Kurjozitete

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Post Reply
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Kurjozitete

Post by GOLDIAN » Sun, 08 Mar 2009 , 22:16

a e ka pas berluskoni dashnore kete carla brunin a?????
na bini nej foto te dashnores aktuale te silvios
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Kurjozitete

Post by fpjalmi » Sun, 08 Mar 2009 , 23:23

goldiani shkruan

a e ka pas berluskoni dashnore kete carla brunin a?????
na bini nej foto te dashnores aktuale te silvios
_______________________________________________________________

duhet me i than presidentit te vllaznise per me te kthy pergjigje se jan koleg :lol: :lol: :lol:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Kurjozitete

Post by GOLDIAN » Sun, 08 Mar 2009 , 23:36

fpjalmi wrote:goldiani shkruan

a e ka pas berluskoni dashnore kete carla brunin a?????
na bini nej foto te dashnores aktuale te silvios
_______________________________________________________________

duhet me i than presidentit te vllaznise per me te kthy pergjigje se jan koleg :lol: :lol: :lol:
mas na e perzij valon me pune dashnoresh naqe se asht burre i ndershem :lol: :lol:
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Kurjozitete

Post by fpjalmi » Mon, 09 Mar 2009 , 23:44

e di GOLDI

asht shum i ndreshem. :) :)

me i than nusja e kryeministrit francez bruna hajde ta kalojm nji nate bashke ,jam shum i sigurte qe valoja i thote.

jam shum i xanun se po mundohem me nxjerr vllaznine kampione. :lol: :lol: :lol: :lol:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Kurjozitete

Post by fpjalmi » Mon, 09 Mar 2009 , 23:45

Arbitri-portierit: Prite penalltine sepse gabova
09/03/2009 15:40

Nuk ndodh shpesh qe nje lojtar te degjoje faljen e nje arbitri. Kete fat e ka pasur nje portier i kampionatit belg, ku arbitri i ndeshjes i ka kerkuar falje gardianit Nicolas Ardouin pasi dha nje 11 metersh te paqene.

Episodi vertet i vecante ndodhi gjate ndeshjes Gent-Tubize ku arbitri i kerkoi portierit mik ta priste penalltine pasi sipas tij, ajo ishte e paqene. “U gabova rende pasi nuk ishte penallti. Te lutem prite”, i ka thene ne vesh arbitri lojtarit Ardouin.

Kete detaj te vecante ai e ka rrefyer para gazetareve edhe pse nuk arriti te realizonte deshiren e gjyqtarit. “Nje gje e tille nuk me kishte ndodhur asnjehere”, ka theksuar portieri pas takimit te mbyllur 2-0 per skuadren vendase.

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Kurjozitete

Post by Miri » Tue, 10 Mar 2009 , 13:22

Keshtu duhet me dal me than edhe Valteri,Humbem sot por me falni se e kisha lujt skedina :D :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Kurjozitete

Post by fpjalmi » Tue, 31 Mar 2009 , 01:31

Rumani, ne vend te kartonit nxjerr pistoleten
30/03/2009 16:00

Ne stadiumet e mbushura nga tifozet, pervec skuadres mike nje prej njerezve me te sulmuar eshte edhe arbitri i ndeshjes.

Shpesh here ai ofendohet dhe sulmohet fizikisht, por per keto nuk mund te beje asgje. E kunderta ka ndodhur ne nje ndeshje te kategorise D ne kampionatin rumun, ku arbitri i ndeshjes ka reaguar si nje ballkanas i vertete.

Ai ka gjuajtur nje here ne ajer me pistolete per t’u bere te ditur tifozeve se nuk mund t’i afroheshin shume. Ngjarja e rralle ndodhi gjate ndeshjes Popesti Stefan-Unirea Dragalina ku arbitri e quajti te rregullt nje gol te dyshuar per pozicion jashte loje, duke shkaktuar zemerimin e publikut qe e ka sulmuar ate me fraza fyese dhe eshte turrur ne drejtim te tij.

Por ata kane marre nje pergjigje te cilen nuk e kishin menduar kurre. Arbitri ka nxjerre pistoleten duke gjuajtur ne ajer per te trembur njerezit qe po i afroheshin. Sipas gazetave rumune, ai moment ngjante tamam si nje histori “far west” ku ne vend te kartonit eshte nxjerre nje arme

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Kurjozitete

Post by Skodrinon » Tue, 31 Mar 2009 , 23:10

fpjalmi wrote:Rumani, ne vend te kartonit nxjerr pistoleten
30/03/2009 16:00

Ne stadiumet e mbushura nga tifozet, pervec skuadres mike nje prej njerezve me te sulmuar eshte edhe arbitri i ndeshjes.

Shpesh here ai ofendohet dhe sulmohet fizikisht, por per keto nuk mund te beje asgje. E kunderta ka ndodhur ne nje ndeshje te kategorise D ne kampionatin rumun, ku arbitri i ndeshjes ka reaguar si nje ballkanas i vertete.

Ai ka gjuajtur nje here ne ajer me pistolete per t’u bere te ditur tifozeve se nuk mund t’i afroheshin shume. Ngjarja e rralle ndodhi gjate ndeshjes Popesti Stefan-Unirea Dragalina ku arbitri e quajti te rregullt nje gol te dyshuar per pozicion jashte loje, duke shkaktuar zemerimin e publikut qe e ka sulmuar ate me fraza fyese dhe eshte turrur ne drejtim te tij.

Por ata kane marre nje pergjigje te cilen nuk e kishin menduar kurre. Arbitri ka nxjerre pistoleten duke gjuajtur ne ajer per te trembur njerezit qe po i afroheshin. Sipas gazetave rumune, ai moment ngjante tamam si nje histori “far west” ku ne vend te kartonit eshte nxjerre nje arme
http://www.youtube.com/watch?v=VHSBkIfu3hc

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Kurjozitete

Post by vllaznia1919 » Sat, 04 Apr 2009 , 00:18

E pashe sot ner lajme.E forte.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Kurjozitete

Post by GOLDIAN » Fri, 10 Apr 2009 , 21:09

qi prite zot me ja sha motren kush ketij ne stadium se ca do bajne
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Kurjozitete

Post by vllaznia1919 » Fri, 10 Apr 2009 , 23:55

Kallashin! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

User avatar
REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Kurjozitete

Post by REINIS » Sat, 11 Apr 2009 , 10:12

Jelekun kamikaz!
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

User avatar
jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Kurjozitete

Post by jeti » Tue, 19 May 2009 , 07:18

Binjake, por me baballare te ndryshem

Dukej e pamundur, por ja qe ndodh. Nje cift nga Teksasi ka mbetur me goje hapur nga analizat e ADN-se se femijeve te tyre, ndersa burri ka zbuluar pervec te tjerave edhe tradhetine e te shoqes.

Dy vellezer binjake zbuluan se nuk kane te njejtin baba.

E ema, pas te shoqit, kishte kryer marredhenie seksuale pak ore me vone dhe me te dashurin.

Pasi ishte fekonduar veza e pare, ndodhi edhe fekondimi i te dytes qe permbante genet e te dashurit te gruas.

Megjithate burri deklaroi se nuk do ta ndante te shoqen dhe do ta rriste femijen sikur te ishte i tija.
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

User avatar
jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Kurjozitete

Post by jeti » Tue, 19 May 2009 , 07:21

K'tyne bebeve binjake munden me ja vu emrin "Gemelli Diversi " si aj Grupi Italian... :wink:
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Kurjozitete

Post by vllaznia1919 » Tue, 19 May 2009 , 19:56

Ose binjak zogj k....et! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

User avatar
jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Kurjozitete

Post by jeti » Tue, 19 May 2009 , 20:11

vllaznia1919 wrote:Ose binjak zogj k....et! :lol: :lol: :lol: :lol:
E kam dit se kjo pun ndodh me qej e me mica e disa lloje kafshesh te ndryshme, por se disha se kjo mund te ndodhte edhe me njerzit... :shock: :shock: :shock:
Kjo verteton edhe nje heran se njeriu e ka prejardhjen nga bota e Kafsheve... :D
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Kurjozitete

Post by fpjalmi » Tue, 19 May 2009 , 23:46

asht nji video qe ka ndosh tashti

nje njeri shpeton per mrekulli ,dhe kur qohet ne spiat thote

sa te bahem mire do martohem me te fejuaren teme .

asht dicka qe maunja i ka hyp siper por siq duket se ka lerndu shum

edhe spikerja habitet
shiheni vete ma mire

http://www.youtube.com/watch?v=Yf9bg8Nj ... r_embedded

User avatar
jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Kurjozitete

Post by jeti » Wed, 20 May 2009 , 05:14

fpjalmi wrote:asht nji video qe ka ndosh tashti

nje njeri shpeton per mrekulli ,dhe kur qohet ne spiat thote

sa te bahem mire do martohem me te fejuaren teme .

asht dicka qe maunja i ka hyp siper por siq duket se ka lerndu shum

edhe spikerja habitet
shiheni vete ma mire

http://www.youtube.com/watch?v=Yf9bg8Nj ... r_embedded
wow... :shock: :shock: :shock: Mu habit si baska p'shtu.
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Kurjozitete

Post by Skodrinon » Wed, 03 Jun 2009 , 01:44

bjen lushnja ne kategori te dyte, lujn mendsh lopte :D

nji lope ne karbunar te lushnjes ka ba nji viç me 6 kam e me dy organe seksuale, nji mashkullore e nji femnore

http://www.youtube.com/watch?v=30E9GDnmuR4

kam kujtu se vetem n'elbasan ndodhin kta gjana, ngaqi kan metalurgjikun

User avatar
Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Re: Kurjozitete

Post by Shkodrani81 » Wed, 03 Jun 2009 , 02:15

A e shifni ate veterinerin si flet, a thu se asht tu i ba presion kujt, tan pordhe dhe nuk shikon drejt kameras. :lol: :lol: :lol:
Ku ku me det sa mrapa jena. :D

Post Reply