EURO 2016 - FRANCE

Diskutoni rreth ekipit tone Kombetares ,futbollisteve te saj , etj.

Moderator: GOLDIAN

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by Admin » Thu, 04 Feb 2016 , 20:02

E sheh ku ka shku puna me shpresu me ti marr lekt :) :P
Ishalla jena tane me shanc edhe e fitojme nji bilete per France.
Nderkohe kombtarja ka zgjedh rezidencen e vet ne jug-perendim te Frances, afer Guigamp.
Personalisht me duket lerg si qyteteve ku kena me zhvillu ndeshjet si edhe lerg tifozave.
Se di nqs kja zgjedhje ka ardh per me kene pak ma lerg trysnise te tifozave.
Ndoshta ma mire kishte me ken qe te kishin zgjedh si rezidence nji vend afer Nice e Marsejes apo pse jo ne kufi me Zvicren.
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by futbollist » Mon, 08 Feb 2016 , 16:26

Lene ka ardhe puna me u gzu me te marr tjetri lek :mrgreen: Mu terhoq nji dore lek sot...nji ndeshje e sigurova me pa, ishalla me Zvicrren, tesh po shoh ca po bahet me tej. :P ...pres me konfirmu dhe nji tjeter ishalla.

Po ju a keni ndonje te re?
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by vvvllaznia » Tue, 09 Feb 2016 , 14:07

Mu nuk ma kan pranu kerkesen

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by Admin » Tue, 09 Feb 2016 , 18:33

Edhe mu mi kane hek lekt, por hala se kam kontrollu te faqja e Uefa-s.
Ori a te ka ardh ndonji email a njoftim qe nk ke fitu bilete?
Vllaznit Ultras

Image

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by vvvllaznia » Wed, 10 Feb 2016 , 20:34

Po po nje email :(

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by futbollist » Thu, 11 Feb 2016 , 01:06

Po me vjen keq vvllaznia :roll: shume vete nuk kane perfitu gja, ceshtje fatit kjo pune...kane apliku 3.5milion njerez dhe jane nda 800.000mij bileta.
Sidoqofte pritet me pase dhe organizme jashta stadiumeve duhet te kete shume shqiptare qe nuk do kene mundesi me hi ne stadium pasi dhe biletat jane nda pjeserisht por atmosfere do kete dhe ekrane te medhaja qe transmetojne ndeshjet do vendosen me siguri ne qendrat e qyteteve ku do luhen ndeshjet.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by vvvllaznia » Fri, 12 Feb 2016 , 23:18

futbollist wrote:Po me vjen keq vvllaznia :roll: shume vete nuk kane perfitu gja, ceshtje fatit kjo pune...kane apliku 3.5milion njerez dhe jane nda 800.000mij bileta.
Sidoqofte pritet me pase dhe organizme jashta stadiumeve duhet te kete shume shqiptare qe nuk do kene mundesi me hi ne stadium pasi dhe biletat jane nda pjeserisht por atmosfere do kete dhe ekrane te medhaja qe transmetojne ndeshjet do vendosen me siguri ne qendrat e qyteteve ku do luhen ndeshjet.
Kujtova se si shkodran i vjeter po ma jepshin :p por nejse

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by Admin » Sat, 13 Feb 2016 , 10:38

Orion me vjen keq qe spaske fitu.
Une i kam fitu 4 bileta te kategorise 4. Me than te drejten e kam lane qe me shku me e pa me grupin e shokve qe shkoj gjithmone si edhe disa prej tyne nuk e kan fitu bileten. Sdq po shoh se sa vete bana edhe te tregoj nqs me mbet ndoj bilete.
Vllaznit Ultras

Image

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by vvvllaznia » Sun, 14 Feb 2016 , 13:46

Admin wrote:Orion me vjen keq qe spaske fitu.
Une i kam fitu 4 bileta te kategorise 4. Me than te drejten e kam lane qe me shku me e pa me grupin e shokve qe shkoj gjithmone si edhe disa prej tyne nuk e kan fitu bileten. Sdq po shoh se sa vete bana edhe te tregoj nqs me mbet ndoj bilete.
Ok shume flm. Shpresoj qe gjehet nje bilete

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by futbollist » Sun, 14 Feb 2016 , 15:45

vvvllaznia wrote:
futbollist wrote:Po me vjen keq vvllaznia :roll: shume vete nuk kane perfitu gja, ceshtje fatit kjo pune...kane apliku 3.5milion njerez dhe jane nda 800.000mij bileta.
Sidoqofte pritet me pase dhe organizme jashta stadiumeve duhet te kete shume shqiptare qe nuk do kene mundesi me hi ne stadium pasi dhe biletat jane nda pjeserisht por atmosfere do kete dhe ekrane te medhaja qe transmetojne ndeshjet do vendosen me siguri ne qendrat e qyteteve ku do luhen ndeshjet.
Kujtova se si shkodran i vjeter po ma jepshin :p por nejse

Uefa asht dashte me na marre ma ne konsiderate jo vetem si shkodrane te vjeter por dhe si tifoza te Vllaznise :mrgreen:
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by Edmond-Cela » Sun, 14 Feb 2016 , 21:19

po biletat per natruale kur fillojn
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by futbollist » Thu, 18 Feb 2016 , 16:43

Nuk e di a do dalin kund tjeter Edmond pervec ne faqe private si http://www.viagogo.com" onclick="window.open(this.href);return false; etj qe kane kontrata te caktume per bileta ndeshjesh. Sidoqofte ju kisha kshillu me ndjeke dhe here mbas heret ne http://www.ebay.com" onclick="window.open(this.href);return false; se edhe aty mund te dalin privatisht njerez qe kane bilete dhe dojne me e shite.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by Edmond-Cela » Sat, 21 May 2016 , 13:15

a mund te ma gjej ndonjani nje bilet edhe mua. tashi jam paisur me gjitha dokumentat
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by Edmond-Cela » Sat, 21 May 2016 , 13:32

tashi sa bleva nje bilet ne viagogo France Shqiperi tek kategoria 3
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by futbollist » Mon, 30 May 2016 , 21:26

Bravo Edmond! Po afron dita me u nise per France edhe nji jave e pak.
Bluzat e kombetares kane fillu me i nxjerr ne treg ne Shkoder 2.000 leke te reja copa.

Dje lujti kombetarja me Katarin fitunen 3-1 me golat e Ajetit,Lenjanit dhe Sadikut, pak kundershtar i dobet po kaq arriti me siguru FSHF si kundershtar, e mira kishte kene me u ndesh me ndonje Kroaci a Spanje me e testu taman vedin. Me 3 qershor do losim miqsore me Ukrahinen, kjo do jete ndeshje shume e forte.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by Admin » Tue, 07 Jun 2016 , 12:22

Tjeta juj,

Kam ndjek ndeshjen me Ukrainen e pjesa e pare ne pergjithsi me pelqej. Mendoj se Kaçe duhet me kene ne formacion se asht i shpejt edhe mjaft teknik. Po kshu per formen qe ka tregu deri tesh Sadiku ne sulm ma mire se sa Cikalleshi apo Balaj.
Me trem fakti qe lojtart nuk jane komplet gati nga ana psikologjike edhe emocionet duket se bajne qe te gabojne ne mnyre amatore ne mbrojtje.
Ishalla kto dite qe kane mbet De Biasi ka me pune nga kja ane.

Ishalla pa kam kamen e mbare ne Lens edhe me nji rezultat pozitiv :)
Vllaznit Ultras

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by Edmond-Cela » Thu, 29 Sep 2016 , 23:15

pak jasht temet. ma gjen kush nje bilet me spanin
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by futbollist » Fri, 30 Sep 2016 , 22:18

Te kishe thane 1 jave ma heret te kisha gjete. Ka pase plot bileta.

Tani i shesin online i blen kollaj ne faqen e fshf.org bileteria online, e merr bileten elektronike ne forme .pdf dhe e printon.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: EURO 2016 - FRANCE

Post by Edmond-Cela » Sat, 01 Oct 2016 , 14:02

Kan maru tek faqa e fshfs
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply