Faqja e FkVllaznia.net

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sat, 09 Dec 2006 , 00:14

Tytjeta juj,

Zvogelimi i temave sic kam thane edhe me perpara do te nxjerri shume probleme, si nga ana organizative e e forumit, po ashtu edhe nga ana admnistrative( pasi duhet me nderhy ne databaze per ndryshimet te tilla).
Ok ja sikur u pakesuan temat.
Do te kemi tek kategoria Vllaznia tema si: Ndeshjet direkte (per cdo ndeshje do te kete nje teme me vete), do te kete lajmet e ndryshme, do te kete info mbi merkaton, teme me vete prep kjo, statistika apo diskutime te ndryshme mbi Vllaznine, prep teme me vete .... ku shumica e ktyne temave jane shume te vizituara dhe ka postime te shpeshta, dhe duke u perqendruara keto ne nje vend te vetem do te kete me shume konfuzion besoj, si edh emund te kete dyfishime te temave dhe si pasoje humbje te temave....
Kategoria Tifozet, mund te kete tema te tjera sic jane Tifozet shkodran(qe fatkeqesisht akoma nuk asht hape nje teme specifike mbi tifon shkodrane , ku Redbluboys i ishte dasht me e hap me kohe :lol: ), mendimet tona mbi Vllaznine, skuadra qe kemi ne antipati, mendime rreth lojtareve etj., te gjitha keto tema qe edhe mund te humbasin edhe jo, ne varesi te fluksit te temave.
Kategoria Video- Foto per mendimin tem ska nevoje me u hap pasi te gjitha foto e videot per Vllaznine i gjeni tek seksioni Multimedialitet te Faqes ( http//www.fkvllaznia.net/main/album ), e cila per cdo jave pasurohet me foto dhe video nga ndeshjet e Vllaznise.

Temat e tjera mbi sportet e tjera dhe mbi futbollin e huaj per mendimin tem ja vlene te jene edhe se nuk ka shume frekuentim.
Pastaj temat e lira dhe prezantime nuk ka edhe aq shume problem.

Kjo ishte nje permbledhje mbi ate qe ka shkru redbluboys, dhe vendet ne te cilat nuk jam dakort mbi ndryshimin e forumit.
Vllaznit Ultras

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Sat, 09 Dec 2006 , 09:56

redbluboys wrote: kam pa dhe jam antar i forumit te http://forum.tifonet.it/
,nje nga me te medhejte e tifozeve italian) dhe ata e kan krejt te tjeshte edhe pse kan mbi 10.000 antare ne vite.
poashtu e kan edhe tifozat e torcides se splitit ,nje nga forumet me te medha dhe te mire te tifozave ballkanas.
Nuk kam dëshirë të debatoj shumë në këtë pikë.Unë thjeshtë dhashë mendimin tim pasi marr edhe unë pjesë në shumë forume por më thënë të drejtën,ky është ndër më të dashurit për mua,jo thjesht se i dedikohet skuadrës time të zemrës por se më pëlqen mënyra se si është i ndërtuar estetikisht.Nuk e di për jashtë shtetit por forumet e skuadrave tona nuk më duken edhe aq tërheqës në krahasim me tonin.

Forumi"tifo-net"vetëm i thjeshtëzuar që nuk mu duk(të paktën nga indeksi që pashë)pasi kishte një shumllojshmëri temash sa dhjetfishi jonë,ndërsa ai Kroat ishte i thjeshtëzuar siç the ti por të them të drejtën mua personalisht nuk më tërheq.
Megjithatë ti ke mendimin tënd dhe unë e respektoj.


Ndërhyrja ime në këtë temë konsistoi thjesht në rikthimin e një teme të caktuar,pasi mendoj se,nuk mund të quhet hata e madhe pse të egzistojë një kryetemë ku mund të shprehen pakënaqësitë tona të përkohshme ndaj skuadrës apo mendime të kundërshtarëve tanë kundrejt skuadrës tonë pasi në forum ka replika dhe kundër-replika dhe nuk mund të konsiderohet thjesht një temë ku vetëm të shahet skuadra jonë. :)

Ndërsa përsa i përket heqjes të temave të vjetra:E mira do ishte që të hiqeshin temat e panevojshme ku nuk mund të shkruhet më.dëshira ime do ishte që të gjëndej një mënyrë që,ai që do të rishikojë replikat e tijë të vjetra ti gjejë në një vënd të caktuar.
Shikoni se ç'farë ndodh:

VLLAZNIA-SHKUMBINI X-X 2004
VLLAZNIA-SHKUMBINI X-X 2004
VLLAZNIA-SHKUMBINI X-X 2005
VLLAZNIA-SHKUMBINI X-X 2005
VLLAZNIA-SHKUMBINI X-X 2006.

Pra e njëjta temë ndodhet disa herë ndërkohë që në index duhej të gjëndej vetëm e fundit.Ja pse doja që të hiqeshin temat e panevojshme ku nuk shkruhet më,jo se ka ndonjë problem specifik me to.

Respekte!
Para VLLAZNIA!

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sat, 09 Dec 2006 , 13:42

Tytjeta jote Forri,

Argumentat qe ke pru me duken te vlefshme.
I vetmi problem nga ana e administratoreve eshte arkivimi i temave qe nuk perdoren pasi sic kam shkru ma perpara, duhet me i kontrollu keto tema perdit dhe me i spostu... E kjo gja te merr pak kohe, por do mundohem te arkivoj shumicen e temave.
Atehere te presim se cfare do shkruhet deri neser e masandej nqs nuk ka mendime te tjera do te behen modifikimet e duhuna, pra kthimi si kategori me vete te ANTI-VLLAZNIA, kurse tek prezantime e urime te rije keshtu sic eshte.
:wink:
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Mon, 11 Dec 2006 , 11:59

Pershendetje te gjitheve,

Duke pa qe nje pjese e atyne personave qe kane shkru jane dakort, qe te kthehet temat qe jane spostu, atehere kjo gja asht ba.
Pervec kesaj kam hap nje kategori me vete per sa i takon tifozave sepse me te vertete duhet nji dicka e tille te jete m'vedi.

Per cdo sygjerim, keshille apo edhe vrejtje jeni te lire dhe te mirpritun te shkruni ktu :)
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Thu, 15 Feb 2007 , 19:08

JETI te lumshin durt se kjo hapja e faqes eshte nje mrekulli dhe fotot e perzgjedhuna jane super
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 15 Feb 2007 , 21:44

Metaman yll kta fotot,ku i ke gjete maj naqe? :lol: :lol: :lol: :lol:

Te lumshin durt naqe!

kuqeblu4ever
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 429
Joined: Mon, 29 Nov 2004 , 18:43

Post by kuqeblu4ever » Fri, 16 Feb 2007 , 01:38

Jeto shume bukur e paske ba hymjen, t'lumt dora.

+ qe paske vu aty edhe foton e stadiumit qe e kam ba une :lol:
VLLAZNIA, BAYERN MÜNCHEN, BARCELONA

User avatar
Ultras Kuqeblu
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 209
Joined: Fri, 26 Jan 2007 , 20:00
Contact:

Post by Ultras Kuqeblu » Fri, 16 Feb 2007 , 02:33

me te vertete ke ba nje pune shume te bukur te lumshin duart jeto bukur shume urime urime
PARA VLLAZNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Fri, 16 Feb 2007 , 02:43

Ju falenderoj per urimet, por merita asht e te tanve.
Merita asht e ngjyrave Kuqe e Blu (Vllaznise :D ) e te shpresojme qe mas dites se neserme ( 88 vjetorit) Vllaznia te filloje te baje kthesen e shum pritun.

Seksionet e tjera qe do te hapen per 88-vjetorin jane:

1- Chati
2- Radio
3- Lojra

Nqs keni ndonji ide tjeter se ca mundem me vu ne faqe, ose ca mundem me organizu ne faqe me thoni.

Kurse rreth ores 21:00 asht lane takimi ne chat ku te gjithe ne mundena me bashkebisedu live me njeri tjeterin.
Si edhe rreth ksaj ore do te trasmetoj live :D, ku nqs ndonjeni prej jush ka mikrofon mundem me e lidh direkt edhe me fol ne RADIO :)
Vllaznit Ultras

Image

User avatar
Ultras Kuqeblu
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 209
Joined: Fri, 26 Jan 2007 , 20:00
Contact:

Post by Ultras Kuqeblu » Fri, 16 Feb 2007 , 03:23

urime skuadres sone te zemres vllaznise per 88 vjetorin e krijimit te ktij klubi te mrekullushem dhe shpresojme qe same shpejt kampione ashtu sic i ka lezet urime dhe tifozerise se mrekullueshme shkodrane qe e mbeshtet ate gjithmone.Desha te sygjeroj noshta dhe sash naj mendim i bukur por po e them nqs ti jetmir ke material te bollshem une thom me vu nga nje foto te skuadres secilin vit qe kemi dale kampion me emrat e atyre qe kane qene pjese e vllaznise kampione ne vite
PARA VLLAZNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Fri, 16 Feb 2007 , 03:29

Ekziston nji teme ne forum me emrat e lojtareve qe kane dale kampion me Vllaznine nder vite.

Fatkeqesisht fotot per cdo vite qe kena dal kampion nuk i kam, sepse asht veshtire me i gjet.
Nqs ndoj njeni prej jush ka ndoj gja ti mi dergojne me e-mail:
webmaster@fkvllaznia.net

Flm
Vllaznit Ultras

Image

BLEDI
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 578
Joined: Fri, 06 Oct 2006 , 17:40
Location: G.B
Contact:

Post by BLEDI » Fri, 16 Feb 2007 , 03:30

URIME VLLAZNISE DHE ISHALLA SI THA GLADIATO KUQ E BLU KAMPIONE SIC E DON TRADITA

EDHE FALEMINDERIT JETMIR PER KYT FAQE TE MREKULLUSHME
Kuqeblu perjete!!!!

User avatar
Ultras Kuqeblu
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 209
Joined: Fri, 26 Jan 2007 , 20:00
Contact:

Post by Ultras Kuqeblu » Fri, 16 Feb 2007 , 03:47

bledi hajde futu tek chati qyri ato faqet e forumit dhe merr adresen
PARA VLLAZNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

BLEDI
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 578
Joined: Fri, 06 Oct 2006 , 17:40
Location: G.B
Contact:

Post by BLEDI » Fri, 16 Feb 2007 , 04:11

KU JENI O TIFOZAT KUQ E BLU SE ASHTE HAP CHATI MAS RRINI TE FSHEHUN FUTNU E TA FESTOJME 88 VJETORIN E SKUADRES TONE SE IKA PLOTSU ADMINI KUSHTET


PARA VLLAZNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAA
Kuqeblu perjete!!!!

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 16 Feb 2007 , 15:05

Mu prep sme punon chati. :evil: :evil: :evil: :evil:

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Fri, 16 Feb 2007 , 15:08

vllaznia1919 wrote:Mu prep sme punon chati. :evil: :evil: :evil: :evil:
Shif mas noshta s'e ke flashin, se duhet me t'punu nqs e ke
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Fri, 16 Feb 2007 , 15:16

vllaznia1919 wrote:Mu prep sme punon chati. :evil: :evil: :evil: :evil:
Duhet me pase te istalum Flash player, por nqs te del faqja e bardhe bani refresh faqes naqe iheran.
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sat, 17 Feb 2007 , 13:06

Pershendetje te gjitheve,

Urime edhe njehere per "Ditelindjen" e Vllaznise e shpresojme qe vllaznia jone e dashtun te bajne kthesen e shume pritun dhe te kthhet ne nivlet e saja.

Gjithashtu doja me falenderu te gjithe ato anetare qe kane qe ne dje te pranishem ne festimin "virtual" te 88-vjetorit te themelimit te Vllaznise.

Nje falenderim vjen edhe per anetarin tone te nderum KUQEBLU i cili na ka knaq duke trasmetu direkt ne radio :)

Faleminderit te gjitheve !!!
LONG LIFE VLLAZNIA !!!

SA MA SHPEJT KAMPION ISHALLA!!!
OOOOOOLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sat, 17 Feb 2007 , 14:27

Edhe un deshta me i falenderu te tane,veqanarisht adminin e Dj-Kuqeblu!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ja kena kalu shum mire mram!Ishalla e perserisim prep nji gja te tille.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sat, 05 May 2007 , 21:29

Sot kam shtu nji sherbim te ri ne Forumin e FkVllaznia.

Ky shqerbim qe quhet RSS lejon shikimin e postimeve te fundit direkt nga pc-ja juaj.
Abonimi tek RSS eshte teper i thjeshte.
Per me shume shikoni figurat e meposhtme:

Per FireFox:

Image

Per Internet Explorer:

Image

ose edhe duke klikuar tek linku i meposhtem:

RSS

Cfare eshte RSS

RSS ne anglisht eshte ‘Really Simple Syndication’. E shpjeguar thjesht, RSS eshte nje teknologji qe lejon perdoruesit e nje faqeje interneti qe te regjistrohen tek te rejat e asaj faqe. Ky regjistrim iu lejon qe ti marrin te rejat e faqes automatikisht ne nje program qe quhet ‘newsreader’. Sistemi eshte nje menyre e lehte dhe e organizuar qe lejon perdoruesit te njoftohen automatikisht per te reja nga site te ndryshme nepermjet nje faqeje te vetme.
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply