Elbasani ---Vllaznia 1-4

Ketu ndodhet te gjithe ato tema, te cilat jane te vjetra apo ne te cilat nuk diskutohet.
Post Reply
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Elbasani ---Vllaznia 1-4

Post by fpjalmi » Mon, 08 Dec 2014 , 11:12

Askush nuk e permendi fitoren e trete rradhazi te vllaznise . Kja do te thote qe kur nuk hapet tema , fiton vllaznia dhe kja asht rradha e trete rradhazi qe ndodh ne kete fillim kampionati.

A mund te kapin europen vllaznia , vetem me 3 lojtare cilesore ?

Duke pa piket e kapim , pse jo edhe nga kupa .

Dikur ishim duke ra nga kategoria , por tiranen edhe pse ishte ma e mire si sot , e rrahem dhe I morem kupen e shqipnise . Ketu fusha ka mundesi shum me e qu vllaznine aty ku e kishte , dhe vendimin e mire qe drejtusit bane duke mos lan tranierin me ik , mund ti shtojn edhe 1 te mire tjeter .

Tia japing fushajt pa ardh merkato e dimrit

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Elbasani ---Vllaznia 1-4

Post by Admin » Mon, 08 Dec 2014 , 14:40

Kam pa ndeshjen e ne pergjithsi me kane pelqy, por mos te harrojme se kena lujt me Elbasanin e qe ne kete ndeshje qe kam pa une ka kene shume shume dobet.
Mu ba qejfi qe Sosa ka shenu dy-golesh si edhe ishalla Kalaja vazhdon me lujt mire. Me kane thane fjal te mira per te e ishalla rrin me kambe ne toke edhe bahet dikushi per vedi e per Vllaznine.

U doshin keto 3 fitore e sidomos kunder Apolonise e Elbasanit.
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Elbasani ---Vllaznia 1-4

Post by Skodrinon » Mon, 08 Dec 2014 , 16:10

Ishalla u zhblloku ky Sosa se pa sulmus nuk shkon kerkund
Ndeshjet direkte jena tu i fitu shyqyr, sa me i ik lakut edhe simjet....

P.s
Na veni ndoi video

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Elbasani ---Vllaznia 1-4

Post by fpjalmi » Tue, 09 Dec 2014 , 10:53

Golat

https://www.youtube.com/watch?v=zqC1LiirlnM" onclick="window.open(this.href);return false;

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Elbasani ---Vllaznia 1-4

Post by GOLDIAN » Tue, 09 Dec 2014 , 18:46

pjalm falemnders per videon

ca jane keto fanella ku asht kuq e bluja
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Elbasani ---Vllaznia 1-4

Post by fpjalmi » Wed, 10 Dec 2014 , 07:18

GOLDIAN wrote:pjalm falemnders per videon

ca jane keto fanella ku asht kuq e bluja
Ju lutem Gold .Jan fanelat e reja me duket

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Elbasani ---Vllaznia 1-4

Post by Admin » Wed, 10 Dec 2014 , 14:01

Goldi asht fanela e dyte, qe e kena pas pothujse gjithmone te bardhe me elemente kuq e blu.

Image

Edhe une shpresoj shume qe Sosa te jete zhblloku, po kshu edhe Kruja nuk asht tu shenu gola edhe duhet me e marr vedin sesban se i duhet Vllaznise.


http://www.panorama-sport.com/kategoria ... -ndeshjes/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ky artikull me duket pak si kot e shume tendecioz .......
Sma merr mendja qe jane ba dallavere ne kete ndeshje.
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Elbasani ---Vllaznia 1-4

Post by Skodrinon » Sun, 14 Dec 2014 , 13:56

Jo se nuk i bajne kto pislleqe po edhe mu me duket pa lidhje ky artikull
"Po ju zbardhim takimin...." " NDOSHTA ka ken nji i bordit..."
Ca leshin je tu zbardh kur nuk din as se kush ka ken e as rolin qi ka te klubi i Vllaznis
Nuk ven as emrin se kush e ka shkru artikullin

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Elbasani ---Vllaznia 1-4

Post by Admin » Sun, 14 Dec 2014 , 14:51

Edhe mu me duket krej pa lidhje ky artikull a thu se Elbasani nuk asht tu hup ndeshjet rresht ....
Pse nuk shkrujne per ndeshjen Elbasani - Teuta e Teuta - Elbasani kta zotnit ...
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply