Forumi

U riktheva :)

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Re: U riktheva :)

Postnga Man in Redblue » E Martë, 14 Shkurt 2012 , 00:52

Mireserdhe!

Vec Miri mos u gzo shume para kohet, ka ardh se e din se per Shen Valentin futet Goca Sportive :mrgreen: , shohim mas Shen Valentinit sa i zgjat kjo pune :D
Man in Redblue
Moderator
Moderator
 
Poste: 3865
Antarësuar: E Hënë, 30 Tetor 2006 , 13:48
Vendodhja: My heart is where my home is

Re: U riktheva :)

Postnga Miri » E Martë, 14 Shkurt 2012 , 21:12

He a po pjerdh patate nga frika??? :P
Sa te organizohet pak me mire tesh te kerset 1 denim :D
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: U riktheva :)

Postnga vllaznia1919 » E Shtunë, 18 Shkurt 2012 , 01:47

I hini friga fill kti ma miri.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia

Re: U riktheva :)

Postnga Miri » E Hënë, 20 Shkurt 2012 , 13:24

Si gjithmone :wink:
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: U riktheva :)

Postnga Man in Redblue » E Hënë, 20 Shkurt 2012 , 19:26

Jam djal i kujdesshem, i ruhem sherrit e belacurve :lol: :lol:
Man in Redblue
Moderator
Moderator
 
Poste: 3865
Antarësuar: E Hënë, 30 Tetor 2006 , 13:48
Vendodhja: My heart is where my home is

Re: U riktheva :)

Postnga Admin » E Hënë, 20 Shkurt 2012 , 23:59

Vllaznia1919 mire se u riktheve, u nigjote mungesa jote ktu :):)
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: U riktheva :)

Postnga vllaznia1919 » E Enjte, 01 Mars 2012 , 23:21

Flm lartmadhnia jote zoti admin.hahahahaha
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia

Re: U riktheva :)

Postnga Edmond-Cela » E Enjte, 01 Mars 2012 , 23:39

asht kenaqsi qe je ketu and welcome back
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Imazh

[/color]
Avatari i antarit
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
 
Poste: 3656
Antarësuar: E Mërkurë, 10 Nëntor 2004 , 15:12
Vendodhja: angli

Re: U riktheva :)

Postnga Admin » E Premte, 02 Mars 2012 , 20:19

vllaznia1919 shkroi:Flm lartmadhnia jote zoti admin.hahahahaha


Hhahhahha, flm prej tejet zotni :)
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: U riktheva :)

Postnga vllaznia1919 » E Djelë, 11 Mars 2012 , 12:32

Edmond-Cela shkroi:asht kenaqsi qe je ketu and welcome back


Flm Mondi.Knaqesia asht e jemja.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia

Mëparshme

Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

cron