Pershendetje Shkodra/Vllaznia!

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
tironsi_tr
Mysafir i Rrespektum
Mysafir i Rrespektum
Posts: 503
Joined: Thu, 09 Aug 2007 , 05:33
Location: TR 1920 A

Pershendetje Shkodra/Vllaznia!

Post by tironsi_tr » Thu, 09 Aug 2007 , 05:55

N'rradhe t'par MIR SE JU GJEJ! Urime per ket faqe shume te bukur e te sistemuar kjart per ekipin tuaj te zemnes. Dua t'ju them, qe jeni forumi i pare (dhe i vetmi) qe futem ne baze forum ekipesh. Sepse neper forume te pergjithshme marr pjese. Ky fakt tregon sa shume e vleresoj emrin Shkodra, banoret e saj, djepin Vllaznia bashk me tifozet e saj dhe se mbi te gjitha ketu e di se pritesh mire :). Ju pershendes te gjitheve! Ne vecanti Edmondin (Celen----dhe pse nga albsporti bejme sikur "kapemi" neper mp, prap e di qe ruajme respekt per njeri tjetrin, gjej dhe rastin ta pergezoj per webin e tij), Goldian te cilin e lexoj me knaqsi tek albsporti sepse eshte shume neutral ne nje web qe perpiqet me qen neutral. Eshte tifoz kur duhet me qen dhe korrekt kur e kerkon marifeti. Kot si lash keto te tre te fundit... pershendes patriotin_bardheblu dhe Fatjonin (tifoza Tirone) shokt e mi, edhe Gajtis Bejlerin tifozin tuaj, por dhe shoku im.

Une forumin tuaj gjithmone e kam ndjek pa qene nevoja te behesha antar, por e ndjek perhere pas cdo ndeshje te Vllaznise gjate sezonit futbollistik. Uroj qe Vllaznia dhe Mireli te kene nji pune te mbare kete Sezon dhe ta fitoi Kampionatin kush ta meritoje me pune e drejtesi.

Kam vetem nji lutje, qe nuk kam ardh as per sherre e as per shamate. Erdha thjesht me ju pershendet dhe me ju uru nji sezon te bukur si Vllaznise dhe Tifozve te saj! Ka ardh koha qe dhe ne tifozat Shqiptare te piqemi e te kuptojme qe me kundershtarin mund t'jesh mik i mire, se dhe loja del me e bukur.

Kalofshi mir kado qofshi si n'trevat Shqiptare dhe neper emigrim!
Se Tirones Deri Me Sot Vec Tironsi 24Karat i Ka Dal Zot!!!!

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Pershendetje Shkodra/Vllaznia!

Post by vvvllaznia » Thu, 09 Aug 2007 , 12:43

tironsi_tr wrote:N'rradhe t'par MIR SE JU GJEJ! Urime per ket faqe shume te bukur e te sistemuar kjart per ekipin tuaj te zemnes. Dua t'ju them, qe jeni forumi i pare (dhe i vetmi) qe futem ne baze forum ekipesh. Sepse neper forume te pergjithshme marr pjese. Ky fakt tregon sa shume e vleresoj emrin Shkodra, banoret e saj, djepin Vllaznia bashk me tifozet e saj dhe se mbi te gjitha ketu e di se pritesh mire :). Ju pershendes te gjitheve! Ne vecanti Edmondin (Celen----dhe pse nga albsporti bejme sikur "kapemi" neper mp, prap e di qe ruajme respekt per njeri tjetrin, gjej dhe rastin ta pergezoj per webin e tij), Goldian te cilin e lexoj me knaqsi tek albsporti sepse eshte shume neutral ne nje web qe perpiqet me qen neutral. Eshte tifoz kur duhet me qen dhe korrekt kur e kerkon marifeti. Kot si lash keto te tre te fundit... pershendes patriotin_bardheblu dhe Fatjonin (tifoza Tirone) shokt e mi, edhe Gajtis Bejlerin tifozin tuaj, por dhe shoku im.


Une forumin tuaj gjithmone e kam ndjek pa qene nevoja te behesha antar, por e ndjek perhere pas cdo ndeshje te Vllaznise gjate sezonit futbollistik. Uroj qe Vllaznia dhe Mireli te kene nji pune te mbare kete Sezon dhe ta fitoi Kampionatin kush ta meritoje me pune e drejtesi.

Kam vetem nji lutje, qe nuk kam ardh as per sherre e as per shamate. Erdha thjesht me ju pershendet dhe me ju uru nji sezon te bukur si Vllaznise dhe Tifozve te saj! Ka ardh koha qe dhe ne tifozat Shqiptare te piqemi e te kuptojme qe me kundershtarin mund t'jesh mik i mire, se dhe loja del me e bukur.

Kalofshi mir kado qofshi si n'trevat Shqiptare dhe neper emigrim!
Mire se vjen ne forumin tone tironsi_tr.sa per shamje mos te kijsh problem se ketu ne radhe te pare jemi te gjithe shqiptare pastaj edhe shkodran tiranas e nga te gjitha qytetet shqiptare

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Thu, 09 Aug 2007 , 17:30

tironsi mire se erdhe naqe me mendimet tuaja do e besh me te kendshem forumin tone
p.s faleminderit per konsideraten
i perjashtuar

BLEDI
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 578
Joined: Fri, 06 Oct 2006 , 17:40
Location: G.B
Contact:

Post by BLEDI » Thu, 09 Aug 2007 , 21:51

Tironsi_tr mirseerdhe edhe hallall per hyrjen ne forum se nuk don me than gja cfare tifozit je ne rradhe te pare jena gjithe Shqiptar edhe jena njerz dhe merrna veshte...
Suksese edhe juve dhe gjithe te mirat :wink: :wink: :wink:
Kuqeblu perjete!!!!

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Thu, 09 Aug 2007 , 22:06

mire se erdhe ne shpin ton tiranasi_tr. shpresoj qe do ja kalosh mire ne forumin ton dhe te paraqesim mendimet tona per skuadrat tona te zemres.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Fri, 10 Aug 2007 , 12:16

mire se erdhe tironsi tr megjithse nga pseudonimi me dukesh si me bindje te tjera nga mua :D
FORCA DEMAT E KUQImage

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 10 Aug 2007 , 13:17

Mire se erdhe.Nuk kam shum me shtu sepse u thane te gjitha.Per sa i perket shamatave e shamjeve rri i qet se ska me pase kurr ktu.Mundesh me pyte ato personat qe pershendete.
Ja kalosh mire mes nesh.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

tironsi_tr
Mysafir i Rrespektum
Mysafir i Rrespektum
Posts: 503
Joined: Thu, 09 Aug 2007 , 05:33
Location: TR 1920 A

Post by tironsi_tr » Sat, 11 Aug 2007 , 08:54

Falimnerit shume gjithe ju cunave te Shkodres qe me pershendetet me fjale te ngrohta. Kshu ka lezet me ju thon te drejten. Uroj te lexohemi e te diskutojme me harmoni e per futboll te zjarrte.

Per Partizonin (se e "du" shume): Un jom i blujt si ne futboll dhe ne politike!! :lol: T'pershendes lale! Falimnerit per fjalt e mira!
Se Tirones Deri Me Sot Vec Tironsi 24Karat i Ka Dal Zot!!!!

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Sat, 11 Aug 2007 , 15:22

tironsi_tr wrote:Falimnerit shume gjithe ju cunave te Shkodres qe me pershendetet me fjale te ngrohta. Kshu ka lezet me ju thon te drejten. Uroj te lexohemi e te diskutojme me harmoni e per futboll te zjarrte.
Mirë se erdhe,ja kalofsh mirë dhe ishalla,më në fund do kemi të bëjmë me një tifoz të mirëfilltë,të Fk Tiranës dhe jo pasionant(ose e thënë më mirë,që i bie fyellit në një vrimë :lol: )
Respekte!
Para VLLAZNIA!

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sat, 11 Aug 2007 , 17:58

Pershendetje Tironsi_Tr


Te uroj mireseardhjen dhe shpresoj t'ia kalosh sa me mire ne mesin tone.
Suksese.
Vllaznit Ultras

Image

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Tue, 14 Aug 2007 , 18:49

tironsi_tr wrote:Falimnerit shume gjithe ju cunave te Shkodres qe me pershendetet me fjale te ngrohta. Kshu ka lezet me ju thon te drejten. Uroj te lexohemi e te diskutojme me harmoni e per futboll te zjarrte.

Per Partizonin (se e "du" shume): Un jom i blujt si ne futboll dhe ne politike!! :lol: T'pershendes lale! Falimnerit per fjalt e mira!
une jam i kuq ne sport ndersa per politike sme intereson :D
FORCA DEMAT E KUQImage

patrioti_bardheblu
Tifoz
Tifoz
Posts: 76
Joined: Sat, 24 Mar 2007 , 14:20
Location: italy
Contact:

Post by patrioti_bardheblu » Mon, 10 Sep 2007 , 13:37

forri wrote:
tironsi_tr wrote:Falimnerit shume gjithe ju cunave te Shkodres qe me pershendetet me fjale te ngrohta. Kshu ka lezet me ju thon te drejten. Uroj te lexohemi e te diskutojme me harmoni e per futboll te zjarrte.
Mirë se erdhe,ja kalofsh mirë dhe ishalla,më në fund do kemi të bëjmë me një tifoz të mirëfilltë,të Fk Tiranës dhe jo pasionant(ose e thënë më mirë,që i bie fyellit në një vrimë :lol: )
Respekte!
tashi qe e pash.... ti ça do me thon me kte?
tifoz i mirfillt osht gjithkush qe e do me zemer ekipin e vet kurse ti e ke fjalen per tifoza qe te ken te njejtin menim me ty.... lale ke ky forum ma do menja qe do gjesh i tuf shkodron qe s'e menojn si ti, mos noshta kto nuk jan tifoza te mirfillt?!

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Mon, 10 Sep 2007 , 14:47

patrioti_bardheblu wrote:
forri wrote:
tironsi_tr wrote:Falimnerit shume gjithe ju cunave te Shkodres qe me pershendetet me fjale te ngrohta. Kshu ka lezet me ju thon te drejten. Uroj te lexohemi e te diskutojme me harmoni e per futboll te zjarrte.
Mirë se erdhe,ja kalofsh mirë dhe ishalla,më në fund do kemi të bëjmë me një tifoz të mirëfilltë,të Fk Tiranës dhe jo pasionant(ose e thënë më mirë,që i bie fyellit në një vrimë :lol: )
Respekte!
tashi qe e pash.... ti ça do me thon me kte?
tifoz i mirfillt osht gjithkush qe e do me zemer ekipin e vet kurse ti e ke fjalen per tifoza qe te ken te njejtin menim me ty.... lale ke ky forum ma do menja qe do gjesh i tuf shkodron qe s'e menojn si ti, mos noshta kto nuk jan tifoza te mirfillt?!

1. Tashi forrin e kena "ekstremisti kuqeblu" - kjo dihet, qysh se ka marrr edhe yjet prej adminit asht ba edhe ma i tmerrshem. :lol: :lol:
2. Pse ju ngacmon nga pak ju tifozat e tiranes, nuk me duket nai gja e madhe, fundja ti nuk je fut ne forum tpakten tash nji muj, dhe vetem per me debatu me forrin u fute, pra "ta ka kanda" ose "ta ka enda"
3. thojne ata qi grinden, duhen edhe ma fort,

PS: te tria pikat i kam me qesh, se kto kohet e fundit duhet me i theksu mire kto gjana.

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Mon, 10 Sep 2007 , 20:35

patrioti_bardheblu wrote:
forri wrote:
tironsi_tr wrote:Falimnerit shume gjithe ju cunave te Shkodres qe me pershendetet me fjale te ngrohta. Kshu ka lezet me ju thon te drejten. Uroj te lexohemi e te diskutojme me harmoni e per futboll te zjarrte.
Mirë se erdhe,ja kalofsh mirë dhe ishalla,më në fund do kemi të bëjmë me një tifoz të mirëfilltë,të Fk Tiranës dhe jo pasionant(ose e thënë më mirë,që i bie fyellit në një vrimë :lol: )
Respekte!
tashi qe e pash.... ti ça do me thon me kte?
tifoz i mirfillt osht gjithkush qe e do me zemer ekipin e vet kurse ti e ke fjalen per tifoza qe te ken te njejtin menim me ty.... lale ke ky forum ma do menja qe do gjesh i tuf shkodron qe s'e menojn si ti, mos noshta kto nuk jan tifoza te mirfillt?!
naqe nese nuk gjen pergjigje per kyt temen ta dish se forri nuk ka me pas mundesi me te kthy pergjigje per momentin.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

tironsi_tr
Mysafir i Rrespektum
Mysafir i Rrespektum
Posts: 503
Joined: Thu, 09 Aug 2007 , 05:33
Location: TR 1920 A

Post by tironsi_tr » Mon, 10 Sep 2007 , 23:22

ej moret leje ju qe bohet pershesh ketu? ore kjo tema osht e imja, dmth kjo osht toka ime, kom ardh e kom mor ne shkoder pa tapi pa asigjo... :lol: merrni leje iher, se as nuk e kom me trashigimi e kom te vjedhme kete prone, kshuqe pronari jom vetem una!!! 8) Mos ma ngacmoje njeri Patriotin, se e bona dhe ate me toke :lol:
Se Tirones Deri Me Sot Vec Tironsi 24Karat i Ka Dal Zot!!!!

User avatar
gdr
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 265
Joined: Wed, 25 Oct 2006 , 08:39
Location: Itali

Post by gdr » Tue, 11 Sep 2007 , 11:37

un' per vedi kam hek dor s'merrem ma me te, asht i pakorigjueshem :wink:
vllaznia veç me shkodran

patrioti_bardheblu
Tifoz
Tifoz
Posts: 76
Joined: Sat, 24 Mar 2007 , 14:20
Location: italy
Contact:

Post by patrioti_bardheblu » Tue, 11 Sep 2007 , 14:35

gdr wrote:un' per vedi kam hek dor s'merrem ma me te, asht i pakorigjueshem :wink:
me ne fund nji e kuptoi..... faleminderit lale...
ka naj tjeter qe menon qe un jom i pagabushem? :D :D


ps. ene un s'osht qe kom shum koh me thon te drejten kshuqe i kuptoj te gjith.

patrioti_bardheblu
Tifoz
Tifoz
Posts: 76
Joined: Sat, 24 Mar 2007 , 14:20
Location: italy
Contact:

Post by patrioti_bardheblu » Tue, 11 Sep 2007 , 14:42

tironsi_tr wrote:ej moret leje ju qe bohet pershesh ketu? ore kjo tema osht e imja, dmth kjo osht toka ime, kom ardh e kom mor ne shkoder pa tapi pa asigjo... :lol: merrni leje iher, se as nuk e kom me trashigimi e kom te vjedhme kete prone, kshuqe pronari jom vetem una!!! 8) Mos ma ngacmoje njeri Patriotin, se e bona dhe ate me toke :lol:
çin do bosh me tok ti? kom ardh para teje un n'shkoder mer lal... ene 1 vit e bohem shkodron i vjeter me dokumenta te rregullta.... :) .

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Tue, 11 Sep 2007 , 17:51

Ca bahet kshtu ??? tan diten vec dy postime prej tiransve,
zgjonu shkodran prej gjumit,se na e moren forumin tiransit :lol: :lol:

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Tue, 11 Sep 2007 , 19:46

hahahhaha. duhet me ja lan rradhen edhe armikut. me falni deshta me than mikut. :lol: :lol: :lol:
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply