Forumi

U riktheva :)

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Re: U riktheva :)

Postnga Edmond-Cela » E Mërkurë, 03 Nëntor 2010 , 18:37

GOLDIAN shkroi:mire se ju gjej vllazen


mire se na erdhe goldi. na ke mungu, shpresoj te jesh mire
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Imazh

[/color]
Avatari i antarit
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
 
Poste: 3656
Antarësuar: E Mërkurë, 10 Nëntor 2004 , 15:12
Vendodhja: angli

Re: U riktheva :)

Postnga Miri » E Mërkurë, 03 Nëntor 2010 , 19:36

GOLDIAN shkroi:mire se ju gjej vllazen

mirse u riktheve e ishalla me kamb te mbare .
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: U riktheva :)

Postnga Admin » E Djelë, 07 Nëntor 2010 , 12:58

Goldi mire se ke ardh naqe.

Tana te mirat e me kam te mbare :)
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: U riktheva :)

Postnga Skodrinon » E Mërkurë, 26 Janar 2011 , 21:14

tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: U riktheva :)

Postnga Miri » E Enjte, 27 Janar 2011 , 17:13

Skodrinon shkroi:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane

Ku ishe o njeri i mire tan kyt koh,sikur edhe ne prov te Vllaznia te ishe ken nuk te kishin mbajt ma shum se 2 jav :D
shpresoj cdo gja te jete mire dhe mire se u riktheve.
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: U riktheva :)

Postnga fpjalmi » E Enjte, 27 Janar 2011 , 19:25

Skodrinon shkroi:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire taneku hupe mar skodrinon :)

mos te kishe shkru ket mesazh ,do te kisha shkru ne facebook veq me dit si je 8)
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Re: U riktheva :)

Postnga Skodrinon » E Premte, 28 Janar 2011 , 19:47

Miri shkroi:
Skodrinon shkroi:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane

Ku ishe o njeri i mire tan kyt koh,sikur edhe ne prov te Vllaznia te ishe ken nuk te kishin mbajt ma shum se 2 jav :D
shpresoj cdo gja te jete mire dhe mire se u riktheve.

nuk kan nevoje per dy jave specialistat e vllaznise se dallojne fill lojtarin e mire :D
fpjalmi shkroi:
Skodrinon shkroi:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire taneku hupe mar skodrinon :)

mos te kishe shkru ket mesazh ,do te kisha shkru ne facebook veq me dit si je 8)

kam ken tu u pergatit per demostrate :D
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: U riktheva :)

Postnga Admin » E Shtunë, 29 Janar 2011 , 12:34

Skodrinon shkroi:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane


Skodrinon mire se u riktheve naqe, ishalla gjithcka mire.
:wink:
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: U riktheva :)

Postnga Edmond-Cela » E Shtunë, 29 Janar 2011 , 15:17

Skodrinon shkroi:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane


mire se na erdhe
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Imazh

[/color]
Avatari i antarit
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
 
Poste: 3656
Antarësuar: E Mërkurë, 10 Nëntor 2004 , 15:12
Vendodhja: angli

Re: U riktheva :)

Postnga fpjalmi » E Shtunë, 29 Janar 2011 , 21:03

Skodrinon shkroi:
Miri shkroi:
Skodrinon shkroi:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane

Ku ishe o njeri i mire tan kyt koh,sikur edhe ne prov te Vllaznia te ishe ken nuk te kishin mbajt ma shum se 2 jav :D
shpresoj cdo gja te jete mire dhe mire se u riktheve.

nuk kan nevoje per dy jave specialistat e vllaznise se dallojne fill lojtarin e mire :D
fpjalmi shkroi:
Skodrinon shkroi:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire taneku hupe mar skodrinon :)

mos te kishe shkru ket mesazh ,do te kisha shkru ne facebook veq me dit si je 8)

kam ken tu u pergatit per demostrate :DA mund ta di ,sa te kishte pagu edi rama :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Re: U riktheva :)

Postnga GOLDIAN » E Djelë, 30 Janar 2011 , 13:16

leni arsyet kot po thuj ca tkan ba taljonet iher se ste kan lan me marr fryme
i perjashtuar
Avatari i antarit
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
 
Poste: 7305
Antarësuar: E Djelë, 02 Korrik 2006 , 18:14
Vendodhja: perjashtuar nga forumi
Skuadra: vllaznia

Re: U riktheva :)

Postnga Skodrinon » E Djelë, 30 Janar 2011 , 14:33

fpjalmi shkroi:

A mund ta di ,sa te kishte pagu edi rama :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

as nji lek
a doni me e luftue berishen- tha
duem- u pergjigj gjini
e na dha ka i çader-pistolet :D
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: U riktheva :)

Postnga Man in Redblue » E Djelë, 30 Janar 2011 , 17:11

skodrinon ty tpaska rrejt me i fije buk e djath mor burre, po ti ti kishe kerku stilolaps-pistolete se kekan hata krejt :lol: :lol:
Man in Redblue
Moderator
Moderator
 
Poste: 3865
Antarësuar: E Hënë, 30 Tetor 2006 , 13:48
Vendodhja: My heart is where my home is

Re: U riktheva :)

Postnga REINIS » E Shtunë, 26 Shkurt 2011 , 17:14

Mirse ju gjeta prap cunat!!! Shpresoj qe te keni kalu mire gjithe ket kohe!!! :D :D :D :D
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)
Avatari i antarit
REINIS
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 538
Antarësuar: E Martë, 24 Shkurt 2009 , 21:19
Vendodhja: TIRON, ku tjeter?

Re: U riktheva :)

Postnga Skodrinon » E Shtunë, 26 Shkurt 2011 , 17:30

mirese u riktheve reinis
kenke kthy me fat per tiranen :D
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: U riktheva :)

Postnga REINIS » E Shtunë, 26 Shkurt 2011 , 17:44

Skodrinon shkroi:mirese u riktheve reinis
kenke kthy me fat per tiranen :D

Car fati mer amon o Skodrinon ne na plasen shpirtin... 450 minuta pa bo dhe pa honger gol. Te pakten te bohet njona se u cmenem! :(
Nejse varja... Mirsetegjeta :wink:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)
Avatari i antarit
REINIS
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 538
Antarësuar: E Martë, 24 Shkurt 2009 , 21:19
Vendodhja: TIRON, ku tjeter?

Re: U riktheva :)

Postnga Man in Redblue » E Shtunë, 26 Shkurt 2011 , 22:06

REINIS shkroi:Mirse ju gjeta prap cunat!!! Shpresoj qe te keni kalu mire gjithe ket kohe!!! :D :D :D :DImazh

ku je mor, ke hup krejt
Man in Redblue
Moderator
Moderator
 
Poste: 3865
Antarësuar: E Hënë, 30 Tetor 2006 , 13:48
Vendodhja: My heart is where my home is

Re: U riktheva :)

Postnga REINIS » E Shtunë, 26 Shkurt 2011 , 22:22

Man in Redblue shkroi:
REINIS shkroi:Mirse ju gjeta prap cunat!!! Shpresoj qe te keni kalu mire gjithe ket kohe!!! :D :D :D :DImazh

ku je mor, ke hup krejt

:wink:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)
Avatari i antarit
REINIS
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 538
Antarësuar: E Martë, 24 Shkurt 2009 , 21:19
Vendodhja: TIRON, ku tjeter?

Re: U riktheva :)

Postnga vllaznia1919 » E Djelë, 12 Shkurt 2012 , 22:41

A asht ma kush ktu qe me man mend??? :D :D :D :D
Hajt pra se po filloj rikthimin edhe un.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia

Re: U riktheva :)

Postnga Miri » E Hënë, 13 Shkurt 2012 , 14:21

ooooooooooooooooooo kush mka ardh,ku je mor rob zotit se na i ke tha syt?
kerko ne web nuk gjindesh kerko ne fb nuk gjindesh kerko ne msn nuk gjindesh mire edhe mu me rrah gruja por 1 her ne muj futem te pakten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mirse erdhe vlla.
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

MëparshmePërpara

Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

cron