Forumi

GEZUAR KRISHTELINDJET

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

GEZUAR KRISHTELINDJET

Postnga vllaznia1919 » E Mërkurë, 24 Dhjetor 2008 , 20:49

I uroj tane besimtarve katolik gezuar festen e shjete te Krishtelindjeve.Zoti ju bekofte e ju ndimofte ne jeten tuj.
Gzuar vllezen.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia

Postnga Edmond-Cela » E Mërkurë, 24 Dhjetor 2008 , 20:51

i bashkohem edhe une urimit te v1919
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Imazh

[/color]
Avatari i antarit
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
 
Poste: 3656
Antarësuar: E Mërkurë, 10 Nëntor 2004 , 15:12
Vendodhja: angli

Postnga kristiani » E Mërkurë, 24 Dhjetor 2008 , 21:22

Gezuar Krishlindjet tanve ishalla sonte ja kaloni tan sa ma mir...edhe mas hani mish po peshk :lol: :lol: :lol:
FORZA VLLAZNIA
Avatari i antarit
kristiani
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 624
Antarësuar: E Shtunë, 05 Shkurt 2005 , 22:27
Vendodhja: France

Postnga toni kuqeblu » E Mërkurë, 24 Dhjetor 2008 , 21:56

falemnders per urimet dhe gezuar uroj dhe une gjithashtu.
Pershumvjet katolikeve Krishtlindjen dhe te gjitheve se bashku dhe Vitin e Ri 2009 !
Vllaznia kampione
Avatari i antarit
toni kuqeblu
Antar
Antar
 
Poste: 27
Antarësuar: E Premte, 28 Nëntor 2008 , 01:08
Vendodhja: me mend e zemer gjihmon n'Shkoder

Postnga Edmond-Cela » E Mërkurë, 24 Dhjetor 2008 , 22:05

gezuar toni kuqeblu. nese ke mundesi shikoje pak PM naqe. me rrespekt mondi
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Imazh

[/color]
Avatari i antarit
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
 
Poste: 3656
Antarësuar: E Mërkurë, 10 Nëntor 2004 , 15:12
Vendodhja: angli

Postnga vvvllaznia » E Enjte, 25 Dhjetor 2008 , 00:17

urime te gjithve
vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 886
Antarësuar: E Enjte, 02 Qershor 2005 , 21:04

Postnga Man in Redblue » E Enjte, 25 Dhjetor 2008 , 01:01

I Uroj krishtlindjet vllazenve shkodrane
Man in Redblue
Moderator
Moderator
 
Poste: 3865
Antarësuar: E Hënë, 30 Tetor 2006 , 13:48
Vendodhja: My heart is where my home is

Postnga Admin » E Enjte, 25 Dhjetor 2008 , 01:22

Gezuar e pershumvjet Krishlindjet fat e lumturi ju sjellte kjo nate
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Postnga Miri » E Enjte, 25 Dhjetor 2008 , 08:22

Ju uroj Gezuar krishtlindjet,gjithmone shendel & lumturi ne jeten tuaj dhe familjen tuaj.
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Postnga demi » E Enjte, 25 Dhjetor 2008 , 14:18

Gezuar edhe prej meje Krishtlindjet,qoft vit sa me i mbare per gjith shqiptaret,ishalla babagjyshi po na i ploteson deshirat,juve qe te dilni kampion dhe neve qe te kemi nje president te ri,ose kti qe eshte ti ngel gjeli i detit ne fyt ishalla.GEZUAR PER SHUM VJET
demi
Antar
Antar
 
Poste: 19
Antarësuar: E Martë, 23 Dhjetor 2008 , 14:53

Postnga vllaznia1919 » E Enjte, 25 Dhjetor 2008 , 14:59

:lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia

Postnga fpjalmi » E Enjte, 25 Dhjetor 2008 , 23:17

besa keka tamam burr i poshter xhani.

i ka premtu partizanit me i dhan lojtareve rrogat me 24 ,dhe siq duket e paska harru.

un se kuptoj se sa njiri te poshter paska lan partizani president.

tamam po thu ,gjeli i detit i mbet ne fyt.

nuk mendoj se ka bota nej president pa ftyre.

lojtaret e partizanit nuk e kuptoj pse nuk e qojn ket pune ne uefa se fshf asht nje federate e qelbun,qe asht dasht me e zgjidh punen me kohe.

megjithate mendoj se xhanit i ka ardh fundi se ska lek me pagu lojtaret dhe siq duket asht firm piramidale :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Postnga jeti » E Premte, 26 Dhjetor 2008 , 08:30

Per te gjith antaret Katolik, Cristian, Protestan e te gjith qe besojne ne Krisht, ju Uroj Pershume vjet Krishtlindjet.
Shpresoj qe te jeni duke ja kalu mire prane familjeve tuaja.
Forca Vllaznia...Imazh
ImazhImazh
Avatari i antarit
jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 1544
Antarësuar: E Martë, 13 Nëntor 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia

Postnga demi » E Premte, 26 Dhjetor 2008 , 17:38

fpjalmi shkroi:besa keka tamam burr i poshter xhani.

i ka premtu partizanit me i dhan lojtareve rrogat me 24 ,dhe siq duket e paska harru.

un se kuptoj se sa njiri te poshter paska lan partizani president.

tamam po thu ,gjeli i detit i mbet ne fyt.

nuk mendoj se ka bota nej president pa ftyre.

lojtaret e partizanit nuk e kuptoj pse nuk e qojn ket pune ne uefa se fshf asht nje federate e qelbun,qe asht dasht me e zgjidh punen me kohe.

megjithate mendoj se xhanit i ka ardh fundi se ska lek me pagu lojtaret dhe siq duket asht firm piramidale :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

xhani vetem po te vdes mund te ik nga partizani,ska rrug tjeter,lojtaret nuk e di pse nuk ankohen,para disa vitesh u ankuan nja 2 brazilian edhe ne uefa por prap xhani nuk i pagujti,ai eshte rob i poshter,e mallkoj me shpirt,nuk po zgjatem me shum me e shajt se sdu me dal as nga tema,gjithsesi fpjalmo rrofsh qe na urove dhe ti qe ti ngel gjeli ne fyt
demi
Antar
Antar
 
Poste: 19
Antarësuar: E Martë, 23 Dhjetor 2008 , 14:53

Postnga GOLDIAN » E Premte, 26 Dhjetor 2008 , 18:38

gezuar e per shume vjet krishtlindjet
i perjashtuar
Avatari i antarit
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
 
Poste: 7305
Antarësuar: E Djelë, 02 Korrik 2006 , 18:14
Vendodhja: perjashtuar nga forumi
Skuadra: vllaznia

Postnga fpjalmi » E Premte, 26 Dhjetor 2008 , 21:07

per shum vjet krishtlindjet dhe viti i ri me nje vllazni tna gjejn me nje vllazni +10 me tiranen :lol: :lol: :lol:
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Postnga vllaznia1919 » E Shtunë, 27 Dhjetor 2008 , 15:22

Ishalla po na ndohmojne kta krishtilindje per me fitu ndeshjen tone se tirana po lot tenisi me Ballshin.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia

Postnga Skodrinon » E Mërkurë, 31 Dhjetor 2008 , 16:39

I uroj tan katolikve gezuar Kshnellat.

ps: pak me vonese por kam pase probleme me internetin.
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Postnga vllaznia1919 » E Mërkurë, 31 Dhjetor 2008 , 18:04

Ska gja naqe se je ne kohe per ata te sot i vjetshmet! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia

Postnga Miri » E Enjte, 01 Janar 2009 , 08:59

fpjalmi shkroi:per shum vjet krishtlindjet dhe viti i ri me nje vllazni tna gjejn me nje vllazni +10 me tiranen :lol: :lol: :lol:
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Përpara

Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

cron