JU NDISHA ZANIN E MIRE TANVE

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

JU NDISHA ZANIN E MIRE TANVE

Post by GOLDIAN » Sun, 06 Mar 2011 , 23:07

JU NDISHA ZANIN E MIRE TANVE ASHTU DHE VLLAZNISE TONE
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: JU NDISHA ZANIN E MIRE TANVE

Post by Admin » Wed, 09 Mar 2011 , 16:10

GOLDIAN wrote:JU NDISHA ZANIN E MIRE TANVE ASHTU DHE VLLAZNISE TONE
Ca ka noll ma gold ?????????
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply