NJOFTIM

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

NJOFTIM

Post by Miri » Thu, 02 Jul 2009 , 13:48

Perdoruesi i sapoardhur Poshtevllazni eshte perjashtuar
Arsyeja nick ofenduas per skuadren tone.

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: NJOFTIM

Post by Man in Redblue » Thu, 02 Jul 2009 , 13:51

Te lumte dora MIRI !

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: NJOFTIM

Post by Skodrinon » Thu, 02 Jul 2009 , 22:42

nuk kan pune tjeter kta idiota

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: NJOFTIM

Post by Edmond-Cela » Fri, 03 Jul 2009 , 01:10

Miri wrote:Perdoruesi i sapoardhur Poshtevllazni eshte perjashtuar
Arsyeja nick ofenduas per skuadren tone.
po le te thot posht vllaznia ma naq, nuk e shikoj ofenduse tifozlleku tek pune e ka, nese ka do nje nja kunder nesh le ta thot. ose lene te ballafaqohet me neve dhe mandej nese ofendon njeri te perjashtohet
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: NJOFTIM

Post by Miri » Fri, 03 Jul 2009 , 11:48

Edmond-Cela wrote:
Miri wrote:Perdoruesi i sapoardhur Poshtevllazni eshte perjashtuar
Arsyeja nick ofenduas per skuadren tone.
po le te thot posht vllaznia ma naq, nuk e shikoj ofenduse tifozlleku tek pune e ka, nese ka do nje nja kunder nesh le ta thot. ose lene te ballafaqohet me neve dhe mandej nese ofendon njeri te perjashtohet
Mondi nuk te duket ofenduese poshtevllazni???????nuk e di kuj mund ti thush ofendim ti?!apo ofendim eshte vetem kur ofendohesh nga familja!!!!!!!!!!!

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: NJOFTIM

Post by Man in Redblue » Fri, 03 Jul 2009 , 15:28

Miri, mu mu duk vetem cudi se hape tem per kyt perjashtim, se ajo asht e vetkuptueshme qe ky antar nuk ka ca lyp ne forumin tone.

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: NJOFTIM

Post by Edmond-Cela » Fri, 03 Jul 2009 , 21:23

Miri wrote:
Edmond-Cela wrote:
Miri wrote:Perdoruesi i sapoardhur Poshtevllazni eshte perjashtuar
Arsyeja nick ofenduas per skuadren tone.
po le te thot posht vllaznia ma naq, nuk e shikoj ofenduse tifozlleku tek pune e ka, nese ka do nje nja kunder nesh le ta thot. ose lene te ballafaqohet me neve dhe mandej nese ofendon njeri te perjashtohet
Mondi nuk te duket ofenduese poshtevllazni???????nuk e di kuj mund ti thush ofendim ti?!apo ofendim eshte vetem kur ofendohesh nga familja!!!!!!!!!!!
e di ma naq. po ne forum nuk jan te gjith qe na dojne neve. bite ta thot mondi ty qe ne forum kena edhe antare qe i kemi dimek shoket ma te mire qe une personalish kurr se kam mendu qe nje njeri flet ashtu mbrapa krahve dhe ketu na lavderojn na prujn foto demek qe na dojn dhe ne site tjera flasin me fetyre tjetur dhe slajn gja pa than, por mua kjo nuk me shqeteson. se sic i thojn fjales popullore ai qe flet per te tjeret asht se ja ka zeli dhe i din se sdo bahet kurr si ai

normale qe asht ofendim por tek fundi fundit duhet me ju than pak shpres dhe me mu tregu me te vertet se kush jemi . kundershtaret ton te pakten ai nese na thot naj gjo do the thot ne fetyre dhe jo sic ato shoket ton qe na fusin mas kraheve.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: NJOFTIM

Post by Miri » Sat, 04 Jul 2009 , 12:27

Man in Redblue wrote:Miri, mu mu duk vetem cudi se hape tem per kyt perjashtim, se ajo asht e vetkuptueshme qe ky antar nuk ka ca lyp ne forumin tone.
Nuk do jete i vetmi ne kete teme,te dihet arsyeja dhe nga antaret e tjere pse eshte perjashtu.

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: NJOFTIM

Post by Miri » Sat, 04 Jul 2009 , 12:32

Edmond-Cela wrote:
Miri wrote:
Edmond-Cela wrote: po le te thot posht vllaznia ma naq, nuk e shikoj ofenduse tifozlleku tek pune e ka, nese ka do nje nja kunder nesh le ta thot. ose lene te ballafaqohet me neve dhe mandej nese ofendon njeri te perjashtohet
Mondi nuk te duket ofenduese poshtevllazni???????nuk e di kuj mund ti thush ofendim ti?!apo ofendim eshte vetem kur ofendohesh nga familja!!!!!!!!!!!

normale qe asht ofendim por tek fundi fundit duhet me ju than pak shpres dhe me mu tregu me te vertet se kush jemi . kundershtaret ton te pakten ai nese na thot naj gjo do the thot ne fetyre dhe jo sic ato shoket ton qe na fusin mas kraheve.
Nipash nje pseudonim i tille sikur me than qe vllaznia eshte skuadra me e mire ne bote asht e barabart me zero sepse edhe po e tha me siguri asht me ironi.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: NJOFTIM

Post by GOLDIAN » Sat, 04 Jul 2009 , 12:59

o mondi kush jane ata shoke te mire qe shajne mas kraheve
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: NJOFTIM

Post by vllaznia1919 » Sat, 04 Jul 2009 , 13:05

Te lumshin te bardhat dur naqe.Ja ke ba shum mire.As mas ti shkojne kuj menja me hi kty me asi emnash.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: NJOFTIM

Post by vllaznia1919 » Sat, 04 Jul 2009 , 13:07

jo sic ato shoket ton qe na fusin mas kraheve.[/quote]
?????????? :?: :?: :?: :?:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: NJOFTIM

Post by Skodrinon » Sat, 04 Jul 2009 , 13:13

ata qi thot mondi jane disa tifoza te tiranes p.sh, qi ktu vishin si miq kurse te forumi tyne jo vetem qi flasin kunder vllaznise, se tifozlleku iky asht, por flasin edhe kunder shkodres e shkodranve.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: NJOFTIM

Post by GOLDIAN » Sat, 04 Jul 2009 , 13:15

une kam friken mas e ka per nej shkodran mondi se per tiransit shoke tone :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ???????
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: NJOFTIM

Post by vllaznia1919 » Sat, 04 Jul 2009 , 15:11

Tesh po na e shpjegon ma mire Mondi vet.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: NJOFTIM

Post by Edmond-Cela » Sat, 04 Jul 2009 , 17:41

GOLDIAN wrote:une kam friken mas e ka per nej shkodran mondi se per tiransit shoke tone :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ???????
shkodranet svjen ketu e me than poshtvllaznia, por nese asht do nje me 80% me thot mendja se asht tiranes.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 830
Joined: Fri, 19 Dec 2008 , 20:57

Re: NJOFTIM

Post by Ujku » Sat, 04 Jul 2009 , 20:11

Noshta ka ken naj shkodran prej atyne ci ka than B Cinari
ta ai skeci shkodrani ci kishte plot 8 muj ne tiran e kishte harru
me fol shkodrance :lol:
si do qe te je dreqi ja thaft qafen e perjashtimin e ka meritu.

Post Reply