Forumi

U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Postnga GOLDIAN » E Hënë, 16 Prill 2012 , 02:20

TE UROJ nga zemra u befsh 100 vjec v1919
te kesh fat lumturi e mbaresi ne jeten tende
tu realizofshin sa me shpejt te gjitha planet qe ke
ta them sinqerisht deri tani gjeja me e bukur e ktij viti 2012 ishte takimi me ty
falenderoj zotin per kete
e kalofsh sa me bukur dhe ishalla sa me shpesh te lexojme ketu
i perjashtuar
Avatari i antarit
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
 
Poste: 7305
Antarësuar: E Djelë, 02 Korrik 2006 , 18:14
Vendodhja: perjashtuar nga forumi
Skuadra: vllaznia

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Postnga ultraskuqeblu1 » E Hënë, 16 Prill 2012 , 10:05

Gezuar Ditlindjen! :)
T'uroj fat e lumturi ne çdo hap te jetes, kalofsh SUPER! :)
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS
Avatari i antarit
ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 348
Antarësuar: E Hënë, 01 Shkurt 2010 , 21:03
Vendodhja: Shkodër
Skuadra: Vllaznia

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Postnga Edmond-Cela » E Hënë, 16 Prill 2012 , 23:02

gezuar naqe te uroj gjith te mirat
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Imazh

[/color]
Avatari i antarit
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
 
Poste: 3656
Antarësuar: E Mërkurë, 10 Nëntor 2004 , 15:12
Vendodhja: angli

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Postnga fpjalmi » E Martë, 17 Prill 2012 , 01:24

Edhe 100 vite te bukura V 1919, dhe tu realizofshin te gjitha deshirat
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Postnga Admin » E Mërkurë, 18 Prill 2012 , 23:15

Zotni V1919 u bash 100 vjeç :) ishalla ky vit me skudeto :)
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Postnga Skodrinon » E Enjte, 19 Prill 2012 , 00:21

u bash 100 vjeç

e po aq vite pa scudetto :D
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Postnga fpjalmi » E Enjte, 19 Prill 2012 , 00:51

Skodrinon shkroi:u bash 100 vjeç

e po aq vite pa scudetto :DHaaahaaa , :lol: :P mos ia thuj v1919 ate urime , se sezonin tjeter vjen Van Persi :wink: :wink: :mrgreen:
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Postnga vllaznia1919 » E Shtunë, 05 Maj 2012 , 14:12

Shume falimners vllazen.Jeni te mbrekullushem.Ju kerkoj falje per vones.
Goldi asht reciproke vlla.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia


Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

cron