Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Ketu ndodhet te gjithe ato tema, te cilat jane te vjetra apo ne te cilat nuk diskutohet.
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by Admin » Fri, 09 Sep 2011 , 11:49

Pershendetje te gjitheve.

Edhe si vitin e kaluar fkvllaznia.net organizon lojen e parashikimeve te ndeshjeve te Superliges LOJA 1X2.

Per te marre pjese ne loje, ato qe kane qene te rregjistruar vitin e kalum skane nevoje te rregjistrohen prap.
Nqs keni harruar identifikimin apo fjalekalimin klikoni tek linku i meposhtem ku mund te merrni prep te dhenat.
http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... =perdu_mdp

Nqs nuk arrini te merrni keto te dhena me kontaktoni me mesazh privat.

Per ato qe marrin pjese per here te pare ne LOJA 1X2 mund te rregjistrohen tek linku i meposhtem:
http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... r_champ=11
Per te marre pjese ne loje duhet te shkoni tek adresa
http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... /index.php dhe te identifikoheni.


Rregullat e Lojes:
 1. Piket jane sipas skemes te meposhtme:
  Rezultati Parashikimi Pike
  2:1 2:1 5
  2:1 3:2 3
  1:1 2:2 3
  2:1 3:1 1
  2:1 0:1 0
 • Mos gjetja e rezultatin 0 pike
 • Parashikimet vendosen max gjys ore para se me fillu ndeshja
 • Ne fund te Javes se 33 te Superliges anetari qe gjetur me shume ndeshje shpallet fitues
 • Ne rast se kemi 2 ose me shume anetare me pike te njejta do te merret parasysh nr i ndeshjeve dhe shpallet fitues ai qe ka marre pjese ne me pak ndeshje, ne rast se anetaret kane te njejtat pike dhe po te njejtat ndeshje te luajtura atehere ne varesi te mundsive ekonomike do e fitojne cmimin te dy ose do te hidhet me short.

Kete vit per fituesin e lojes do vehet ne dispozicion nje bluze te Vllaznise

Image


Nqs gjate zhvillimit te lojes ndonje anetare do te kete probleme te shkruaje sa me pare per problemin e hasur.
Mos vendosja ne kohe e parashikimeve apo edhe hasja e problemeve nuk do te jene pergjegjesi i fkvllaznia.net dhe ndeshjet qe eventualisht do te trasmetohen ketu ose me mesazh privat Administratoreve te forumit nuk do te merren parasysh.
Vetem rezultatet e vendosura brenda kohes tek sistemi elektronik i Lojes 1X2 do te merren parasysh.

Si luhet ne Lojen 1X2

Vizitoni faqen e Lojes 1X2 ne adresen http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... /index.php
Identifikohuni ne sistemin e Lojes 1X2, mbasi te jeni identifikuar, klikoni tek butoni "Parashiko Tani" ose ne adresen http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... r_champ=11 me pas do t'ju shfaqen ndeshjet e javes. Vendosni parashikimin tuaj.
Mbasi te keni bere parashikimet per te gjitha ndeshjet atehere klikoni mbi butonin DERGO Image.
Ju mund te verifkoni nqs parashikimi eshte vendosur duke vizituar edhe njehere faqen e parashikimeve ku do te vereni nje x te zi mbi parashikimin tuaj.

Ju mund te ndryshoni parashikimin deri ne 1 ore para fillimit te ndeshjes duke ndjekur proceduren e mesiperme.


Per cdo paqartesi mund te shkruani ne forumin e http://www.fkvllaznia.net

Loje te mbare.
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by Skodrinon » Fri, 09 Sep 2011 , 12:50

Admin wrote:
Kete vit per fituesin e lojes do vehet ne dispozicion nje bluze te Vllaznise

Image
Pse prap fanela e Pjerin Valter Nikolin Koloseut asht a? Na e azhorno naqe. Jo per gja por ket here e kam t'sigurt fitoren

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by Skodrinon » Fri, 09 Sep 2011 , 13:02

admin ke harru ndeshjen teuta-tirana

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by Admin » Fri, 09 Sep 2011 , 14:18

Hhahahha Skodrinon ... tash po shof e mos gjej nji tjeter me fillimin e kampionatit.
Sdq nqs fiton ti ja bajme dermanin :)

Ndeshjen e Tiranes e ke tek faqja tjeter, ka kalu tek java e ardhshme. Kliko tek parashikimet e ardhshme edhe e ke.
Neser paradite tash pa e sistemoj qe me dal tek java e pare direkt sepse duhet me modifiku disa gjana e tesh jam ne pune e nuk mundem me hi ne server per me ba modifikimet :)
Vllaznit Ultras

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by Man in Redblue » Fri, 23 Sep 2011 , 19:15

admino kur tkesh kohe mos pritosh hidhja isy kontos teme te loja se nuk me dalin 4 pikt

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by Admin » Sat, 24 Sep 2011 , 11:04

Mrb a i ke vu rezultatet se nuk del qe ke vu rezultatet.
Kurse ata qe ke vu nuk jane te sakta ...

Java e pare:
http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... r_champ=11

Java e 2-te:

http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... r_champ=11

Java e trete

http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... r_champ=11

Shif se nuk i ke vu rezultatet e javes te trete ....
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by fpjalmi » Thu, 29 Sep 2011 , 03:06

Admin ,U mundova me vu rezultatet e skedines te superliges para 2 diteve dhe nuk i nxjerr ndeshjet e superliges ,dhe nxjerr veq ato qe jane mbas 144 diteve .

E provova edhe itesh ,dhe prap i njejti problem ,nuk dalin ndeshjet e kesaj javet .

Nuk e di a e kam vetem un ket problem apo edhe te tjeret ,por po pate mundesi me thuj qa mund te baj ,se neser fillojn ndeshjet me duket :P

Faleminders

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by Admin » Thu, 29 Sep 2011 , 18:34

Pjalm nuk i ka vu tana ndeshjet jam tu i vu nji ka nji.
Itesh sa i vune edhe jane gati mundesh me i vu rezultatet .
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by fpjalmi » Thu, 29 Sep 2011 , 19:25

Admin wrote:Pjalm nuk i ka vu tana ndeshjet jam tu i vu nji ka nji.
Itesh sa i vune edhe jane gati mundesh me i vu rezultatet .
faleminders Admin

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by Man in Redblue » Thu, 29 Sep 2011 , 23:39

Admin wrote:Mrb a i ke vu rezultatet se nuk del qe ke vu rezultatet.
Kurse ata qe ke vu nuk jane te sakta ...

Java e pare:
http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... r_champ=11

Java e 2-te:

http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... r_champ=11

Java e trete

http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... r_champ=11

Shif se nuk i ke vu rezultatet e javes te trete ....

i kam vu rezultatet e javes se trete, edhe ktu kur shtypi linkun dalin 7 pike
rezultatet e javes se pare, ata qi kam vu une nuk dalin ma, por deri para javet kan dal dhe ka ken e shkrume 4 pike. Kur e kam shkru mesazhin ma perpara ktij delte tek rezultatet 4 pike- tek tabela 0- per kyt jam shume i sigurte
psh.: ska mundsi qe ne ndeshjen Vllaznia- Laci skam marr pike se une e kam vu 100% fitore per Vllaznin, ne mos u gabosha 2-1


Spo ka randsi fort per mu personalisht, se une gjithmone i fundit a i parafundit dal nkto lojna :lol: vecse shkruva se mos ka defekte te loja e simjetshme, sepse -sic e thashe edhe ma nelt- jam shume i sigurte qe nuk e kam pa gabim
per mu personalisht spo ka fort randsi

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by Admin » Fri, 30 Sep 2011 , 00:04

MRB nuk e di me than te drejten ....

se di a i ka noll kujt probleme,nqs po shkruni ktu qe ta shof.
Sdq tesh e mrapa kontrolloji rezultatet edhe njihere kur i vendos ....
Sdq tash pa e kontrolloj edhe njihere mos ka ndoj problem por noshta ka pas ndonji problem te perkohshem ....
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by Admin » Mon, 03 Oct 2011 , 01:50

Man i kam kontrollu rezultatet direkt ne databaze e pikt jane te sakta.
Ke gjet vetem 5 rezultate tama ku ke marr 5 pike per ndeshjen Apolonia - Laci, e ka nji pike per 4 ndeshje tjera
Vllaznia - Teuta, Tirana - Pogradeci, Bylis - Kamza e Shkumbini - Tomorri.
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by fpjalmi » Fri, 04 Nov 2011 , 21:20

Admin ,po pate mundesi na i ven rezultatet 1 dite ose 2 dite para se me fillu ndeshjet naqe se mram ku do te thote mjes ne shqipni ,ndeshjet skan ken te vume ,dhe po me vjen inat qe kam humb ndeshjen e pare :P

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by Admin » Fri, 04 Nov 2011 , 22:58

me vjen keq naqe por skam kene shume i lire kta dit si edhe nuk i kam pas oraret e ndeshjeve.

Heret e tjera kam me kene shume ma i kujdeshem edhe kam me i vu ma heret ndeshjet... :(
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by fpjalmi » Sat, 05 Nov 2011 , 07:59

Admin wrote:me vjen keq naqe por skam kene shume i lire kta dit si edhe nuk i kam pas oraret e ndeshjeve.

Heret e tjera kam me kene shume ma i kujdeshem edhe kam me i vu ma heret ndeshjet... :(
Faleminders Admin :)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by fpjalmi » Wed, 21 Dec 2011 , 09:18

Admin, po pate mundesi na e ven pak klasifikimin :P

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by Admin » Wed, 21 Dec 2011 , 23:44

Pjalmi e kam vu klasifikimin edhe se DISIPLINA duhet me vu dore ne klasifikim se datat kane ndryshu ne kohen e fundit edhe nuk kane kene tamam datat :P :mrgreen:
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by fpjalmi » Thu, 22 Dec 2011 , 08:19

Admin wrote:Pjalmi e kam vu klasifikimin edhe se DISIPLINA duhet me vu dore ne klasifikim se datat kane ndryshu ne kohen e fundit edhe nuk kane kene tamam datat :P :mrgreen:
Haaahaaa, sa e forte kja :mrgreen: :mrgreen: :P

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by fpjalmi » Fri, 06 Apr 2012 , 01:47

Admin vllaznia asht sot(e premte) , kurse ne skedine thote 32 ore. Nuk dihet hala kur fillon ndeshja por bane ndeshjen e skadume rreth ores 1 , se nuk ma han mendja se fillon ma shpejt :P

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 per sezonin 2011-2012

Post by fpjalmi » Sat, 14 Apr 2012 , 04:46

Admin , ndeshjet nuk jan vu hala dhe kan met edhe nja 10 ore . Ngaqe jam ne pune nuk kam mundesi me vu ndeshjet ne ate moment qe mund ti vesh ti , mendova se e vetmja mundesi mos me humb ndeshjet ishte ti shkrusha ketu.... poshte ke edhe oraret e ndeshjeve dhe parashikimiet e mija

14.04. 19:00 Skenderbeu Korca KF Tirana = 1-0
14.04. 16:00 Apolonia - Flamurtari = 0-1
14.04. 16:00 Tomori - Kastrioti = 0-0
14.04. 16:00 Bylis Vllaznia =0-0
14.04. 16:00 Dinamo - Teuta = 0-1
14.04. 16:00 Laci Pogradeci = 1-0
14.04. 16:00 Shkumbini -Peqin Kamza =1-0

Post Reply