Forumi

Gëzuar Ditëlindjen Admin

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga Edmond-Cela » E Martë, 16 Shkurt 2010 , 16:07

Na u bash 100 admin dhe Gezuar Ditëlindjen. me sa me shum titull kampion Vllaznia jone ishalla
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Imazh

[/color]
Avatari i antarit
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
 
Poste: 3656
Antarësuar: E Mërkurë, 10 Nëntor 2004 , 15:12
Vendodhja: angli

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga GOLDIAN » E Martë, 16 Shkurt 2010 , 17:29

u bash 100 vjec admin
tu prift e mara ne cdo hap te jetes


edhe vllaznia ka dtl sot apo gabohem
i perjashtuar
Avatari i antarit
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
 
Poste: 7305
Antarësuar: E Djelë, 02 Korrik 2006 , 18:14
Vendodhja: perjashtuar nga forumi
Skuadra: vllaznia

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga fpjalmi » E Martë, 16 Shkurt 2010 , 18:28

urime edhe prej pjalmit admin ,dhe me vjet te panumerume ,gjithashtu tu plotesofshin tana deshirat qe ke ne jete
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga Skodrinon » E Martë, 16 Shkurt 2010 , 18:52

U bash 100 vjeç Admin
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga Ujku » E Martë, 16 Shkurt 2010 , 20:26

Urime Admin pac jet te gjat e plot me gzime.
Avatari i antarit
Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 830
Antarësuar: E Premte, 19 Dhjetor 2008 , 20:57

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga Skodrinon » E Mërkurë, 17 Shkurt 2010 , 00:39

admin (91).jpg

Admin, ça asht kjo (91) mor? Kam kujtu se je ma i ri :P
Ju nuk keni të drejtë të shikoni skedarët që i janë shtuar këtij postimi.
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga Ledi1920 » E Mërkurë, 17 Shkurt 2010 , 09:10

edhe 100
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga Miri » E Mërkurë, 17 Shkurt 2010 , 14:10

Ma mire hic se sa vone :D
Admino cdo te mire ne jete si dhe ne familje,cdo deshire e jotju u befte realitet.
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga Miri » E Mërkurë, 17 Shkurt 2010 , 14:10

Ledi1920 shkroi:edhe 100

100 ca? :D :D
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga Miri » E Mërkurë, 17 Shkurt 2010 , 14:12

Skodrinon shkroi:
admin (91).jpg

Admin, ça asht kjo (91) mor? Kam kujtu se je ma i ri :P

Ma e keqja asht se kta po i thojne me u ba 100 vj dmth edhe 9 vite edhe kaput :D
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga Ledi1920 » E Mërkurë, 17 Shkurt 2010 , 17:32

Miri shkroi:
Ledi1920 shkroi:edhe 100

100 ca? :D :D


vite jete...nqs admini ka qejf me shtu dhe noj ta boj :wink:
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga shv13 » E Mërkurë, 17 Shkurt 2010 , 23:56

edhe 100 tjera admin!!
Baji mire vec se mandej fillojne e qesin kunjin hallku :-)
ja kalofsh mire!
kuq e blu asht flamuri,
qe valvitet ne shkallet prej guri,
tane tjereve diftonja,
si tradhtojme kurre na kta bojna...
Avatari i antarit
shv13
Moderator
Moderator
 
Poste: 1174
Antarësuar: E Hënë, 24 Korrik 2006 , 19:25
Vendodhja: torino

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga Miri » E Enjte, 18 Shkurt 2010 , 12:49

Nuk e kam dit qe Admini paska lind te njejten dite me Vllaznin :D :D
Ktu i vjen era demin papapapa :wink:
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga REINIS » E Enjte, 18 Shkurt 2010 , 18:32

U bofsh 100 vjec Admino! :D :D :D
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)
Avatari i antarit
REINIS
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 538
Antarësuar: E Martë, 24 Shkurt 2009 , 21:19
Vendodhja: TIRON, ku tjeter?

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga Admin » E Premte, 19 Shkurt 2010 , 16:54

Tjeta juj,

flm per urimet pa ikja asht dtl e Vllaznise :)
Dtl jema asht ma vone :)
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga vllaznia1919 » E Premte, 19 Shkurt 2010 , 23:57

Hhahahahaa.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga Miri » E Shtunë, 20 Shkurt 2010 , 13:04

Admin shkroi:Tjeta juj,

flm per urimet pa ikja asht dtl e Vllaznise :)
Dtl jema asht ma vone :)

Tkam shkru dicka ma siper :wink: :D :D
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga Skodrinon » E Shtunë, 20 Shkurt 2010 , 15:27

ahahahaahah
hajt xene se ja ken uru vllaznise :D
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga fpjalmi » E Hënë, 22 Shkurt 2010 , 20:53

haaa,haaa ,sa e forte kja


mondi ,ti e meriton nji denim te mire me duket :lol: :lol: :lol:
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Postnga vllaznia1919 » E Premte, 26 Shkurt 2010 , 17:10

Miri ti e kape nipin ne presh ne dore nepja tesh at senin. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia

Përpara

Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

cron