Shkodra - Gjakova

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
luankerlle
Antar
Antar
Posts: 49
Joined: Sun, 30 Sep 2007 , 03:22
Location: Gjakova
Contact:

Post by luankerlle » Sun, 23 Nov 2008 , 12:34

Po ni temë të njejtë e pata postuar unë para disa muajve, pat deshtuar ajo si temë nuk u flitke kurgjo. Po si duket kjo qenka duke shkuar mire, edhe shpresoj qe t'vazhdoj kshtu.
Nejse, unë jam i gezuar qe ket 28 Nentor do ta pres në Shqipni, e vecanërisht në Shkodër. :P


SHQIPNI ETNIKE
Jam krenar qe jam Shqiptarë.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Sun, 23 Nov 2008 , 13:54

luankerlle wrote:Po ni temë të njejtë e pata postuar unë para disa muajve, pat deshtuar ajo si temë nuk u flitke kurgjo. Po si duket kjo qenka duke shkuar mire, edhe shpresoj qe t'vazhdoj kshtu.
Nejse, unë jam i gezuar qe ket 28 Nentor do ta pres në Shqipni, e vecanërisht në Shkodër. :P


SHQIPNI ETNIKE
o luan lum si ti qe po festoke ne shkoder
se une u thava(sdi a e kupton kete u thava nese jo mund ta shpjegojne keto vllaznit se une spo gjej fjale tjeter :D
respekte vlla
i perjashtuar

luankerlle
Antar
Antar
Posts: 49
Joined: Sun, 30 Sep 2007 , 03:22
Location: Gjakova
Contact:

Post by luankerlle » Sun, 23 Nov 2008 , 15:28

GOLDIAN wrote:
luankerlle wrote:Po ni temë të njejtë e pata postuar unë para disa muajve, pat deshtuar ajo si temë nuk u flitke kurgjo. Po si duket kjo qenka duke shkuar mire, edhe shpresoj qe t'vazhdoj kshtu.
Nejse, unë jam i gezuar qe ket 28 Nentor do ta pres në Shqipni, e vecanërisht në Shkodër. :P


SHQIPNI ETNIKE
o luan lum si ti qe po festoke ne shkoder
se une u thava(sdi a e kupton kete u thava nese jo mund ta shpjegojne keto vllaznit se une spo gjej fjale tjeter :D
respekte vlla
Po po e kuptoj. :lol: T'pakten kshtu n'Gjakovë i thojim fjales, "u vyshka" apo "u tera" krejt.
Jam krenar qe jam Shqiptarë.

Post Reply