Forumi

Gezuar Kurban Bajramin

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Gezuar Kurban Bajramin

Postnga Admin » E Djelë, 06 Nëntor 2011 , 12:45

Ne emer te Fkvllaznia.net u uroj te gjithe besimtaret mysliman Gezuar Kurban Bajramin!
Ju uroj cdo te mire ne familjet tuaja.
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: Gezuar Kurban Bajramin

Postnga VOJO KUSHI » E Djelë, 06 Nëntor 2011 , 12:49

GEZUAR E PERSHUMVJET KURBAN BAJRAMIN
VOJO KUSHI
Tifoz
Tifoz
 
Poste: 58
Antarësuar: E Djelë, 06 Mars 2011 , 13:43
Skuadra: Vllaznia

Re: Gezuar Kurban Bajramin

Postnga Skodrinon » E Djelë, 06 Nëntor 2011 , 20:37

gzuar e pershumvjet
ishalla ju ka gjet sa ma mire tanve
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Gezuar Kurban Bajramin

Postnga fpjalmi » E Djelë, 06 Nëntor 2011 , 21:08

Gezuar Kurban Bajramin te gjithe besimtareve mysliman
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Re: Gezuar Kurban Bajramin

Postnga Edmond-Cela » E Djelë, 06 Nëntor 2011 , 22:58

pershumvjet shpresoj tju ket gjet sa ma mire ju dhe familjen tuje.

Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Imazh

[/color]
Avatari i antarit
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
 
Poste: 3656
Antarësuar: E Mërkurë, 10 Nëntor 2004 , 15:12
Vendodhja: angli


Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë

cron