Forumi

Gezuar Bajramin!

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga Man in Redblue » E Martë, 16 Nëntor 2010 , 16:34

Per shum vjet Bajramin !
Man in Redblue
Moderator
Moderator
 
Poste: 3865
Antarësuar: E Hënë, 30 Tetor 2006 , 13:48
Vendodhja: My heart is where my home is

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga fpjalmi » E Martë, 16 Nëntor 2010 , 18:50

gezuat bajramin tan mesimtareve mysliman
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga Ujku » E Martë, 16 Nëntor 2010 , 19:46

Per shum vjet Bajramin
Urimet ma te mira tanve.
Avatari i antarit
Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 830
Antarësuar: E Premte, 19 Dhjetor 2008 , 20:57

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga sejad » E Martë, 16 Nëntor 2010 , 20:14

Me shnet bajramin, ishalla vitin bajram jena te shpallun kampion i Shqipnis!
FORCA VLLAZNIA!!!
sejad
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 233
Antarësuar: E Djelë, 06 Janar 2008 , 20:47
Vendodhja: USA
Skuadra: Vllaznia || Bayern

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga Edmond-Cela » E Mërkurë, 17 Nëntor 2010 , 00:21

per shum vjet, shpresoj tju ket gjet mire ju dhe familjes juje.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Imazh

[/color]
Avatari i antarit
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
 
Poste: 3656
Antarësuar: E Mërkurë, 10 Nëntor 2004 , 15:12
Vendodhja: angli

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga vllaznia1919 » E Shtunë, 20 Nëntor 2010 , 11:54

Mfalni per vonesen.Pershumvjet bajramin.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga GOLDIAN » E Shtunë, 20 Nëntor 2010 , 13:17

gezuar e per shume vjet

v1919 itash spo e can hic per ne eheeeeee po hajt hajt ti kur te dalim ne champions ke mu pendu qe ske ken gjat vitit ma aktiv :D
i perjashtuar
Avatari i antarit
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
 
Poste: 7305
Antarësuar: E Djelë, 02 Korrik 2006 , 18:14
Vendodhja: perjashtuar nga forumi
Skuadra: vllaznia

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga vllaznia1919 » E Shtunë, 20 Nëntor 2010 , 13:47

Pranej jam kthy tuj shkru ka pak. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Imazh
Avatari i antarit
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 9630
Antarësuar: E Shtunë, 27 Nëntor 2004 , 01:13
Vendodhja: Italia

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga GOLDIAN » E Djelë, 21 Nëntor 2010 , 03:55

vllaznia1919 shkroi:Pranej jam kthy tuj shkru ka pak. :lol: :lol: :lol: :lol:

jena ne kryesim nuk pranohet kontributi jot :D :D
vec prite zot me na parakalu kush atehere po :eag:
i perjashtuar
Avatari i antarit
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
 
Poste: 7305
Antarësuar: E Djelë, 02 Korrik 2006 , 18:14
Vendodhja: perjashtuar nga forumi
Skuadra: vllaznia

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga Skodrinon » E Enjte, 08 Gusht 2013 , 18:51

Si ju kam vllazen
Gzuar Bajramin tan besimtarve mysliman
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga Edmond-Cela » E Djelë, 11 Gusht 2013 , 12:23

gezuar
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Imazh

[/color]
Avatari i antarit
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
 
Poste: 3656
Antarësuar: E Mërkurë, 10 Nëntor 2004 , 15:12
Vendodhja: angli

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga futbollist » E Enjte, 24 Shtator 2015 , 13:05

Gezuar Pershumevjet ishalla ju ka gjete shndosh tanve!

Ishalla sherohet dhe Vllaznia nga epidemia qe i ka ra nga drejtuesit e klubit. :roll:
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::
Avatari i antarit
futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 523
Antarësuar: E Premte, 26 Nëntor 2004 , 23:37
Vendodhja: Rus-Maxharr
Skuadra: Vllaznia, Bayern

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga GOLDIAN » E Djelë, 27 Shtator 2015 , 00:48

gezuar e per shume vjet te tanve vllazen
i perjashtuar
Avatari i antarit
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
 
Poste: 7305
Antarësuar: E Djelë, 02 Korrik 2006 , 18:14
Vendodhja: perjashtuar nga forumi
Skuadra: vllaznia

Re: Gezuar Bajramin!

Postnga Admin » E Hënë, 28 Shtator 2015 , 12:11

Pak me vonese Gzuar e Pershumvjet Bajramin
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Mëparshme

Kthehu tek Prezantime dhe Pershendetje


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 15 vizitorë