persona ne kerkim

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Post Reply
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Miri » Tue, 19 Apr 2016 , 16:46

Normal me mungesen teme me keni dal doret tane :D :D
Tesh i baj thirrje shefit te dalin nej gjiro ktej se ka pune boll me ba :lol:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Admin » Sat, 23 Apr 2016 , 15:25

Shefi me duket se ka pune, ska kohe fart per kete pune :oops:
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Miri » Sun, 24 Apr 2016 , 10:12

Per gjana te tilla gjithmone ka 5 min kohe :)

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Admin » Wed, 27 Apr 2016 , 10:44

:lol: :lol: :lol:
Vllaznit Ultras

Image

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: persona ne kerkim

Post by Ledi1920 » Thu, 18 May 2017 , 15:33

Ju pershendes mbas shume vitesh
Image

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: persona ne kerkim

Post by Ledi1920 » Thu, 18 May 2017 , 15:56

Dikur ky forum kishte jete asthu si dhe forumi tiranes. U futa per nostalgji. tani sundojn rrjetet social gjithcka.

Po ju pershendes gjithsesi pavarsisht se disa I kam friend dhe ne FB

Shnet e pare
Image

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: persona ne kerkim

Post by vvvllaznia » Mon, 30 Oct 2017 , 11:19

Hajt mbas besoj me shume se nje vitit thashe po hyj nje her ne forum por s'keka ma kerkush, gjynah se ja kemi kaluar mire, i uroj te gjithve vetem te mira

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Edmond-Cela » Thu, 20 Apr 2023 , 00:29

Nje postim mas shum vitesh. Per prove
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply