Forumi

Edhe 100 Vite MAN

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Edhe 100 Vite MAN

Postnga Miri » E Enjte, 21 Korrik 2011 , 19:28

Man edhe 100 vite te bukura dhe plot lumturi vlla,cdo deshir e jotja u befte realitet.
Viti qe kaloj ishte budalla pa nuse te gjeti pa nuse te la uroj qe viti qe do vij te gjete me nuse ne shtepi :wink: :lol:
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: Edhe 1 Vite MAN

Postnga Man in Redblue » E Enjte, 21 Korrik 2011 , 19:36

Flm vlla, i nderum je !!!

Per nuse vec ne ma bashi nji shkusi ju te forumit se ndryshe u plaka beqar :lol: :lol:
Man in Redblue
Moderator
Moderator
 
Poste: 3865
Antarësuar: E Hënë, 30 Tetor 2006 , 13:48
Vendodhja: My heart is where my home is

Re: Edhe 1 Vite MAN

Postnga Ledi1920 » E Premte, 22 Korrik 2011 , 09:01

Edhe 100 vjec plako...

Shnet dhe pare...
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: Edhe 1 Vite MAN

Postnga fpjalmi » E Premte, 22 Korrik 2011 , 15:09

Edhe 100 vite te tjera man
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Re: Edhe 1 Vite MAN

Postnga GOLDIAN » E Premte, 22 Korrik 2011 , 15:48

u beash 100 vjec man
i perjashtuar
Avatari i antarit
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
 
Poste: 7305
Antarësuar: E Djelë, 02 Korrik 2006 , 18:14
Vendodhja: perjashtuar nga forumi
Skuadra: vllaznia

Re: Edhe 1 Vite MAN

Postnga Man in Redblue » E Premte, 22 Korrik 2011 , 18:27

Flm burra !!!

O Miro po pse ma ke vu 1 Vite o burre :?: futi nja 3-4-5 zero aty :wink: :lol:
Man in Redblue
Moderator
Moderator
 
Poste: 3865
Antarësuar: E Hënë, 30 Tetor 2006 , 13:48
Vendodhja: My heart is where my home is

Re: Edhe 1 Vite MAN

Postnga Admin » E Premte, 22 Korrik 2011 , 18:39

Mrb flet me super te reja Miri :)

Edhe 100 tjera, gjynah qe nuk i festove me kualifikimin e Vllaznise ...
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: Edhe 1 Vite MAN

Postnga Man in Redblue » E Premte, 22 Korrik 2011 , 19:21

Admin me te than te drejten helm mu ba mramja, smund ta besosha, por per ty qi ke ken nstadium do te ket ken edhe ma keq :(
Man in Redblue
Moderator
Moderator
 
Poste: 3865
Antarësuar: E Hënë, 30 Tetor 2006 , 13:48
Vendodhja: My heart is where my home is

Re: Edhe 1 Vite MAN

Postnga Admin » E Shtunë, 23 Korrik 2011 , 00:07

Me thane te drejten jam merzit boll por ka ana tjeter nuk e kam mendu edhe aq shume merzitjen sepse MENDOJ se Vllaznia na ba nji paraqitje dinjitoze.
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: Edhe 100 Vite MAN

Postnga Skodrinon » E Premte, 29 Korrik 2011 , 14:41

100 vjeç man
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Edhe 100 Vite MAN

Postnga REINIS » E Mërkurë, 28 Shtator 2011 , 01:20

sHUME VONE JAM KUJTU POR EDHE 100 MAN... GJITH TE MIRAT NE JETE... :)
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)
Avatari i antarit
REINIS
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 538
Antarësuar: E Martë, 24 Shkurt 2009 , 21:19
Vendodhja: TIRON, ku tjeter?


Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë

cron