Forumi

Gezuar Vitin e Ri 2014

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Gezuar Vitin e Ri 2014

Postnga Skodrinon » E Martë, 31 Dhjetor 2013 , 19:17

Pershumvjet Vitin e Ri tanve ju edhe familjeve tuja
Pershumvjet Vllazni
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Gezuar Vitin e Ri 2014

Postnga Admin » E Enjte, 02 Janar 2014 , 16:11

Skodrinon flm shume naqe, Gezuar edhe ishalla ky vit sa ma i mbare per te tane si edhe per Vllaznine tone te dashtun.

Qofte nje vit sa me i mbare.
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia


Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

cron