Tirana - Vllaznia

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Tirana - Vllaznia

Post by Admin » Sat, 14 May 2016 , 13:52

Sot ne oren 17:30 luhet ndeshja Tirana - Vllaznia. Dikur nji super ndeshje sot nji ndeshje si tana te tjerat, ku Tirana lun pa objektiva e Vllaznia per mas me ra prej kategorise....
Ne na duhet sesban me marr te pakten barazimin per me shpetu.
Me 37 pike jena te shpetum pavarsisht se si shkojne ndeshjet e Bylis dhe Flamurtarit.
Ne rast se humbim atehere ne varesi se si ndahet ndeshja Bylis - Flamurtari rrezikojme si edhe na duhet qe ne ndeshjen e fundit kunder Bylis me luftu per mbijetese.

Ishalla Cungu i ka motivu sic duhet lojtaret per me marr pike ne Tirane.
Vllaznit Ultras

Image

User avatar
bimi
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 1
Joined: Sat, 14 May 2016 , 16:35
Skuadra: vllaznia

Re: Tirana - Vllaznia

Post by bimi » Sat, 14 May 2016 , 16:43

do shkoni ntiran sot

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Tirana - Vllaznia

Post by Admin » Tue, 17 May 2016 , 11:45

Ka kene e denume fusha e Tiranes, kshu qe nuk jane leju asnji tifoz.
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply