VLLAZNIT ULTRAS

Kendi i tifozeve te mrekullueshem shkodrane.
Post Reply
ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 348
Joined: Mon, 01 Feb 2010 , 21:03
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkodër

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by ultraskuqeblu1 » Mon, 02 Jul 2012 , 15:05

E ke sqaru shum mire, skam ça shtoj ma shume :)
Per mendimin tem, çdo tifoz fanatik i Vllaznis qe e ndjen vedin te afte me majt, me rujt dhe me perfaqsu shallin, besoj qe duhet me pas...
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by fpjalmi » Wed, 11 Jul 2012 , 23:05

edhe 1 shall per mu

Pokeristi
Antar
Antar
Posts: 21
Joined: Wed, 24 Jun 2009 , 10:08
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkoder

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Pokeristi » Sun, 15 Jul 2012 , 09:00

Nqs ka naj shall edhe per mu :) pagesen mund ta baj me moneybookers ose ndor N'shkoder si ta keni ma mare po kjo me moneybookers e kam ma kollaj . flm :eag:
Image

ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 348
Joined: Mon, 01 Feb 2010 , 21:03
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkodër

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by ultraskuqeblu1 » Mon, 16 Jul 2012 , 22:32

Pokeristi wrote:Nqs ka naj shall edhe per mu :) pagesen mund ta baj me moneybookers ose ndor N'shkoder si ta keni ma mare po kjo me moneybookers e kam ma kollaj . flm :eag:
Rrin ne Shkodër apo jashtë??? Po te pyes ngaqe jane disa kushte, gjithsesi pres pergjigjen dhe tjerat ti nisi ne mesazh privat...
Me fal per injorancen por nuk e di ç'është moneybookers dhe as nuk e perdorim moneybookers... :mrgreen:
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by fpjalmi » Tue, 17 Jul 2012 , 00:06

ultraskuqeblu1 wrote:
Pokeristi wrote:Nqs ka naj shall edhe per mu :) pagesen mund ta baj me moneybookers ose ndor N'shkoder si ta keni ma mare po kjo me moneybookers e kam ma kollaj . flm :eag:
Rrin ne Shkodër apo jashtë??? Po te pyes ngaqe jane disa kushte, gjithsesi pres pergjigjen dhe tjerat ti nisi ne mesazh privat...
Me fal per injorancen por nuk e di ç'është moneybookers dhe as nuk e perdorim moneybookers... :mrgreen:
mos asht ne monygram

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Admin » Thu, 19 Jul 2012 , 12:36

Money bookers asht menyre pagese online si tipi i Paypal.
Do kishte kene ma mire qe me i dhane lekt ne dore ne Shkoder (nqs shkon ne Shkoder).
Per me marre shallin masandej mund te merrena vesht o e bajme me i marr ne Shkoder ose me poste nqs rrin jashte Shqipnijet (normalisht qe duhet me parashiku edhe koston e postes qe varet prej peshes edhe prej vendit).
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Admin » Sun, 09 Sep 2012 , 16:04

Pershendetje te gjithve.
Porosia per shalla asht ba edhe asht pagu kapara.
Kush prej jush den shalla duhet me ba pagesen 6 euro per shall (edhe se ne te vertet bajne pak ma shume) plus koston e nisjes me poste.
Per ne Europe posta ban rreth 5 euro (varet prej peshes diku tek 250 gr. peshon 1 shall) kurse ne USA ban pak ma shtrenjte. (7-8 euro).
Ktu jane cmimet e sakta:
http://poste.it/postali/estero/priorita ... mati.shtml

Lekt mundeni me i ba me paypal ose edhe me banke (me shkruni ne privat)

Adresa paypal e jeme asht:
ingalbi@gmail.com

Me tregoni se javen tjeter besoj se jane gati edhe duhet me e dit se sa shalla me nal per forumin.

Per cdo gja shkruni ktu.
Vllaznit Ultras

Image

ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 348
Joined: Mon, 01 Feb 2010 , 21:03
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkodër

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by ultraskuqeblu1 » Wed, 19 Sep 2012 , 19:36

I Gëzofshim! :D

Image

Image
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Admin » Wed, 19 Sep 2012 , 23:28

I gzoshim e ju lumt ju qe jeni organizu ne Shkoder, si edhe nji falenderim shkon per Armandon :)
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by GOLDIAN » Tue, 14 Jan 2014 , 20:30

nuk kish ken keq me dal me ba nje Proteste para bashkiet ashtu si fanaticsat sot
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by Admin » Sat, 20 Dec 2014 , 16:50

Urime Vllaznit Ultras per 9-vjetorin e themelimit :)

Ishalla sa ma shume organizime e gjana te bukra per Vllaznine.

Ishalla pa na bjen kush ndonji foto apo video tjeter te organizimit te djeshem te kalaja Rozafa.

https://www.youtube.com/watch?v=BhhPpVeJZV8" onclick="window.open(this.href);return false;
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by futbollist » Tue, 02 Aug 2016 , 18:15

Kam nji kerkese per Vllaznit Ultras. Duhet me i kriju pak ma shpejt ato kartat e sezonit futbollistik jo me prit deri ne gusht e hala nuk jane porosite kartat per tifozat. Une dhe shume te tjere kena prite me ble karte abonimit por me thanen qe skane dale hala ne treg. Per ne qe jetojme jashte kartat duhen me kene gati qe ne qershor nqs doni qe dhe ne te kontribojme dhe ti terheqim kur jena me pushime ne shqiperi. Gjithsesi lekt i kam lane, karta ta po del kur te dalin. Ky sezon iku por sezonin tjeter mundonu ti keni gati ma heret.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 348
Joined: Mon, 01 Feb 2010 , 21:03
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkodër

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Post by ultraskuqeblu1 » Sun, 18 Sep 2016 , 19:46

Ke te drejte, por s'jena kerkund. S'ka ma deshire me e vazhdu perpara kyt pune perderisa qyteti nuk reagon me na mbeshtet, djemt e ri nuk kane interes me u aktivizu per me ba tifo ne menyre te organizume, jena te njejtat ftyra, ka mbaru gjithçka..
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS

Post Reply