Java e 31: Vllaznia - Flamurtari

Ketu ndodhet te gjithe ato tema, te cilat jane te vjetra apo ne te cilat nuk diskutohet.
Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Java e 31: Vllaznia - Flamurtari

Post by Admin » Sat, 18 Apr 2015 , 16:23

Sapo ka mbaru ndeshja Vllaznia - Flamurtari me rezultatin 1-1.
Pjesa e pare komplet per Flamurtarin e Vllaznia nuk ishte kerkund, golin per vlonjat e shenoi Kruja.
Pjesa e dyte ishte per Vllaznine e me daljen me te kuqe te Telushit, ishte dasht me e fitu ndeshjen.
Krymi nuk e di ca ka por sikur ka frike me majt topin edhe ka humb sigurine qe ka tregu ne ndeshjet e maparshme, Cinari luftarak e ishalla impenjohet se ka mundsi me lane gjurme te Vllaznia.
Dyca me pelqej edhe ishalla vazhdon kshu.
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Java e 31: Vllaznia - Flamurtari

Post by Skodrinon » Sat, 18 Apr 2015 , 17:19

Hajt vec shyqyr qi lozin kta t'rit
Ku kena me i zhvillu ndeshjet e ardhshme?
Per mu ma mire ne lezhe. Asht afer Shkodres plus lezhjant tham se vazhdojne me ba tifo per ne mas beslidhjes edhe mund te shkojne me e pa ndonji

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Java e 31: Vllaznia - Flamurtari

Post by Miri » Sun, 19 Apr 2015 , 10:01

Ndeshje krejt e dobet pa pik interesi ku normal pj1 ishte tmerr nuk e kan prek 1 here topin ndersa e 2-ta volum loje ne mesfush dhe as gja ma teper.
Per mendimin tem Dema nuk duhet me lujt me skuader te pare ndersa Shtubina Gocaj Boci jane krejt dobet nuk kane asnje lidhje me lojen qe kan ba kur ishte Raineri ndoshta nuk dojne Zmijanin ndoshta skan takat ma,me fillu te porta nuk ke ca me komentu se eshte vetem 17 vjec ne mbrojtje me mungesen e beqirit nuk ka organizim gocaj boci dobet ndersa sykaj kur don lot ne mesfushe luhet vetem me Liken qe ska ca me ba ma shume por edhe te kishte per momentin nuk kena sulm Cinari i fuqishem por aq per moshen qe ka ndersa per Sosa nuk e di mduket se ka dal me mbledh sherbel.
Shpresojme sezonin tjeter te ndryshoj per mire se me lojtare te ri rrezikojme superligen se per fat te mire kyt vit jo qe nuk do rrezikonim por elbasani dhe apolonia ishin shume dobet dhe ky eshte fakti qe nuk rrezikojme.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Java e 31: Vllaznia - Flamurtari

Post by Admin » Sun, 19 Apr 2015 , 22:59

Miri, Sosa duhet te jete hala i demtum por nuk e di nqs asht tu u rekuperu ne Shkoder apo asht me pushime ....

Me bani shume pershtypje artikulli per premion qe paska vu bordi i Vllaznise ne pushim te ndeshjes:
http://www.panorama-sport.com/2015/04/k ... ne-pushim/" onclick="window.open(this.href);return false;

Se marr vesh se si merren kto vendime e si bahen kto levrime fondesh, ne kafe? ne stadiume?
Profesionalizmi ne vend te par !!
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Java e 31: Vllaznia - Flamurtari

Post by Skodrinon » Wed, 22 Apr 2015 , 13:43

Admin wrote:Miri, Sosa duhet te jete hala i demtum por nuk e di nqs asht tu u rekuperu ne Shkoder apo asht me pushime ....

Me bani shume pershtypje artikulli per premion qe paska vu bordi i Vllaznise ne pushim te ndeshjes:
http://www.panorama-sport.com/2015/04/k ... ne-pushim/" onclick="window.open(this.href);return false;

Se marr vesh se si merren kto vendime e si bahen kto levrime fondesh, ne kafe? ne stadiume?
Profesionalizmi ne vend te par !!
Vendimin e kan marre me votim te rregullt, po do t'kene harru orarin e ndeshjes, prandej ia kane dhane me vonese :)

Post Reply