THENIA E DITES

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: THENIA E DITES

Post by fpjalmi » Mon, 12 Apr 2010 , 16:09

Skodrinon wrote:"Tifozat jane lojtari i 13 i Skenderbeut " - nji drejtus i Skenderbeut

Kta nuk din as sa lojtare ka nji ekip futbollt.....
:lol: :lol: :lol: :lol:

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: THENIA E DITES

Post by Man in Redblue » Mon, 12 Apr 2010 , 19:24

Skodrinon wrote:"Tifozat jane lojtari i 13 i Skenderbeut " - nji drejtus i Skenderbeut

Kta nuk din as sa lojtare ka nji ekip futbollt.....
dijn dijn po ekipi i skenderbeut ka nkyt faz 12 lojtar (11 futbollsita + Ridvan Bode)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: THENIA E DITES

Post by fpjalmi » Tue, 13 Apr 2010 , 03:58

Man in Redblue wrote:
Skodrinon wrote:"Tifozat jane lojtari i 13 i Skenderbeut " - nji drejtus i Skenderbeut

Kta nuk din as sa lojtare ka nji ekip futbollt.....
dijn dijn po ekipi i skenderbeut ka nkyt faz 12 lojtar (11 futbollsita + Ridvan Bode)

ose albitrin :D :P

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: THENIA E DITES

Post by Skodrinon » Mon, 21 Jun 2010 , 20:03

Bamir Topi ne Podgorice: “Liqeni i Shkodrës është bashkim i kulturave dhe historisë së dy vendeve dhe tani edhe ëndrrës së përbashkët për integrimin”

Ky nuk asht n'terezi. Vjen kryeministri turk e thote ne shqiptart kena miqsi shekullore me turqit. Tash na dhuroi nji perle tjeter. I ka mbete veç me thane Kosova e Camria jane shembujt e vllaznimit me Serbine e Greqine.
Un e kuptoj qi duhet me u mundu mbajt mardhanje t'mira, po jo me arrite deri n'ket pike sa me u ba qesharak

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: THENIA E DITES

Post by Man in Redblue » Sun, 28 Nov 2010 , 00:42

"Blush, që kur ishte tre vjeç të kanë mbajtur dorën me allçi. A e dini pse, sepse i vidhje të gjithë komshinjve. E di unë atë punë, të mbanin dorën me allçi që të mos vidhje".

Sali Berisha gjate debateve ne Kuvend per miratimin e Buxhetit3 vjec paska vjedh tan kojshite ??? Ky paska ken talent, 3 vjec sa mson me ece njiri...se ta vekan doren ne allci per mos me vjedh, asht hera e pare qo pe ndij :D :D :D

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: THENIA E DITES

Post by GOLDIAN » Sun, 28 Nov 2010 , 01:15

ja hangsha lobet kryeministrit si me flet si nje gjeneral i vertet
i perjashtuar

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: THENIA E DITES

Post by Miri » Sun, 28 Nov 2010 , 09:34

GOLDIAN wrote:ja hangsha lobet kryeministrit si me flet si nje gjeneral i vertet
hahahahahahaha.

User avatar
REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: THENIA E DITES

Post by REINIS » Sat, 26 Feb 2011 , 17:34

Skodrinon wrote: Bamir Topi ne Podgorice: “Liqeni i Shkodrës është bashkim i kulturave dhe historisë së dy vendeve dhe tani edhe ëndrrës së përbashkët për integrimin”

Ky nuk asht n'terezi. Vjen kryeministri turk e thote ne shqiptart kena miqsi shekullore me turqit. Tash na dhuroi nji perle tjeter. I ka mbete veç me thane Kosova e Camria jane shembujt e vllaznimit me Serbine e Greqine.
Un e kuptoj qi duhet me u mundu mbajt mardhanje t'mira, po jo me arrite deri n'ket pike sa me u ba qesharak
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dhe duke qene se jemi kaq miq juve do ju japi Shqiperine e Veriut deri ne Kruje, Serbise deri ne Tirane, e Greqise deri ne Durres. E gjith gjith Shqipnia do ngelet Tirone, Kavaje, Durres.
O Zot o Zot ca politikanesh kokrra k**** kemi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: THENIA E DITES

Post by Man in Redblue » Sat, 26 Feb 2011 , 22:23

meqe ra fjala te politikant qe edhe nji thenie te doktorit:

“Disponohen të dhëna të plota mbi armë të sofistikuara, çadra pistoletë, stilolapsa pistoletë, thika me helm, që do përdoreshin në stadet e caktuara të këtij grushti shteti, të kësaj përpjekjeje të turpshme për të marrë pushtetin me dhunë. Disponojmë të dhëna se grupe pesëshe u stërviten ditë të tëra për marshimin…dhe se ky puç u financua me të paktën 2 milionë dollarë."

User avatar
REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: THENIA E DITES

Post by REINIS » Sat, 05 Mar 2011 , 17:47

Lexojeni edhe me thoni a po ju pelqej a jo: :P :P :P
http://www.sot.com.al/index.php?option= ... &Itemid=69
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: THENIA E DITES

Post by Man in Redblue » Sun, 06 Mar 2011 , 23:55

REINIS wrote:Lexojeni edhe me thoni a po ju pelqej a jo: :P :P :P
http://www.sot.com.al/index.php?option= ... &Itemid=69

Brravo !!!

User avatar
REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: THENIA E DITES

Post by REINIS » Mon, 07 Mar 2011 , 17:15

Man in Redblue wrote:
REINIS wrote:Lexojeni edhe me thoni a po ju pelqej a jo: :P :P :P
http://www.sot.com.al/index.php?option= ... &Itemid=69

Brravo !!!
Rrofsh Mani... :) :) :)
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: THENIA E DITES

Post by Man in Redblue » Sun, 15 Jul 2012 , 15:55

Lexojeni kyt perle te te madhit Gjergj Fishta e me thoni a ju duket edhe ju se Shqipnia perpara ka pas disa figura aq te ndrituna e patriotike por si ateher si sot te nejtat probleme, qe kam frike do mesin gjithmone :?


Image

Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 830
Joined: Fri, 19 Dec 2008 , 20:57

Re: THENIA E DITES

Post by Ujku » Tue, 17 Jul 2012 , 16:56

Me ken gjall Fishta sot ishte habit sa largpams paska ken
pik pik ato ci ai paska shkru jan sot por duket se gjithmon shqiptart isoj paskan ken
dhafe muhabete te kota pluhun e klube patriota me goj e politikan qe godisin punt e veta
vertet paska ken Homeri shqiptar Fishta.

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: THENIA E DITES

Post by Man in Redblue » Thu, 19 Jul 2012 , 21:11

Kan ken disa koka tmdhaja ne ate kohe, qe veshtire se i vine kombit shqiptare ma psh edhe Noli, Konica.

psh edhe kjo shprehja e Konices asht gjithmone aktuale per shqiptaret:

"Në qoftë se Shqipëria do të vdiste ndonjëherë, atëherë në epitafin e saj duhet të shkruhet: “Shqipëria lindi nga Zoti, shpëtoi nga rastësia, vdiq nga politikanët."

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: THENIA E DITES

Post by GOLDIAN » Wed, 25 Dec 2013 , 22:11

Maharaxhai rezart taci qe dote me ble milanin e bolonjen po shet pronat e pasurite

ehhhhh e kena pa shkru diku se a thjesht majmun po spo di me e gjet

thiz iz albania and his millionaros
i perjashtuar

Post Reply