Gezuar 92 vjetorin

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Gezuar 92 vjetorin

Post by Miri » Wed, 16 Feb 2011 , 13:22

Sot Vllaznia mbush plot 92 vite nga krijesa e saj 92 vit ne zemrat e cdo shkodrani ne te mire dhe ne te keq ne fitore dhe ne humbje ne gezime dhe hillerime.
92 vite me pare baballaret tane me shume vuajtje dhe munde u bashkuan si vellezer dhe krijuan nje skuader futbolli e cila sot quhet "Vllaznia".
Vllaznia skuadra e pare e krijuar ne shqiperi sot feston 92 vjetorin e saj ku cuditerisht presidenca aktuale e saj nuk organizon asnje feste per kete legjend te futbollit,per te ardhur keq ne ditet e sodit nuk interesot asnjeri per kete skuader e cila tashme eshte kthyer ne nje biznes shum fitimtar.

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Gezuar 92 vjetorin

Post by Man in Redblue » Wed, 16 Feb 2011 , 13:28

Per hajr, per hajr!!!!

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Gezuar 92 vjetorin

Post by Miri » Wed, 16 Feb 2011 , 13:30

Man in Redblue wrote:Per hajr, per hajr!!!!
Hajr paç.

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Gezuar 92 vjetorin

Post by Skodrinon » Thu, 17 Feb 2011 , 17:25

urime!

Post Reply