FOTO HUMORISTIKE

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Post Reply
User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by Miri » Mon, 16 Nov 2009 , 13:34

Pffffffffffffffffffffffffffffff

Image

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by Miri » Mon, 16 Nov 2009 , 13:48

Kete ju dedikoj ju :lol: :lol:

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by Man in Redblue » Wed, 25 Nov 2009 , 13:57

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by fpjalmi » Thu, 24 Dec 2009 , 00:04

Lojtari pengon tifozin qe hyn ne fushen e lojes, gjyqtari i jep karton te kuq

http://www.sportishqiptar.com.al/lojtar ... on-te-kuq/

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by GOLDIAN » Thu, 24 Dec 2009 , 00:18

fpjalmi wrote:Lojtari pengon tifozin qe hyn ne fushen e lojes, gjyqtari i jep karton te kuq

http://www.sportishqiptar.com.al/lojtar ... on-te-kuq/
o miri na perkthe se me duket a greqisht
i perjashtuar

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by Miri » Fri, 25 Dec 2009 , 08:19

GOLDIAN wrote:
fpjalmi wrote:Lojtari pengon tifozin qe hyn ne fushen e lojes, gjyqtari i jep karton te kuq

http://www.sportishqiptar.com.al/lojtar ... on-te-kuq/
o miri na perkthe se me duket a greqisht
Ky komentatori thot qe asht i drejt kartoni i kyq sepse nuk kishte asnji arsy me godit tifozin ndersa une tham qe nese futet tifozi ne fush ateher lojtari duhet mas me ba za vetem me prit nej grusht apo nej shkelm nga tifozi sepse zotnija ka pagu 5mi lekshin me hi ne stadium e ka te drejten e shkopit "allahalla"

Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 830
Joined: Fri, 19 Dec 2008 , 20:57

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by Ujku » Fri, 25 Dec 2009 , 18:43

Miri wrote:Kete ju dedikoj ju :lol: :lol:

Image
nuk e djeg as flaka m....

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by fpjalmi » Fri, 25 Dec 2009 , 21:31

Ujku wrote:
Miri wrote:Kete ju dedikoj ju :lol: :lol:

Image
nuk e djeg as flaka m....
:lol: :lol: :lol: :lol:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by fpjalmi » Thu, 04 Feb 2010 , 18:19

Lidh femijen per te shkuar ne pune

http://top-channel.tv/artikull.php?id=174616&ref=onews

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by GOLDIAN » Fri, 05 Feb 2010 , 23:06

pjalm a me qa jo me qesh
atij zotnise i kishin vjedh dhe i fmi 4 vjec
e ne kine a problem ku te pasurit qe sbajne fmi pagujne ek e grabisin fmit
thuhet jane mbi 100 mije fmi te zhdukur
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by fpjalmi » Sat, 06 Feb 2010 , 00:43

GOLDIAN wrote:pjalm a me qa jo me qesh
atij zotnise i kishin vjedh dhe i fmi 4 vjec
e ne kine a problem ku te pasurit qe sbajne fmi pagujne ek e grabisin fmit
thuhet jane mbi 100 mije fmi te zhdukur

gold .

asht hall me lidh fmine ne ate moshe mor zot ,sepse vetem qeni lidhet ,dhe fmin e paska shum te vogel.

me e lidh fmin ne nji shtet tjeter ,sidomos ketu ne usa ,nuk del ma prej burgut mar gold :shock:

mandej njiri ndryshon prej qenit dhe nuk e kan vu kot aty ate lajm :D

mandej ,a e paska pas te veshtire me e lan fmine dikund tjeter por aty?

po me ra shi qa ndodh gold :D

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by Miri » Sat, 06 Mar 2010 , 16:12

Per Ju Antare :D :D

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by vllaznia1919 » Sat, 06 Mar 2010 , 20:30

Hhahahahahhahahahah.E forte shum kja.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by Miri » Sun, 07 Mar 2010 , 09:05

vllaznia1919 wrote:Hhahahahahhahahahah.E forte shum kja.
Lene se kam ba 1 or me e rregullu nuk mi delte mire makjazhi plus qe mi delnin vetullat e trasha :D :D

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by vllaznia1919 » Sun, 07 Mar 2010 , 14:44

Taman pra me na e xjerr edhe te pa bukur presidentin.hahahhahaha
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by Miri » Sun, 07 Mar 2010 , 15:02

Tu thaft goja po ca jan ata fjal qe thu ne e kena si pellumb,marshalla marrshalla :D :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by fpjalmi » Sun, 07 Mar 2010 , 15:33

Miri wrote:Per Ju Antare :D :D

Image


haaahaaa,i madh je miri :D :D

User avatar
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3656
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by Edmond-Cela » Fri, 02 Apr 2010 , 13:37


Une jam vajza e mamit, princesha e babit, motra e dikujt, por femra e askujt...! :DImage
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by GOLDIAN » Fri, 02 Apr 2010 , 14:44

o mondi ti po na vdes ne plqeve te forumit me keta foto ma burr
mendo i fije per ne :D
i perjashtuar

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: FOTO HUMORISTIKE

Post by Skodrinon » Fri, 02 Apr 2010 , 14:54

kujdes moj ti se mos t'hupin çilsi :D

Post Reply