Partizani - Vllaznia

Ketu ndodhet te gjithe ato tema, te cilat jane te vjetra apo ne te cilat nuk diskutohet.
Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Partizani - Vllaznia

Post by Skodrinon » Wed, 17 Dec 2014 , 15:27

Sot ne oren 16:00 luhet ndeshja Partizani -Vllaznia

A kena ku me e pa?

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Admin » Wed, 17 Dec 2014 , 16:02

Klubi kishte vu ne dispozicion 2 autobuza per me shku falas, po kshu edhe premio per fitoren.
Ishalla vazhdojme me kete ritmin e ndeshjeve te fundit edhe nuk dalim pa humbje ne Tirane.

Besoj se Miri ka me e lidh ndeshjen ne Tv Vllaznia.
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Miri » Wed, 17 Dec 2014 , 16:20

Ishalla me fitore sot.
Ndeshja transmetohet edhe nga tvsh mas u gabofsha por edhe normal nga Vllaznia Tv.

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Miri » Wed, 17 Dec 2014 , 16:54

Partizani - Vllaznia live

http://www.fkvllaznia.net/main/tv/2-live.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Miri » Wed, 17 Dec 2014 , 17:36

Goooooooooooooooool Tafili min 35`

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Admin » Wed, 17 Dec 2014 , 17:39

Deri tesh dobt Partizani.
Vllaznia asht tu lujt mire e me kujdes. Duhet me kene pak ma te kujdesshem me kartonat...
Vllaznit Ultras

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by forri » Wed, 17 Dec 2014 , 17:56

pse thatë që jena dobët shumë mire janë duke lujt djem.
Para VLLAZNIA!

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Skodrinon » Wed, 17 Dec 2014 , 17:58

Tafili asht i abonum me Partizanin
Ishalla asht deciziv edhe ky gol si ai i Kupes
Fusha keka me mjell oriz

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Miri » Wed, 17 Dec 2014 , 17:59

forri wrote:pse thatë që jena dobët shumë mire janë duke lujt djem.
Tan diten jan ken npun ti ba llaç por po vazhdojne tornin e dyte ne Qemal Stafa :)

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Skodrinon » Wed, 17 Dec 2014 , 18:15

Miri
a nuk ka za apo kam problem une ne cel?

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Miri » Wed, 17 Dec 2014 , 18:25

Skodrinon wrote:Miri
a nuk ka za apo kam problem une ne cel?
Nuk del nga cel nuk e di pse,tesh shofim nej program tjeter.

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Skodrinon » Wed, 17 Dec 2014 , 18:28

As ne iPad
Prej te app qi shkarkova jam tu e pa figuren krejt mire por pa za

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Skodrinon » Wed, 17 Dec 2014 , 18:40

Jena ndry mrapa si ekip provincet e nuk jena as tu kundersulmu si ne pjese te pare
Ishalla na run zoti

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Miri » Wed, 17 Dec 2014 , 18:48

4` min shtese.

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Skodrinon » Wed, 17 Dec 2014 , 18:49

Na bane me zemer
4 min shtese

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Skodrinon » Wed, 17 Dec 2014 , 18:53

Maroiiiii
Urime!!!!

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Admin » Wed, 17 Dec 2014 , 19:25

Djema urime per fitoren, nuk i pashe/vujta 15 min e fundit se isha ne pune ... :)

Urime edhe ishalla vazhdojme kshu.
Me aq sa kam pa une Tafili super ka lujt.
Vllaznit Ultras

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by forri » Wed, 17 Dec 2014 , 21:03

Isha tek tribuna A,ah sa më ka shiju ai gol.
Para VLLAZNIA!

sidrit
Huligan
Huligan
Posts: 187
Joined: Sat, 02 Feb 2008 , 16:19

Re: Partizani - Vllaznia

Post by sidrit » Wed, 17 Dec 2014 , 22:01

Kjo fitore më ka gëzu tepër! Çdo fitore ka vlerën e tre pikëve por kjo ishte fitore me shumë randësi për moralin.
Ajo e javës tjetër asht e randësishme për vazhdimësinë dhe vetëbesimin.
Entuziazmi dhe mënyra se si festunen të tanë fubollistat bashkë , tregojnë shumë për frymën e ekipit dhe momentin e mirë që po kalojmë.
Merita e të tanve! Bravo të rinjve!

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Edmond-Cela » Thu, 18 Dec 2014 , 00:41

urime per fitoren. ishalla keto djem te ri do vazhdojn keshtu. para disa javesh fajtuam tranjerin tashi na doli ma I miri, duhet ma pas kujdes ne kritikat dhe te lehen te punojn
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply