Forumi

GEZUAR KRISHTELINDJET

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Postnga Skodrinon » E Enjte, 01 Janar 2009 , 11:59

vllaznia1919 shkroi:Ska gja naqe se je ne kohe per ata te sot i vjetshmet! :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Miri shkroi:
fpjalmi shkroi:per shum vjet krishtlindjet dhe viti i ri me nje vllazni tna gjejn me nje vllazni +10 me tiranen :lol: :lol: :lol:
:twisted: :twisted: :twisted:

nuk jam fut tash sa kohe n'forum, por pjalmi nuk paska ndryshu hiç :D
na kishin mjaftu edhe 7 mar burre.... :D :D
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Postnga vllaznia1919 » E Premte, 02 Janar 2009 , 13:48

Ja maj naqe po ska lujt mensh me nryshu.Kshtu na duhet pjalmi ne nryshe se pranojme. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia

Re: GEZUAR KRISHTELINDJET

Postnga fpjalmi » E Shtunë, 25 Dhjetor 2010 , 22:52

Gezuar krishtlindjet te gjithe besimtareve katolik
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Re: GEZUAR KRISHTELINDJET

Postnga sejad » E Djelë, 26 Dhjetor 2010 , 01:40

Gezuar Krishtlindjet te gjitheve.
FORCA VLLAZNIA!!!
sejad
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 233
Antarësuar: E Djelë, 06 Janar 2008 , 20:47
Vendodhja: USA
Skuadra: Vllaznia || Bayern

Re: GEZUAR KRISHTELINDJET

Postnga Man in Redblue » E Djelë, 26 Dhjetor 2010 , 13:42

Gzuar e pershumvjet Krishtlindjet!
Man in Redblue
Moderator
Moderator
 
Poste: 3865
Antarësuar: E Hënë, 30 Tetor 2006 , 13:48
Vendodhja: My heart is where my home is

Re: GEZUAR KRISHTELINDJET

Postnga Admin » E Hënë, 27 Dhjetor 2010 , 01:07

Uroj te gjithe besimtaret e krishtere pershumvjet Krishtlindjet.
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: GEZUAR KRISHTELINDJET

Postnga Admin » E Hënë, 26 Dhjetor 2011 , 15:46

Uroj te gjithe besimtaret e krishtere pershumvjet Krishtlindjet, qofte viti 2012 sa ma i mbare per familjet tuaja!!
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: GEZUAR KRISHTELINDJET

Postnga Admin » E Martë, 25 Dhjetor 2012 , 13:19

Gezuar a pershumvjet Krishtlindjet.
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: GEZUAR KRISHTELINDJET

Postnga Skodrinon » E Martë, 24 Dhjetor 2013 , 13:47

Gezuar Kshnellat tan besimtarve katolik!
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: GEZUAR KRISHTELINDJET

Postnga Admin » E Mërkurë, 25 Dhjetor 2013 , 01:20

Bashkohem me urimet e Skodrinon, i uroj te tane besimtarve katolik Gezuar e Pershumvjet Krishtlindjen.
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: GEZUAR KRISHTELINDJET

Postnga Skodrinon » E Mërkurë, 24 Dhjetor 2014 , 11:24

Pershumevjet Krishtlindjet! E kaloshi sa ma mire!
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: GEZUAR KRISHTELINDJET

Postnga Admin » E Djelë, 28 Dhjetor 2014 , 15:01

Pak me vonese, po ma mire vone se kurr :P
Gezuar e pershumvjet Krishtlindjet, shpresoj qe t'ja keni kalu sa ma mire me te afermit tuj.
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: GEZUAR KRISHTELINDJET

Postnga Ledi1920 » E Mërkurë, 14 Janar 2015 , 14:50

Vit te mabre te gjitheve.
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: GEZUAR KRISHTELINDJET

Postnga Admin » E Mërkurë, 14 Janar 2015 , 16:45

Ledi1920 shkroi:Vit te mabre te gjitheve.


Flm Ledi.
Vit te mbare edhe per ty.
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Mëparshme

Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

cron