Forumi

Gezuar 92 vjetorin

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Gezuar 92 vjetorin

Postnga Miri » E Mërkurë, 16 Shkurt 2011 , 13:22

Sot Vllaznia mbush plot 92 vite nga krijesa e saj 92 vit ne zemrat e cdo shkodrani ne te mire dhe ne te keq ne fitore dhe ne humbje ne gezime dhe hillerime.
92 vite me pare baballaret tane me shume vuajtje dhe munde u bashkuan si vellezer dhe krijuan nje skuader futbolli e cila sot quhet "Vllaznia".
Vllaznia skuadra e pare e krijuar ne shqiperi sot feston 92 vjetorin e saj ku cuditerisht presidenca aktuale e saj nuk organizon asnje feste per kete legjend te futbollit,per te ardhur keq ne ditet e sodit nuk interesot asnjeri per kete skuader e cila tashme eshte kthyer ne nje biznes shum fitimtar.
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: Gezuar 92 vjetorin

Postnga Man in Redblue » E Mërkurë, 16 Shkurt 2011 , 13:28

Per hajr, per hajr!!!!
Man in Redblue
Moderator
Moderator
 
Poste: 3865
Antarësuar: E Hënë, 30 Tetor 2006 , 13:48
Vendodhja: My heart is where my home is

Re: Gezuar 92 vjetorin

Postnga Miri » E Mërkurë, 16 Shkurt 2011 , 13:30

Man in Redblue shkroi:Per hajr, per hajr!!!!

Hajr paç.
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: Gezuar 92 vjetorin

Postnga Skodrinon » E Enjte, 17 Shkurt 2011 , 17:25

urime!
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI


Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë

cron