Forumi

Gezuar vitin e ri 2012

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Gezuar vitin e ri 2012

Postnga Admin » E Shtunë, 31 Dhjetor 2011 , 22:20

Ne emer te Fkvllaznia.net ju uroj te gjitheve GEZUAR VITIN E RI 2012.
Qofte ky vit sa me i mbare per ju dhe familjet tuaja.
Viti 2012 qofte nje vit i mbare edhe per ekipin tone te zemres Vllaznia!!

Urime dhe suksese per vitin e ri 2012
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: Gezuar vitin e ri 2012

Postnga fpjalmi » E Djelë, 01 Janar 2012 , 02:23

Viti 2012 qofte 1 vit sa ma i mbare per te gjithe , gjithashtu edhe per vllaznine me nji merkato sa ma te mire , duke pas synim kupen e shqipnise
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia


Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë

cron