Senjaloni problemet!!!

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Senjaloni problemet!!!

Post by Admin » Tue, 23 Jan 2007 , 14:51

Pershendetje te gjitheve!!

Kohet e fundit disa nga anetaret e forumit kane patur probleme e ndryshme me forumin si psh. Identifikimi, postime te cuditshme.

Do ju lutesha qe nqs do te hasni probleme te tilla perseri te shkruani ketu sa me pare ose te me kontaktoni me email ne adresen : webmaster@fkvllaznia.net

Ne postimin tuaj apo edhe ne email qe mund te me dergoni do ju lutesha qe te me tregoni se ku konsiston problemi, oren se kur ka ndodh problemi edhe faqen ne te cilen ka ndodh problemi (te me dergoni linkun).

Ju lutem mos nguroni te me kontaktoni pasi vihet ne rrezik faqja dhe postimet qe mund te behen ne faqe!!


Faleminderit per mirkuptimin.
Vllaznit Ultras

Image

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Fri, 02 Mar 2007 , 12:51

Kam vu re nji gja: kur du me pa tana postimet e nji antarit, nga faqja e profilit t'antarit, dhe klikoj aty per me i pa, kajher faqja e postimeve del bosh, vetem me nji titull "Informacion". Kajher i jap "Back" edhe "Forward" browserit edhe punan, kajher jo.
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Fri, 02 Mar 2007 , 15:15

kuqeblu wrote:Kam vu re nji gja: kur du me pa tana postimet e nji antarit, nga faqja e profilit t'antarit, dhe klikoj aty per me i pa, kajher faqja e postimeve del bosh, vetem me nji titull "Informacion". Kajher i jap "Back" edhe "Forward" browserit edhe punan, kajher jo.
Tytjeta naqe,

Sdi ca me te than po e kontrolloj iheran , po a mundesh me me than se cilet anetare paraqesin kete problem ???
Vllaznit Ultras

Image

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Fri, 02 Mar 2007 , 16:40

N'pergjithsi e kan tan. Ndodh sidomos kur futem me i pa mesazhet psh, i jap back dhe klikoj aty prep, po shum shpejt, dhe del faqja bosh vetem me "Informacion" t'shkrume :roll:
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sat, 03 Mar 2007 , 00:52

kuqeblu wrote:N'pergjithsi e kan tan. Ndodh sidomos kur futem me i pa mesazhet psh, i jap back dhe klikoj aty prep, po shum shpejt, dhe del faqja bosh vetem me "Informacion" t'shkrume :roll:
Ka mundesi qe mqs je i sapo identifikum e ti kerkon me shku ne nje status te meparshem ku nuk ke qene i identifikume e jep kete error...
Vllaznit Ultras

Image

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Sun, 25 Mar 2007 , 09:26

Admin, rregulla oren, se ka nryshu :D Duhesh me e kalu nji para ;)
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sat, 07 Apr 2007 , 13:45

kuqeblu wrote:Admin, rregulla oren, se ka nryshu :D Duhesh me e kalu nji para ;)
Kete gja naqe e kane ne dore ata te serverit... se di pse nuk asht ne rregull.
Sdq itesh e modifikova iheran konfigurimin edhe te shohim n
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sat, 07 Apr 2007 , 13:47

Duket se nuk let rol....

Por oren mundesh edhe me e vu vet tek Profili
Vllaznit Ultras

Image

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Sat, 07 Apr 2007 , 14:16

Admin wrote:Duket se nuk let rol....

Por oren mundesh edhe me e vu vet tek Profili
Pa ma, pa duhem me e vu sikur jam n'Bagdad, qi me m'dal ora e Sofies tamam :D
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sat, 07 Apr 2007 , 14:38

kuqeblu wrote:
Admin wrote:Duket se nuk let rol....

Por oren mundesh edhe me e vu vet tek Profili
Pa ma, pa duhem me e vu sikur jam n'Bagdad, qe me m'dal ora e Sofies tamam :D
hahahah, po naqe njashtu duhet me e vu :)
Se une e bana prove me ndryshu oren e konfigurimit dhe nuk ndrroj ora :) sepse varet prej ores te profilit qe ven ti :)
Vllaznit Ultras

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Sat, 28 Apr 2007 , 22:06

Admin! po rregulloje kyt orë se t'ka mbet dy orë mbrapa! :) :lol: :oops: :lol: :oops: :P
Para VLLAZNIA!

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Wed, 02 May 2007 , 01:35

forri wrote:Admin! po rregulloje kyt orë se t'ka mbet dy orë mbrapa! :) :lol: :oops: :lol: :oops: :P
Hhahaha Forri :D

Nuk asht problem i faqes por mundesh ti vete me e rregullu oren si te dush.
Shko tek profili jot edhe vendos zonen orare qe do, edhe duhet te jete ne rregull :wink:
Vllaznit Ultras

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Wed, 02 May 2007 , 10:50

Admin wrote: Hhahaha Forri :D

Nuk asht problem i faqes por mundesh ti vete me e rregullu oren si te dush.
Shko tek profili jot edhe vendos zonen orare qe do, edhe duhet te jete ne rregull :wink:
Aaa! pse në dorën time paska mbet a?!Unë kujtoja se mos duhej ta ndryshoje ti.Megjithatë aty thotë që unë jam me orën e Romës,pra në rregull,atëhere pse ndryshon koha me 1 orë?!!
Para VLLAZNIA!

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Wed, 02 May 2007 , 11:12

Forri sic e kam shkru edhe ma perpra problemi asht tek Serveri (pc ku asht i vendosun faqja) tek i cili une nuk kam access, pasi asht kompania hostuese aj qe e ka ne dore.

Ne menyre qe ora te jete e sakte te profili yt duhet te vendosesh +2 ore :lol: Pra te vendosesh oren e Kairos :oops: :lol: :lol:
Ne jete menyre ora do te tjete ne rregull.
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 02 May 2007 , 13:08

Po ba me vu oren e Honolulos si jam un???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Thu, 03 May 2007 , 02:07

vllaznia1919 wrote:Po ba me vu oren e Honolulos si jam un???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Si Honolulez :lol: :lol: :lol:
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 03 May 2007 , 13:28

Ku e merr. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Thu, 22 Nov 2007 , 18:19

Admin kam nje problem shum te madh mor burr,kur jam ne PC e masi e fiku e ulum me fjet shoh anderra me kinez,mas kam shkel ndramca mor burr??????? :lol: :lol: :lol: :lol:

sportist_shkodran
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 580
Joined: Wed, 09 Aug 2006 , 04:49
Location: usa

Post by sportist_shkodran » Thu, 22 Nov 2007 , 18:40

HAhahahahahahaha,ca mke ba me qesh.
Moj Vllazni,Vllaznia jone
ti gjithmone do jesh kampjon
vec per hire te spektatorit
Shkodra jone djepi futbollit OLEEEEE

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Thu, 22 Nov 2007 , 18:47

akaliptos wrote:Admin kam nje problem shum te madh mor burr,kur jam ne PC e masi e fiku e ulum me fjet shoh anderra me kinez,mas kam shkel ndramca mor burr??????? :lol: :lol: :lol: :lol:
ka mundsi se ti edhe me pjekje buket merresh,

naqe andrrat me kineze femna jan ma te hatashmet :lol: :lol:

Post Reply