Punime Grafike per Vllaznine.

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Punime Grafike per Vllaznine.

Post by Admin » Sun, 22 Oct 2006 , 23:23

Pershendetje te gjitheve,

Ketu mund te postoni punime te ndryshme grafike kushtuar skuadres dhe faqes fkvllaznia.net.

Mirpresim punime te shumta :lol: :lol:
Vllaznit Ultras

Image

redbluboys
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 262
Joined: Wed, 06 Apr 2005 , 21:49

Post by redbluboys » Thu, 26 Oct 2006 , 21:51

Qe idete e mija per tifozerine .
banderola e grupit dhe logoja.logoja ka3 opcione ne varesi te flakeve qe rrethojne mburojen .kjo ma teper per knaqsi vizuale.ndersa banderola ka 3 opcione ne shkrimin e germave ku edhe kto jan per efekt vizual.
Kto punime grafike ekzistojne edhe ne program profesional dhe jan gati per stampim . :)
ne banderola jan marre ne konsiderate edhe simbole te qytetit tone qe gjenden ne stemen e qytetit dhe jan perpunu pak ndersa logoja asht krejt rigjinale ne permbledhjen e elementave qe simbolizojne ate qka tifozat shkodran kan tregu ne vite .
gjithesesi mirpriten edhe sygjerime te reja per plotsim te materialit. :)


Banderola
Image


Logoja
Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sat, 28 Oct 2006 , 11:42

Te lumt dora Zamo, metam ke ba nji pune shume te bukur. :)

Ajo e treta me pelqej ma shume. :wink:

Desha me te ba nji pytje se fotoja asht pake vogel edhe spo arrij me gjet diferencen tek logot... :oops:
Vllaznit Ultras

Image

redbluboys
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 262
Joined: Wed, 06 Apr 2005 , 21:49

Post by redbluboys » Sat, 28 Oct 2006 , 13:28

ne banderola ska asnje ndryshim perveq Fonti te shkrimeve "Vllaznit Ultras".

ndersa te logoja ndryshon vetem modeli i flakeve .kjo vetem per arsye estetike vizive.

a jam sqaru ? :)

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sat, 28 Oct 2006 , 14:03

O Admin a ishe pergjumshem maj naqe???? :lol: :lol: :lol: :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sat, 28 Oct 2006 , 14:04

Redbluboy,i pelqyne edhe kushrinit tan kta logot se ja diftova mrame. :lol: :lol: :lol: :lol:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sat, 28 Oct 2006 , 15:48

redbluboys wrote:ne banderola ska asnje ndryshim perveq Fonti te shkrimeve "Vllaznit Ultras".

ndersa te logoja ndryshon vetem modeli i flakeve .kjo vetem per arsye estetike vizive.

a jam sqaru ? :)
I nderum je naqe :)
Une e kisha fjalen per tek logot se banderolat normale dallohet direkt :lol:
Nder flaket qe me pelqejne me shume asht ajo e para.
Kisha edhe nje sygjerim, qe ngjyrat me ken ifije ma shume te ndezuna :)
Vllaznit Ultras

Image

redbluboys
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 262
Joined: Wed, 06 Apr 2005 , 21:49

Post by redbluboys » Sun, 29 Oct 2006 , 22:13

prap ma te ndezuna ? :shock:
ti a don me na djege krejt aa ?
a spo te dalin tan ata flake aty ee?

me qeshe e kam por kto jan veq sa per ilustrim ndersa nese shkojne per prodhim bahen me ngjyrat qe duhen .

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Mon, 30 Oct 2006 , 12:18

Don me djeg kundershtart tone! :lol: :lol: :lol: :lol:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Mon, 30 Oct 2006 , 16:05

vllaznia1919 wrote:Don me djeg kundershtart tone! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hhahahaha naqe, pa ca kujtove :lol:
Shum bukur kane dale naqe, ishalla pa ec Vllaznia mire qe me i pa edhene stadium :)
Vllaznit Ultras

Image

redbluboys
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 262
Joined: Wed, 06 Apr 2005 , 21:49

Post by redbluboys » Wed, 22 Nov 2006 , 21:25

Qe disa ide per shalla


Image


Image


Image


Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Wed, 22 Nov 2006 , 23:07

redbluboys hallall naqe
per mu kjo e fundit me pelqen dhe me duket e vecante
i perjashtuar

User avatar
gdr
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 265
Joined: Wed, 25 Oct 2006 , 08:39
Location: Itali

Post by gdr » Thu, 23 Nov 2006 , 12:02

Redbluboy je i madh! Banderola e trete me pelqen ma shum po ajo e para i ka karakteret qe i pershtaten atyne te shallave edhe V-hit ne logo, logoja asht e bukur, edhe se ne pamje te par duket si simbol komunist, edhe ata ikset qe jan ne borde a mund te ket kush nej ide per me i zevendsu, po ja fus kot un p.sh. VETEM VLLAZNIA, e persa i perket shallave jan njeni ma i bukur se tjetri. Te lumshin durt!
vllaznia veç me shkodran

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Thu, 23 Nov 2006 , 13:51

Zamo te lumshin durt,

Hallall per punimet :)

Ishalla kta punime vehen ne jete, dmrth te bahen shalla apo edhe te bahet nje banderole e madhe ku te jete stema qe ke ba ti :wink:

Tana te mirat naqe.
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 23 Nov 2006 , 14:38

Naqe je i madh.Edhe mu me pelqen e treta!

redbluboys
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 262
Joined: Wed, 06 Apr 2005 , 21:49

Post by redbluboys » Thu, 23 Nov 2006 , 22:29

Admin wrote: Ishalla kta punime vehen ne jete, dmrth te bahen shalla apo edhe te bahet nje banderole e madhe
EEEEHHHH :(

User avatar
GoL
Tifoz
Tifoz
Posts: 92
Joined: Sun, 05 Dec 2004 , 15:11
Location: Shkoder
Contact:

Post by GoL » Fri, 24 Nov 2006 , 21:44

shume bukur, bravo :wink:

kristiani
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 624
Joined: Sat, 05 Feb 2005 , 22:27
Location: France

Post by kristiani » Thu, 30 Nov 2006 , 11:00

sa te bukra kta bandorolat hata krejt deshta me falenderu adminin per tyk sit se e ke perpunu shum shum bukur se ka sa kohe qe nuk kam ken ciao
FORZA VLLAZNIA

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Sun, 18 Feb 2007 , 18:43

Kto shallat a do t'dalin nojher n'shitje?
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sun, 18 Feb 2007 , 21:50

Kush me i ba naqe?????????????

Post Reply