Pershendetje

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
Zmijani
Tifoz
Tifoz
Posts: 55
Joined: Sun, 28 Dec 2008 , 17:29
Location: italia

Post by Zmijani » Sun, 28 Dec 2008 , 20:21

pershendentje....te tanve shkodranve dhe tifozve te cmendun te vllaznis ashtu sic jam edhe une...

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Sun, 28 Dec 2008 , 21:36

Zmijani wrote:pershendentje....te tanve shkodranve dhe tifozve te cmendun te vllaznis ashtu sic jam edhe une...
mire se na ke ardhe naqe. pash qef
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Zmijani
Tifoz
Tifoz
Posts: 55
Joined: Sun, 28 Dec 2008 , 17:29
Location: italia

Post by Zmijani » Mon, 29 Dec 2008 , 00:30

....pershendetje Edmond!!!!Kam pa shume vidio tujat dhe me kena pelqy shume,por une kam nje kerkes nese mundem ....a thu ashte e mundur me publiku ndonje foto edhe per futbullistat e viteve te perparsheme qe kan ken po aq te famshem sa kto qe jane sot....ndoshta shume me te dashur nga tifozat qe kane lujt ne kushte te tjera,por me nje pasion te jashtezakonshem per futbollin,kane dhane shpirtin ne fushe,per te mos zhgenjyer tifozat e vet te dashur....qe me thoshte baba jem na kane ardhe me na pa ne tirane tu u nis ne biciket prej shkodert dhe kjo ka ken adrenalina dhe shperblimi me i madh dhe ma i bukur i tyne....per informazion ke pershendetje nga e bija e Deto Zmijanit dhe te lutem nese mundesh me vu dicka edhe per ate dekat qe ka dhan i kaq shume futbollit.....

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Mon, 29 Dec 2008 , 00:47

Zmijani wrote:pershendentje....te tanve shkodranve dhe tifozve te cmendun te vllaznis ashtu sic jam edhe une...
Pershendetje Zmijani e mire se ke ardh :)
Shpresoj t'ia kalosh sa ma mire.
Vllaznit Ultras

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Mon, 29 Dec 2008 , 00:53

Zmijani wrote:....pershendetje Edmond!!!!Kam pa shume vidio tujat dhe me kena pelqy shume,por une kam nje kerkes nese mundem ....a thu ashte e mundur me publiku ndonje foto edhe per futbullistat e viteve te perparsheme qe kan ken po aq te famshem sa kto qe jane sot....ndoshta shume me te dashur nga tifozat qe kane lujt ne kushte te tjera,por me nje pasion te jashtezakonshem per futbollin,kane dhane shpirtin ne fushe,per te mos zhgenjyer tifozat e vet te dashur....qe me thoshte baba jem na kane ardhe me na pa ne tirane tu u nis ne biciket prej shkodert dhe kjo ka ken adrenalina dhe shperblimi me i madh dhe ma i bukur i tyne....per informazion ke pershendetje nga e bija e Deto Zmijanit dhe te lutem nese mundesh me vu dicka edhe per ate dekat qe ka dhan i kaq shume futbollit.....

ke kenaqsi zmijani ti dhe mund te me ndihmosh si i don. edhe fotot apo video se une personalish nuk kam as nje. ke kontakto edhe kyt adresi ksvllaznia@hotmail.co.uk
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Zmijani
Tifoz
Tifoz
Posts: 55
Joined: Sun, 28 Dec 2008 , 17:29
Location: italia

Post by Zmijani » Mon, 29 Dec 2008 , 01:16

....faktikisht une ktu ku jam nuk kam asnje por ne shkoder kam shume.... dhe si i bahet me ti dhane fotot se vidio nuk kam te babit,por e kam pa ne nje keng te bujar qamilit per vllaznin,po gjithesi nese eshte e mundur me gjet nje mundesi per te ma plotesu ket deshir temen....ndoshta nuk ka lidhje hic me temen por per mu ishte e vetmja menyre per te komuniku me ty...kerkoj falje tifozave per hapesiren qe zura sorry

Zmijani
Tifoz
Tifoz
Posts: 55
Joined: Sun, 28 Dec 2008 , 17:29
Location: italia

Post by Zmijani » Mon, 29 Dec 2008 , 01:27

ke fb Edmond ?

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Mon, 29 Dec 2008 , 01:30

ca asht fb ma naqe
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Mon, 29 Dec 2008 , 01:58

Pershendetje Zmijani,

Faktikisht asht e veshtire me gjete foto te periudhes kur ka lujt baba jot (Hys Zmijanit, me aq sa arrita me kuptu :) )

QE nji foto te 86 me komtaren ndeshja asht kunder Belgjikes ne 1984.

Zmijani asht i teti nga e majta:

Image
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Mon, 29 Dec 2008 , 03:52

mire se erdhe zmijani.

un nuk e mbaj men saledin zmijanin sepse nuk kam ken,por baba me thote ka ken qender mbrojtesi ma i mire qe ka pas vllaznia ,dhe shqipnia ne ate kohe.

vllaznia ka pas 3 lojtare qe e kam pas mbiemrin zmijani ,por saledin zmijani ka ken ma i miri,edhe pse qe te tre kan lujt mbrojesa.

ADMIN.nuk asht aja foto naqe ,sepse saledin zmijani ka lujt ne vitet 60 70 ne mos u gabofsha.

edhe nji here,mire se erdhe zmijani dhe te uroj tia kalosh sa ma mire ne forumin vllaznia

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Mon, 29 Dec 2008 , 03:56

ME FAL SE BANA GABIM emrin

nuk e ka emrin saledin ,por sadedin zmijani.

[KRIS]
Kryetifoz
Kryetifoz
Posts: 105
Joined: Wed, 24 Sep 2008 , 02:44
Skuadra: Ac Milan
Location: Milano

Post by [KRIS] » Mon, 29 Dec 2008 , 05:38

mir se erdhe zmijani kot me ta ba i pytje ne shtoi cendrene e zmijanve e ka noj njeri prei families tane?
Image
Image

Zmijani
Tifoz
Tifoz
Posts: 55
Joined: Sun, 28 Dec 2008 , 17:29
Location: italia

Post by Zmijani » Mon, 29 Dec 2008 , 10:27

hahaah ashte facebook

Zmijani
Tifoz
Tifoz
Posts: 55
Joined: Sun, 28 Dec 2008 , 17:29
Location: italia

Post by Zmijani » Mon, 29 Dec 2008 , 10:28

ehh bravo sadetin zmijani

Zmijani
Tifoz
Tifoz
Posts: 55
Joined: Sun, 28 Dec 2008 , 17:29
Location: italia

Post by Zmijani » Mon, 29 Dec 2008 , 10:29

me sa di une nuk kam njerz ne shtoi....por mbase ka ku i dihet por na zmijan jena vetem nje nuk kena tjer me emer zmijani

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Mon, 29 Dec 2008 , 15:05

Mire se erdhe & ja kalofsh sa me mire ne shoqerin tone.

Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 830
Joined: Fri, 19 Dec 2008 , 20:57

Post by Ujku » Mon, 29 Dec 2008 , 16:58

Zmijani wrote:pershendentje....te tanve shkodranve dhe tifozve te cmendun te vllaznis ashtu sic jam edhe une...
miseerdhe Zmijani.
Jam i gzum ci te kena mes nesh pac kamen e mar.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Mon, 29 Dec 2008 , 17:06

Ehhhhhhhh me ma ba hallall :oops: pa Zmijan qe i kan dhane futbollit shkodrane e shqiptar ka shume ..... :)

Une si i ri qe jam se mbaj mend Sadetin Zmijanin kshu qe thashe se mas ishe e bija e Hys :)

Asht teper e veshtire me gjet foto te viteve 60-70 :(

Tana te mirat e suksese
Vllaznit Ultras

Image

Zmijani
Tifoz
Tifoz
Posts: 55
Joined: Sun, 28 Dec 2008 , 17:29
Location: italia

Post by Zmijani » Mon, 29 Dec 2008 , 17:11

flm per pikpritjen tanve.....po na kamen mare e me duket se e kena pase....por nje pytje kam a thu ka naj vajze tjeter ktu te tifozat se une me duket se jam e vetmja por nuk ka gja se ne na e hek dera me ken tifoza te cmendum te vllaznis.....te faleminderit per konsideraten qe kishe per Sadetin Zmijanin(adnim ky ashte baba jem naqe Hysen e kam bash djal axhet) babi ka fillu futbollin ne 56 me spartakun ,ne 17 vjet jet futbullistike ka majt shiritin e kapitenit t'skuadres per 13 vjet te vllaznia, e pa u ndeshku asnjehere me karton(te verdhe apo te kuq)klm...

Zmijani
Tifoz
Tifoz
Posts: 55
Joined: Sun, 28 Dec 2008 , 17:29
Location: italia

Post by Zmijani » Mon, 29 Dec 2008 , 17:16

faktikisht une foto te atyne viteve te futbollit vllaznis kam boll...por nuk di si mundem me i publiku....dhe nese kush mundet te me ndimu te hap nje faqe per ket dekad ose me mire ku te drejtohem sepse une nuk jam ne shkoder....flm

Post Reply