Forumi

U BEFSH 100 vjec miri

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

U BEFSH 100 vjec miri

Postnga GOLDIAN » E Djelë, 10 Korrik 2011 , 18:54

miri te uroj nga zemra u befsh 100 vjec fat e mabresi ne jete si dhe lumturi ne familje
i perjashtuar
Avatari i antarit
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
 
Poste: 7305
Antarësuar: E Djelë, 02 Korrik 2006 , 18:14
Vendodhja: perjashtuar nga forumi
Skuadra: vllaznia

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Postnga Edmond-Cela » E Djelë, 10 Korrik 2011 , 19:07

ma gezofsh datlindjen daje, te uroj gjith te mirat je jeten tande
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Imazh

[/color]
Avatari i antarit
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
 
Poste: 3656
Antarësuar: E Mërkurë, 10 Nëntor 2004 , 15:12
Vendodhja: angli

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Postnga fpjalmi » E Djelë, 10 Korrik 2011 , 23:26

Miri ,edhe 100
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Postnga Ledi1920 » E Hënë, 11 Korrik 2011 , 08:26

Edhe 100!
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Postnga Admin » E Hënë, 11 Korrik 2011 , 12:27

Miri edhe 100 te tjera fat e lumturi pac gjithmone ne jeten tande :)
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Postnga Miri » E Hënë, 11 Korrik 2011 , 21:54

Flm shume djema ju uroj cdo te mire ne jeten tuj dhe ju rujt zoti dashnoret. :D
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Postnga Skodrinon » E Premte, 29 Korrik 2011 , 14:43

edhe 100 miri
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Postnga REINIS » E Mërkurë, 28 Shtator 2011 , 01:22

Edhe 100 Mir, djali... Krejt te mirat ty dhe familjes tate... :D
Me fal per vonesen :oops:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)
Avatari i antarit
REINIS
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 538
Antarësuar: E Martë, 24 Shkurt 2009 , 21:19
Vendodhja: TIRON, ku tjeter?

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Postnga Admin » E Martë, 10 Korrik 2012 , 15:01

Zotni administrator, vllazniaTv e shume i nderum MIRI u bash 100 vjec e bash kokrren e qejfit sonte:) :mrgreen: :mrgreen:

Edhe 100 naqe!!
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Postnga Miri » E Martë, 10 Korrik 2012 , 18:22

Flm shume z.Admin.
Na ka kap kriza keq ktej nga greqija kena harru cfar eshte qejfi :D :D :D
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Postnga Edmond-Cela » E Mërkurë, 11 Korrik 2012 , 01:10

gezuar datlindejn daje
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Imazh

[/color]
Avatari i antarit
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
 
Poste: 3656
Antarësuar: E Mërkurë, 10 Nëntor 2004 , 15:12
Vendodhja: angli

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Postnga Miri » E Enjte, 12 Korrik 2012 , 11:35

Edmond-Cela shkroi:gezuar datlindejn daje

Flm shume mor nipash,ta shperblesha n`darsem :lol:
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia


Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

cron