sezoni 2009/10

Post by Ledi1920 » Tue, 19 Jan 2010 , 09:28

Ndeshja Tirona-Dinamo nuk me figuron!
Image

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1X2 sezoni 2009/10

Post by Ledi1920 » Wed, 24 Mar 2010 , 09:37

Pse me dalin ndeshjet kshu pa pik lidhje mu????
si i bohet?
Image

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Re: Loja 1X2 sezoni 2009/10

Post by PARTIZANI » Sun, 04 Apr 2010 , 14:01

pse del 'skaduar' te ndeshjet e javes tjeter e s'mund te parashikoj?
FORCA DEMAT E KUQImage

Post Reply