Radio Vllaznia

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Radio Vllaznia

Post by kuqeblu » Sun, 18 Feb 2007 , 01:22

Un dhe Admini do te mundohemi ta mbajm rradion ne pune 24/dit, me qellim qe kush ka mundesi te degjojn muzik shkodrane dhe shqiptare, por edhe Top Albania Radion here mas heret, per zhvillimet me te fundit ne Shqipni.
Menoj qe programi per neser, diten e djele, te jete i gjith kohes nga Top Albania, pasi siq e dini jane dhe zgjedhjet lokale, ne mynyr qe te marrim vesht si po shkojn. :D
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sun, 18 Feb 2007 , 03:19

Shum ide e mire naqe.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sun, 18 Feb 2007 , 16:09

Radion mund ta ndiqni ne kete faqe:

www.fkvllaznia.net/radio.php
Vllaznit Ultras

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Sun, 18 Feb 2007 , 17:27

ju lumte burr per punen. por kur luhet ndeshjet e vllaznias a mund te lidheni me radio shkodren!
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Sun, 18 Feb 2007 , 18:40

Edmond-Cela wrote:ju lumte burr per punen. por kur luhet ndeshjet e vllaznias a mund te lidheni me radio shkodren!
Per kyt do te mundohena, po nuk e kena zgjidh hala me Adminin :)
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Tue, 20 Feb 2007 , 20:45

Pa dasht me ju rrejt, ma merr menja qe neser, e merkure dt. 21 shkurt, duke filluar nga ora 16 GMT (5 e masdites me te Shqipnis) ne Radio Vllaznia do te transmetohet drejt per drejt ndeshja Vllaznia - Partizani, ndeshje kjo e vlefshme per javen e 20-t te Kampionatit Kombetar te Futbollit.
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 21 Feb 2007 , 14:18

Mas mi qoni mare nervatse un jam ne pune e smunem me ndi ndeshjen! :evil: :evil: :evil: :evil:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 21 Feb 2007 , 14:19

ma nisni nej sms sa me dite si asht neshja. :cry: :cry: :cry: :cry:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Wed, 21 Feb 2007 , 15:22

vllaznia1919 wrote:Mas mi qoni mare nervatse un jam ne pune e smunem me ndi ndeshjen! :evil: :evil: :evil: :evil:
Qe naqe se u bame 2 edhe une jam ne pune ne oren 6, ishalla pa mundem me nigju pjesen e pare...
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Wed, 21 Feb 2007 , 15:25

Aktualisht Radio Fk Vllaznia asht lidh me Radio +2 edhe mundeni me ndjek rezultatet e ndeshjeve.
Vllaznit Ultras

Image

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Fri, 19 Oct 2007 , 01:41

Radio Vllaznia aktualisht punon, ka muzike qe luhet 24 ore rresht.

Ne te ardhmen do te munohena me transmetu neshjet direkt, si dhe te organizojm nojnji program, siq u ba per 88 vjetorin e krijimit te Vllaznis.

Linku i rradjos asht ky: http://www.fkvllaznia.net/radio.php
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Radio Vllaznia

Post by Miri » Wed, 28 Oct 2009 , 07:03

Rikthehet perseri Radio Tirana ne Satelit.

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Radio Vllaznia

Post by REINIS » Wed, 28 Oct 2009 , 12:22

Miri wrote:Rikthehet perseri Radio Tirana ne Satelit.
Mirsenaerdhi prap!!! :D
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Radio Vllaznia

Post by Miri » Sat, 07 Nov 2009 , 15:02

Radio Tiranen e keni ketu

http://www.livestream.com/miri

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Radio Vllaznia

Post by vllaznia1919 » Thu, 26 Nov 2009 , 22:47

Pupuppu si je ba edhe radjo tanen hape.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Radio Vllaznia

Post by REINIS » Thu, 26 Nov 2009 , 22:51

vllaznia1919 wrote:Pupuppu si je ba edhe radjo tanen hape.
Ku ke hum se nuk te kena lexu? :D :D
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Radio Vllaznia

Post by vllaznia1919 » Thu, 26 Nov 2009 , 23:06

Neper Ballkan.Hahhahahha.Isha ne Shqipe nja 1 jave.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Radio Vllaznia

Post by GOLDIAN » Thu, 26 Nov 2009 , 23:59

ishe dhe sna ke diftu
po si ja kalove iher
si e le gramozin :lol:
i perjashtuar

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Radio Vllaznia

Post by Ledi1920 » Fri, 27 Nov 2009 , 02:39

GOLDIAN wrote:ishe dhe sna ke diftu
po si ja kalove iher
si e le gramozin :lol:

tani e kuptoj une pse e la fushaj ate dite hyrjen ne stadium falas
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
per respekt te vllaznia 1919 :wink:
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Radio Vllaznia

Post by fpjalmi » Fri, 27 Nov 2009 , 03:20

vllaznia1919 wrote:Neper Ballkan.Hahhahahha.Isha ne Shqipe nja 1 jave.

na dithto nej lajm per vllaznine

a diskutohet me u hek fushaj apo ja prej vllaznise :D

Post Reply