Pak Muzik

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Tue, 09 Sep 2008 , 22:52

Edmond-Cela wrote:naqe sa i regjistrova ashtu si me the. tashti a don qe ti hellesh ti ne youtube apo une
ti

User avatar
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3656
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Tue, 09 Sep 2008 , 23:51

Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Wed, 10 Sep 2008 , 00:00

Flm shume!!!!

Tesh do ta ndigjoj nja 4-5 here, do tia coj zanin nkup tqills comp deri sa te thrrasin policine kojshite :D :D

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Sat, 13 Sep 2008 , 16:15

kush ma gjen ket kenge asht i madh

titulli: Na lini te jetojme
kendon: eugent bushpepa me orkestren e top show ose elton deda

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Sun, 14 Sep 2008 , 11:21

KRENARIA KUQ e BLU wrote:kush ma gjen ket kenge asht i madh

titulli: Na lini te jetojme
kendon: eugent bushpepa me orkestren e top show ose elton deda

nuk jam i sigurt por me duket se duhet me u rregjistru per me e sharku kete kenge linkun e ke ketu
http://rapidlibrary.com/index.php?q=elt ... te+jetojme

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Sun, 14 Sep 2008 , 13:10

miri. u regjistrova pa shif ça m'thot kur kerkoj kyt kangen. ça duhet me ba? se nuk marr vesht anglisht.

No matching downloads found for na lini te jetojme!
Downloads that do not get many hits are often placed in the archive to save space and make the servers faster for everyone. This does not mean they are unavailable, but they must be re-included before they may be downloaded.
Click » here and we will add it for you manually and send you an email when done!

Kur klikoj aty m'del kjo tjetra

Server Access Denied
You must be logged in to download.
If you have NOT signed up already, please proceed to the » signup page to create your account.
It's simple and easy!
If you are already a member, please use the login box to the left to log in before you download.
[/b]

User avatar
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3656
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Sun, 14 Sep 2008 , 13:43

KRENARIA KUQ e BLU naqe se e shkarkova une ta jap ne msn po deshte ose ne e-mail. ma jep e-mailin tand dhe te dergoj une.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Sun, 14 Sep 2008 , 13:46

falemners mondi e miri

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Sun, 14 Sep 2008 , 13:53

Mondi e Miri kishte kene mira me hap emisionin "Kenge te humbura" :lol: :lol:

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Sun, 14 Sep 2008 , 13:55

Man in Redblue wrote:Mondi e Miri kishte kene mira me hap emisionin "Kenge te humbura" :lol: :lol:
"pershendetje nga ekrani" :lol:

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Mon, 15 Sep 2008 , 15:36

Mondi.
Kja nuk ishte aja kanga qi thash un maj naqe
Kja qi m'dhe ti asht Qyteti i vjeter. Un deshta Na lini te jetojme

User avatar
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3656
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Mon, 15 Sep 2008 , 17:05

tashti nja ty afer jane a e deshte dhe une ta dhac. cfare ngjyret ka pas majmuni qe ka pase
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Mon, 15 Sep 2008 , 19:25

Edmond-Cela wrote:tashti nja ty afer jane a e deshte dhe une ta dhac. cfare ngjyret ka pas majmuni qe ka pase
:lol: :lol: :lol: :lol:
o dun fotografine e vet o nuk shkulen nga dyqani. :lol: :lol: :lol:
tano banushi. maradona i humoristave

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Mon, 15 Sep 2008 , 19:31

mondi, tesh e mrapa merr ka 10 mije lek per çdo kange. :lol: :lol:
veç kyt kangen qi m'gjete mu e ke ba falas sa per reklame me u ba i njoftun :lol: :lol:

User avatar
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3656
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Fri, 19 Sep 2008 , 01:30

nje pershendetje nga une per te gjith ju, ke kyt kange http://uk.youtube.com/watch?v=uEvbfvXbHJo
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Fri, 19 Sep 2008 , 13:30

o nipash kja asht per chatistat & forumistat te shkodraonline.

User avatar
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3656
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Fri, 19 Sep 2008 , 17:47

Miri wrote:o nipash kja asht per chatistat & forumistat te shkodraonline.
po ma daje por po ju pershendes edhe ju me te
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

kristiani
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 624
Joined: Sat, 05 Feb 2005 , 22:27
Location: France

Post by kristiani » Sun, 28 Sep 2008 , 21:26

a ka nakush naj kang dasmet t'bukur se mpelqejne shume?...
FORZA VLLAZNIA

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Post by vvvllaznia » Mon, 29 Sep 2008 , 12:39

un ju pershendes me nje kete kange
http://www.youtube.com/watch?v=pjO0lOS8gRM

User avatar
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3656
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Pak Muzik

Post by Edmond-Cela » Mon, 16 Mar 2009 , 01:46

do me ju persh te gjithve me kangen e preferuar te rain http://www.youtube.com/watch?v=j6JBPluC ... re=related
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply