Forumi

Gezuar 2013!

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Gezuar 2013!

Postnga Man in Redblue » E Djelë, 30 Dhjetor 2012 , 14:09

Ju uroj tanve prej zemret Gzuar e Pershumvjet 2013-n! Qofte vit sa ma i mbare!

Falenderoj Adminin qe na ka dhane mundesine e ktij forumi e perjetoshim gjana sa me te bukra te 2013-s ne kyt forum! :lol:

Falenderoj pjalmin per organizimin e lojnave te ndryshme 1X2!
Per 2013 banu gadi me m'pa vetem nvend t'pare :mrgreen:

Mikut tem Goldit i uroj prej zemret nji vit sa me t'mare!

Mond Cela per 2013 banu gadi me mpa nLonder, une e Goldi kena vendos me ba xhiro neper Europe (se po na myken turrat e pareve nen jasteqe :lol: )

Shpresoj qe Skodrinoni te jete mire, pak marak po me ban qe nuk duket kerkund :?

Edhe njihere te tanve Pershumvjet!


PS: hahah e kam ba si dikur "pershndetje nga ekrani te TVRozafa" :mrgreen:
Man in Redblue
Moderator
Moderator
 
Poste: 3865
Antarësuar: E Hënë, 30 Tetor 2006 , 13:48
Vendodhja: My heart is where my home is

Re: Gezuar 2013!

Postnga Ledi1920 » E Hënë, 31 Dhjetor 2012 , 12:07

Gezuar Vitin e Ri 2013
Shendet dhe lumturi per ju dhe familjet tuaja!
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: Gezuar 2013!

Postnga fpjalmi » E Mërkurë, 02 Janar 2013 , 11:05

Man , te uroj nje vit sa ma te mbare dhe tu plotesofshin tana deshirat qe ke kete vit, dhe gjithashtu i uroj te gjithe, sa ma shum fat , lumturi , dhe cdo deshire iu rrealizofshin ne kete vit te ri 2013 -te , dhe ky vit qofte nje vit sa ma i mbare per vllaznine dhe ishalla xajm nej vend sa me u fut kryt ne kupat e europes, dhe gjithashtu me 1 presidence te re :P
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Re: Gezuar 2013!

Postnga Admin » E Enjte, 03 Janar 2013 , 21:02

Pershendtje miq, flm shume per urimet, ishalla nji vit sa ma i mbare te tane.
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: Gezuar 2013!

Postnga Edmond-Cela » E Premte, 18 Janar 2013 , 00:56

Pak me vones por gezuar vitin e ri. Te jet nje vin I mare per te gjith ne, e me gezime ne familjet tona.

Ja bana si berisha
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Imazh

[/color]
Avatari i antarit
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
 
Poste: 3656
Antarësuar: E Mërkurë, 10 Nëntor 2004 , 15:12
Vendodhja: angli

Re: Gezuar 2013!

Postnga Miri » E Premte, 18 Janar 2013 , 17:07

Nipash viti qe kaloj ishte budalla pa nuse te gjeti pa nuse te la uroj qe viti qe do vij te gjete me nuse ne shtepi :)
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia


Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë

cron