VLLAZNIT ULTRAS

Kendi i tifozeve te mrekullueshem shkodrane.
Post Reply
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by GOLDIAN » Mon, 09 Mar 2009 , 21:35

o valter o valter
fjalet e tuja era i merr
shume premtove e na lajkatove
po zakonin kurre se harrove

a te pelqen ma mondi
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by fpjalmi » Mon, 09 Mar 2009 , 22:04

mondi shkruan

ca me u largu ma por me shku ne stadium dhe me gjet kenga te bukur fushajt dhe me ja kendu tan kohen ne stadium dhe jasht tije. deri sa se takloj ne meta mendore

___________________________________________________________________________

mondi.mire e ke ti ,por ai ka difishu badigardat. :lol: :lol: :lol: :lol:

asht ba ma i rrezikshen se sali berisha :D :D :D :D :D

pse nuk thu ma mire me ardh president dikush tjeter e me i lan nej lek nen dore qe me e lan vete.

megjithate as ne kete rast nuk mendoj se do ta lajn postin sepse po del ligji me pronesu klubet ,dhe mezi po pret me ia hek emrin e me ia ba fushaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nese shkon puna keshtu ,atehere duhet te formohet vllaznia e vertete me nje president te nderum ,sepse fushaj stadiumit asht e veshtire me ia nxjerr tapine :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by fpjalmi » Mon, 09 Mar 2009 , 22:08

goldi shkruan

o valter o valter
fjalet e tuja era i merr
shume premtove e na lajkatove
po zakonin kurre se harrove

____________________________________________________

shum e bukur goldi por rreshtat kan nevoje me u katerfishu dhe duhet te jene ma te egra :lol: :lol: :lol: :lol:

ja per gja ,por kta fjale e bajn me ndej edhe 10 vjet te vllaznia :D :D :D :D ,se mashtron prap

Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 830
Joined: Fri, 19 Dec 2008 , 20:57

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Ujku » Mon, 09 Mar 2009 , 23:27

o fpjalm tapin e stadiumit Valja e nxjerr me ndihm te Jozefins e sigurt kja qe po them.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by GOLDIAN » Tue, 10 Mar 2009 , 17:31

Ujku wrote:o fpjalm tapin e stadiumit Valja e nxjerr me ndihm te Jozefins e sigurt kja qe po them.
unese marr vesht pse se merr jozi ekipin
i perjashtuar

Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 830
Joined: Fri, 19 Dec 2008 , 20:57

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Ujku » Tue, 10 Mar 2009 , 18:20

GOLDIAN wrote:
Ujku wrote:o fpjalm tapin e stadiumit Valja e nxjerr me ndihm te Jozefins e sigurt kja qe po them.
unese marr vesht pse se merr jozi ekipin
S'ka koh ma GOLD se ka shum pun tjera
m'fal biznese tjera deshta me than :lol:

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Edmond-Cela » Tue, 10 Mar 2009 , 18:42

GOLDIAN wrote:o valter o valter
fjalet e tuja era i merr
shume premtove e na lajkatove
po zakonin kurre se harrove

a te pelqen ma mondi
hahah je artist e pik naq

shum bukur goldi itesh po ja dergoj ne post. klase e pare qi ti ikun shpejt
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Miri » Tue, 10 Mar 2009 , 18:55

GOLDIAN wrote:o valter o valter
fjalet e tuja era i merr
shume premtove e na lajkatove
po zakonin kurre se harrove
Po na mban ti me premtim
e cdo jav po rrim si tdhim
prep ti zemren spo na gzon
nje kyt vit me dal kampion

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Skodrinon » Wed, 11 Mar 2009 , 13:48

Miri wrote:
GOLDIAN wrote:o valter o valter
fjalet e tuja era i merr
shume premtove e na lajkatove
po zakonin kurre se harrove
Po na mban ti me premtim
e cdo jav po rrim si tdhim
prep ti zemren spo na gzon
nje kyt vit me dal kampion
me dal kampion si na e ka hije
a ke marre ti nej fije?
me u tall ti me spektatorin
po ishtu asht kur ke n'kry horin....

gyska
Antar
Antar
Posts: 37
Joined: Wed, 02 Jul 2008 , 22:13
Location: tu ndjek vllaznin

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by gyska » Wed, 20 May 2009 , 22:56

per kyt vit asht neshja jetes per vllaznin .. desha me i ba thirrje vllazniit ultras
qe per kyt neshje me ken ne stadium e me u tregu si vllazen te vertet qe me e nimu ekipin ton te zemres me arrit me marr titullin... edhe pse do jena ma te pakt ne numer shpresoj ne organizimin qe mund ti bajn vllaznit qe ne te kena mundsi me e mbeshtet ne maksimumin e mundshem vllaznin ... shpresoj qe te vin qe te kthehena me trofe si u kthyme prej elbasanit per kup ... besoj qe pervec perkrahjes se madhe .. do jen edhe shanc per vllaznin ..
SH 1919 A

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by GOLDIAN » Thu, 21 May 2009 , 09:06

o gyska ishalla je aktiv ne forum keto dit aman
e na difto si po pergatiten tifozat
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by fpjalmi » Thu, 21 May 2009 , 19:12

goldi shkruan

o gyska ishalla je aktiv ne forum keto dit aman
e na difto si po pergatiten tifozat

___________________________________

gyska.

na paq nej camer nuk kishe ba keq me e rregjistru.

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by fpjalmi » Thu, 21 May 2009 , 19:13

e me na e prun ne forum se knaqna tan ,sidom me fitu vllaznia

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Ledi1920 » Fri, 18 Sep 2009 , 09:14

Pse e kan lone punen e tyne VLLAZNIT?
Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Miri » Fri, 18 Sep 2009 , 16:05

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Skodrinon » Fri, 18 Sep 2009 , 16:12

Ledi1920 wrote:Pse e kan lone punen e tyne VLLAZNIT?
i asht marre zani :D :D

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Skodrinon » Fri, 18 Sep 2009 , 16:13

Miri wrote:Image
:lol: :lol: :lol: :lol:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by GOLDIAN » Fri, 18 Sep 2009 , 19:35

Miri wrote:Image
e te marsha te keqen tande ma mir(dhe pse e di se ske asi te keqe)
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Miri » Sat, 19 Sep 2009 , 11:16

GOLDIAN wrote:
Miri wrote:Image
e te marsha te keqen tande ma mir(dhe pse e di se ske asi te keqe)
Te gjithe kena te keqija dhe te mira dikush ma shume e dikush ma pak por problemi asht qe je ka na mungon shum ktu,nuk e di por athu bahna ma sikur para 2 viteve?

Gjak_Verdheblu
Antar
Antar
Posts: 40
Joined: Thu, 20 Dec 2007 , 15:37
Location: Ne Folene E TIGRAVE
Contact:

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Gjak_Verdheblu » Mon, 21 Sep 2009 , 23:44

Dua ti uroj cunave suksese se ne ndeshjen me Dinamon kane qene te mrekullueshem...Mbas shume kohesh jane rikthy ne tribune....
Kam pare dhe degjuar qe ne Shkoder eshte hap nje grupi ri....Tornados kuqeblu.....Kush e ka hap kte grup? Kane lidhje me Vllaznit?
Forca Vllaznit Ultras.....Tigrat jane gjithmone me ju... ;)
Edhe Ne Varre Kur Te Vemi, Forca ELBASANI Do Te Themi!
www.kfelbasani.com
Image
Image

Post Reply