TV Vllaznia:

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

TV Vllaznia:

Post by Miri » Sun, 03 Feb 2008 , 09:00

http://www.tv.vllaznia.com
TV Vllaznia ju mundeson te shikoni ndeshjet e skuadres ton te zemres edhe pse ajo po na zhgenjen ne perseri e duam.
ketu mund te shikoni ndeshjet e vllaznis si dhe ndonje te kampionatit Shqipetar dhe Evropian po ashtu kombetaren Shqipetare apo sporte te tjera si boks peshngritje etj...
Tani per tani TV Vllaznia nuk esht online 24 ore por me kalimin e kohes z.Admini do perpiqet te bej te pa munduren per te trasmetuar live 24 ore.
Kete teme e hapa per arsy qe sa her te kemi mundesi te trasmetojme live te shkruhet programi ketu:
JU UROJME SHIKIM TE KENDSHEM
---------KRENARI TE JESH SHKODRAN----------.

tironsi_tr
Mysafir i Rrespektum
Mysafir i Rrespektum
Posts: 503
Joined: Thu, 09 Aug 2007 , 05:33
Location: TR 1920 A

Post by tironsi_tr » Sun, 03 Feb 2008 , 09:23

Akaliptos dhe Admini desha t'ju falenderoj qe ma plotsut deshiren mas kerkeses time miqsore per transmetimin e ndeshjes Tiron-Elbason neper mp e msn. Nji lum me falenderime ju vijne dhe nga cunat e forumit te Tirones (qe postun falenderimet tek tema perkatese e ndeshjes per ju). Edhe iher tregut njerzillik si Shkodranas qe jeni. Mar e mir!!
Last edited by tironsi_tr on Sun, 03 Feb 2008 , 09:40, edited 1 time in total.
Se Tirones Deri Me Sot Vec Tironsi 24Karat i Ka Dal Zot!!!!

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Sun, 03 Feb 2008 , 09:37

ska perse naqe mjafton qe u mundesua ky trasmetim.

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Sun, 03 Feb 2008 , 12:43

ju lumshin duart burr. se jeni tu ba nje pun fantastike
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

LuAnIBarDhEKalTer
Huligan
Huligan
Posts: 174
Joined: Sat, 22 Sep 2007 , 12:52
Contact:

Post by LuAnIBarDhEKalTer » Sun, 03 Feb 2008 , 13:51

flm qe po na jepni mundesin edhe neve qe jemi larg shqipnis sone te shtrenjte te informohemi drejtpersedrejti me sportin ne ate vend...
kshu vazhdo sepse e keni nis shme mire..flm shume cuna...
Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sun, 03 Feb 2008 , 14:38

Flm per komplimentet edhe se punen ma te madhe e ka ba z. Akaliptos :wink:

Ishalla ka me u ba e mujtun me trasmetu 24 ore live dhe me program tonin.
Kja gja ka me u ba me ndihmen e te tanve :wink:

Por aja qe asht ma e rendesishme asht qe Vllaznia te fitoje......
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Sun, 03 Feb 2008 , 15:30

Admin wrote:Flm per komplimentet edhe se punen ma te madhe e ka ba z. Akaliptos :wink:

Ishalla ka me u ba e mujtun me trasmetu 24 ore live dhe me program tonin.
Kja gja ka me u ba me ndihmen e te tanve :wink:

Por aja qe asht ma e rendesishme asht qe Vllaznia te fitoje......
ja ja z.Akaliptos ska ba gja por z.Admini qe e ka mundesuar tv-n,un i shkreti smarr vesht kshi gjanash por ba me me than me pjek nej buk ja kam marr doren :lol: :lol: .

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Sun, 03 Feb 2008 , 16:10

JUVENTUS-CAGLIARI LIVE 15:00

User avatar
rai
I Perjetshem
I Perjetshem
Posts: 627
Joined: Sun, 08 Jul 2007 , 00:20
Location: n'kry t'mahalls
Contact:

Post by rai » Mon, 04 Feb 2008 , 19:27

Shume faleminders per mundsine me pa ndeshjet e Vllaznise e te kampionatit shqiptar....Ju lumshin duart e pune te mbare!
VLLAZNIA - mei unus, verus, precipuus ferveo

Image

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Post by vvvllaznia » Tue, 05 Feb 2008 , 13:44

shume faleminderit te gjithve

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Thu, 07 Feb 2008 , 21:28

09.02.2008 ora 14:30
VLLAZNIA - Teuta live ne TV Vllaznia.

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Thu, 07 Feb 2008 , 22:23

akaliptos wrote:09.02.2008 ora 14:30
VLLAZNIA - Teuta live ne TV Vllaznia.
faleminders ma daje.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 07 Feb 2008 , 23:58

Hajt ti shofim i here kta karafilat se qa po bajne.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Fri, 08 Feb 2008 , 14:24

Edmond-Cela wrote:
akaliptos wrote:09.02.2008 ora 14:30
VLLAZNIA - Teuta live ne TV Vllaznia.
faleminders ma daje.
qosh me ner mo nipash edhe ishalla po e bajm trasmetimin sa me mire se rradhen tjeter ishte me shkeputje..

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sat, 09 Feb 2008 , 15:45

Per fate te keq ka probleme me linjen e internetit kshu qe nuk asht e mujtun me e dhane ndeshjen :(

Me na e ba hallall e ishalla heren tjeter kena mundsi me i trasmetu ndeshjet e Vllaznise.
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sat, 09 Feb 2008 , 15:49

:cry: :cry: :cry: :cry:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Sun, 10 Feb 2008 , 08:02

djema kerkoj falje per ndeshjen e djeshme qe nuk u be trasmentimi i saj por siq e tha edhe Admini qe kisha problem me internetin dhe nuk u hapte.tani besoj qe mos te kemi probleme me probleme.flm per mirkuptimin.

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Mon, 11 Feb 2008 , 21:01

Ti na e gzosh emrin e ri i here.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Tue, 12 Feb 2008 , 13:59

vllaznia1919 wrote:Ti na e gzosh emrin e ri i here.
flm shume :lol:
epo ngaqe me ishit vu te gjithe ne fillim dhe nuk ju pelqente pseudonimi grek qe kisha thash meqe kemi kriju nje shoqeri te mire ketu mendova tju plotesoj deshiren dhe vura emrin e vertete.

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Tue, 12 Feb 2008 , 15:43

nuk e them me siguri por me sa kuptova une qe sport live ka humbur te drejtat e transmetimit te kampionatit Shqipetar per sezonin e ardhshem dhe te drejtat kampionatit shqipetar i ka fituar nje kompani gjermane.kjo do thote se sezonin e ardhshem une qe kam sport live (supersport)do jete e veshtir per nej trasmetim live..
ishalla Supersporti bashkpunon edhe me kyt kompanin gjermane.

Post Reply