Ndricim Shtubina

Lajme te fundit nga Vllaznia

Moderators: GOLDIAN, Miri, vllaznia1919

Post Reply
sejad
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 233
Joined: Sun, 06 Jan 2008 , 20:47
Skuadra: Vllaznia || Bayern
Location: USA

Ndricim Shtubina

Post by sejad » Fri, 04 Mar 2011 , 23:48

Image

Pyetje kam...ku ka lind Shtubina??? se thote ne Korce ne internet
FORCA VLLAZNIA!!!

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Ndricim Shtubina

Post by fpjalmi » Sun, 06 Mar 2011 , 09:12

i jati i past drite shkodran ka ken ,por mos asht nana e tij korcare ,e do te ket shku me ba vitin e ri atje dhe ka lind ne korce per vit te ri :P

edhe ketu thote se ka le ne korce

http://en.wikipedia.org/wiki/Ndri%C3%A7im_Shtubina

Sejad ,ishalla nuk po e merr vesht zeqoja se tapo na e merr shtubinen mandej ,e po na fik :D

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Ndricim Shtubina

Post by Skodrinon » Sat, 21 May 2011 , 15:09

Ndriçim Shtubina, drejt Riedit në Austri?

Vetë ai nuk ka dashur të flasë asgjë në lidhje me të ardhmen e tij, megjithatë, shokë të skuadrës së tij te Vllaznia kanë bërë të ditur se mesfushori Ndriçim Shtubina mund të lëvizë në ditët në vazhdim drejt Austrisë. Po ky burim ka bërë të ditur edhe ekipin ku mund të shkojë lojtari shkodran, pikërisht te Riedi, ish skuadra e Hamdi Salihit pak kohë më parë, njëkohësisht edhe e kosovarit Atdhe Nuhiu.

Nuk dihet ende saktësisht sa shanse ka për t’u realizuar kjo lëvizje, por vetë lojtari pak ditë më parë ka përmendur në prononcimet e tij si një nga mundësitë e lëvizjes edhe Austrinë. Riedi është zbuluar nga shokët e tij të skuadrës, ndërkohë që dilemë është skuadra ku mund të shkojë në Serinë B apo C të kampionatit italian.

Shtubina gjatë këtyre ditëve është marrë me nisjen e disa kasetave me ndeshje dhe golat e tij në klubet që e kërkojnë dhe tashmë duket qartë se ai nuk ka ndër mend të qëndrojë më në kampionatin shqiptar. Në sezonin e fundit, ndonëse nuk e nisi mirë atë, ka luajtur 28 ndeshje me Vllazninë dhe ka shënuar 6 gola, ndonëse ka luajtur gjithnjë si mesfushor krahu.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Ndricim Shtubina

Post by GOLDIAN » Sat, 21 May 2011 , 15:25

ishalla po bahet realitet
po riedi surpriza e ketij kampionati ka je ekip me djem shume te talentuar
te shohim
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Ndricim Shtubina

Post by fpjalmi » Sat, 21 May 2011 , 19:04

Skodrinon wrote:Ndriçim Shtubina, drejt Riedit në Austri?

Vetë ai nuk ka dashur të flasë asgjë në lidhje me të ardhmen e tij, megjithatë, shokë të skuadrës së tij te Vllaznia kanë bërë të ditur se mesfushori Ndriçim Shtubina mund të lëvizë në ditët në vazhdim drejt Austrisë. Po ky burim ka bërë të ditur edhe ekipin ku mund të shkojë lojtari shkodran, pikërisht te Riedi, ish skuadra e Hamdi Salihit pak kohë më parë, njëkohësisht edhe e kosovarit Atdhe Nuhiu.

Nuk dihet ende saktësisht sa shanse ka për t’u realizuar kjo lëvizje, por vetë lojtari pak ditë më parë ka përmendur në prononcimet e tij si një nga mundësitë e lëvizjes edhe Austrinë. Riedi është zbuluar nga shokët e tij të skuadrës, ndërkohë që dilemë është skuadra ku mund të shkojë në Serinë B apo C të kampionatit italian.

Shtubina gjatë këtyre ditëve është marrë me nisjen e disa kasetave me ndeshje dhe golat e tij në klubet që e kërkojnë dhe tashmë duket qartë se ai nuk ka ndër mend të qëndrojë më në kampionatin shqiptar. Në sezonin e fundit, ndonëse nuk e nisi mirë atë, ka luajtur 28 ndeshje me Vllazninë dhe ka shënuar 6 gola, ndonëse ka luajtur gjithnjë si mesfushor krahu.

Po quditem ,dhe me siguri jan marrinat e gazetave .

Shtubina asht dobt te vllaznia ,dhe asht krejt krune .

Si mund te lozin te Riedi ,ku pothuajse gjithe vitin ka ken lojtari ma i keq i vllaznise,dhe te gjithe e dijm se sa gafa ka ba e sa raste ka shperdoru :shock:

Vetem 1 salih ka nxjerr vllaznia ne kete dekade

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Ndricim Shtubina

Post by Admin » Sun, 22 May 2011 , 00:43

Se di mu Shtupina me pelqen.
Problemi i futbollistave ne shqipni asht se nuk sterviten sic duhet.
Sma merr mendja se shkon te Ried e jane fjale kot sa me shit gazetat ...
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply