Videos

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 02 May 2008 , 20:39

Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

urani29
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 6
Joined: Fri, 08 Feb 2008 , 15:29

Post by urani29 » Sat, 03 May 2008 , 16:19

Shum keq po i hup kan golat aty ne videon e par.

matrix-kuqeblu
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 227
Joined: Sat, 17 May 2008 , 17:24
Location: torino

Post by matrix-kuqeblu » Sun, 18 May 2008 , 18:09

shifni sa kenge te bukur paska qit rudi me xxl http://www.youtube.com/watch?v=DaONUOc823Q
Image

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Tue, 08 Jul 2008 , 19:15


User avatar
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3656
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Tue, 08 Jul 2008 , 21:07

Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Wed, 09 Jul 2008 , 11:30

Nipash flm x prsh.

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Wed, 09 Jul 2008 , 20:25


User avatar
jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Wed, 23 Jul 2008 , 18:48


User avatar
jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Wed, 23 Jul 2008 , 18:58

PERSONALISHT THEM SE GOLI ME I BUKER ESHTE I DAVID VILLS KUNDER SUEDIS.

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Wed, 23 Jul 2008 , 20:34

JETI.TE LUMSHIN DURT NAQE.BASH NJATA JAN GOLAT MA TE BUKUR SE I PASHE EDHE TE KANALI ANGLEZ SETANTA SPORT .

ASHT DICKA E BUKUR KUR SHEH QE NGA 10 GOLAT MA TE BUKUR TE EUROPIANIT 2008 JAN 6 GOLAT E HOLLANDES ,ME NGA 6 LOJTARE TE NDRYSHEM DHE PIKERISHT KJO NUK MJAFTON,SEPSE NE VENDIN E PARE ISHTE GOLI I SHNAIDERIT KUNDER ITALISE ,DHE AI GOL E MERITON ME KEN GOLI MA I BUKUR SEPSE ISHTE EDHE KLAS EDHE I BUKUR.

NUK E MERITONTE HOLLANDA TE NDERSHKOHEJ ASHTU,DHE E VETMJA MENYRE QE HOLLANDA MUND TE HUMBTE,ISHTE VETEM TE NDERSHKOHEJ NGA VETE HOLLANDEZI,DHE PIKERISHT HOLLANDEZI GOOD HIDING TRANIERI MA I MIRE NE BOTE PER MOMENTIN HAKMERRET ME NANEN E TIJ ,DHE DUKE U HAKMARR NDAJ FEDERATES HOLLANDEZE QE E HOQI PA TE DREJTE,SEPSE ISHTE AI TRANIER QE E QOVI HOLLANDEN 2 HERE NE GJYSMEFINALET E BOTNORIT 94 DHE 98 KU DY HERE HUMBET ME BRAZILIN NE PENALLTI PASI 90 MINUTESHIT DHE SHTESES,DHE KY TRANIER U HOQ PA TE DREJTE,SEPSE HOLLANDA HUMBI 2 HERE ME BRAZILIN NE GJYSMEFINALE PA TE DREJTE DUKE U ELEMINUAR VETEM NGA PIKA E PENALLTISE.RUSIA LUAJTI SHUME MIRE DHE E MERITOJ FITORES KUNDER HOLLANDES ,KU MENDJA DHE FITORJA ASHT VETEM NGA TRANIERI HOLLANDEZ GOODS HIDING,KU VETEM NGA MENDJA E TIJ DHE STILI HOLLANDEZ QE AI E DIN SHUME MIRE RUSIA FITOJ .PRA HOLLANDA FITOJ ME HOLLANDEN

User avatar
jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Thu, 24 Jul 2008 , 07:21

fpjalmi wrote:JETI.TE LUMSHIN DURT NAQE.BASH NJATA JAN GOLAT MA TE BUKUR SE I PASHE EDHE TE KANALI ANGLEZ SETANTA SPORT .

ASHT DICKA E BUKUR KUR SHEH QE NGA 10 GOLAT MA TE BUKUR TE EUROPIANIT 2008 JAN 6 GOLAT E HOLLANDES ,ME NGA 6 LOJTARE TE NDRYSHEM DHE PIKERISHT KJO NUK MJAFTON,SEPSE NE VENDIN E PARE ISHTE GOLI I SHNAIDERIT KUNDER ITALISE ,DHE AI GOL E MERITON ME KEN GOLI MA I BUKUR SEPSE ISHTE EDHE KLAS EDHE I BUKUR.

NUK E MERITONTE HOLLANDA TE NDERSHKOHEJ ASHTU,DHE E VETMJA MENYRE QE HOLLANDA MUND TE HUMBTE,ISHTE VETEM TE NDERSHKOHEJ NGA VETE HOLLANDEZI,DHE PIKERISHT HOLLANDEZI GOOD HIDING TRANIERI MA I MIRE NE BOTE PER MOMENTIN HAKMERRET ME NANEN E TIJ ,DHE DUKE U HAKMARR NDAJ FEDERATES HOLLANDEZE QE E HOQI PA TE DREJTE,SEPSE ISHTE AI TRANIER QE E QOVI HOLLANDEN 2 HERE NE GJYSMEFINALET E BOTNORIT 94 DHE 98 KU DY HERE HUMBET ME BRAZILIN NE PENALLTI PASI 90 MINUTESHIT DHE SHTESES,DHE KY TRANIER U HOQ PA TE DREJTE,SEPSE HOLLANDA HUMBI 2 HERE ME BRAZILIN NE GJYSMEFINALE PA TE DREJTE DUKE U ELEMINUAR VETEM NGA PIKA E PENALLTISE.RUSIA LUAJTI SHUME MIRE DHE E MERITOJ FITORES KUNDER HOLLANDES ,KU MENDJA DHE FITORJA ASHT VETEM NGA TRANIERI HOLLANDEZ GOODS HIDING,KU VETEM NGA MENDJA E TIJ DHE STILI HOLLANDEZ QE AI E DIN SHUME MIRE RUSIA FITOJ .PRA HOLLANDA FITOJ ME HOLLANDEN
DIHEN VLERAT E HIDINK.
KUDO QE KA SHKU VEC SUKSES KA PRU.
PER RUSIN ARRITJA NDER 4 ME TE MIRET E EVROPES ESHTE NJE ARRITJE E MADHE.
HIDINK ESHTE TRAJNER I MADH.
SHPRESOJ QE HIDINK NJE DITE TE JETE TRAJNIERI I KOMBTARES SHQIPTARE.
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

User avatar
jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Thu, 24 Jul 2008 , 07:23

SE HARROVA GOLI E ROBEN KUNDER FARNCES ESHTE GOL I BUKUR GOLI I VLILES DHE ROBEN JAN FAVORITET E MI.
PA INJORU TE TJERET QE KAN BUKURINE E VET.
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Thu, 24 Jul 2008 , 07:37

jeti shkruajti

HIDINK ESHTE TRAJNER I MADH.
SHPRESOJ QE HIDINK NJE DITE TE JETE TRAJNIERI I KOMBTARES SHQIPTARE.


pjalmi pergjigjet.

presidenti i futbollit shqiptatre Armando Duka nuk ka beth me e pagu tranierin hiding maj naqe. :lol: :lol: :lol: .

rusia e paguan hiding per 2 vjet 8 milion maj naqe.4 milion ne vit nuk mundet me i dhan armando duka .Ai nuk mundet me nxjerr nga gjepi ma shume se 350 mije dollar ne vit ,se me nxjerr ma shume ka nxjerr pareet e tij :lol: :lol: :lol: :lol:

do te kishte ken nji anderr ai tranier per shqipnine ,ose ma mire asht nji anderr e pa realizueshme ,vetem nese mbledhen nja 10 sponsor te fuqishem shqiptare me u ba presidenta bashk ,atehere shqipnia mund ta marrin ,por nuk te lajn ujqit e vjeter ,per me ba keta xhana,se secili lufton se kush me marr ma shum :lol: :lol: :lol:

User avatar
jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Thu, 24 Jul 2008 , 07:47

fpjalmi wrote:presidenti i futbollit shqiptatre Armando Duka nuk ka beth me e pagu tranierin hiding maj naqe
EHHHHHHHH N,Q,S DONA ME PRETENDU NDONJEHERE ME SHKU NE VEROPIAN OSE NE BOTNOR DUHET NJE EMER I MADH PAVARSISHT NGA SHUMA QE DUHET KONSOMUAR.
KOT NUK THOJNE TRAJNERI I MIRE E KOMTARIA NE DELIR.... :lol:
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

User avatar
jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Thu, 24 Jul 2008 , 08:53

FPJALMI SOT KE BOTU 666 POSTIME.. :)
KY NUMER KORRISPONDON ME NR E DJALLIT
fpjalmi
Tifoz nderi

Anëtarësuar: 09 Shk 2008
Mesazhe: 666
Image

ZOT NARUJ SE PASKE KEN DREQI VET HAHAHA :lol: :lol: :lol:
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Thu, 24 Jul 2008 , 19:35

jeti.nuk e disha se numri 666 asht numri i djallit megjithate me iket mesazh iu shmanga e nuk jam ma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3656
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Thu, 24 Jul 2008 , 20:05

fpjalmi wrote:jeti.nuk e disha se numri 666 asht numri i djallit megjithate me iket mesazh iu shmanga e nuk jam ma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ku pa na ike maj nafak, po si mund te rrjm na pa ty na. urime per rekordin e mesazheve nje here, edhe 666milion postime te tjera ishalla
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

User avatar
jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Thu, 24 Jul 2008 , 21:09

fpjalmi wrote:jeti.nuk e disha se numri 666 asht numri i djallit megjithate me iket mesazh iu shmanga e nuk jam ma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PO SI NUK E DIKE QE 666 ASHT NR I DJALLIT?
BANE PROV E BJERI NR TELEFONIT 666 SE NDOSHTA TE DEL F.SH.F. E TE PERGJIGJET ARMANDO DUKA.... HAHAHAImageImage
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Fri, 25 Jul 2008 , 08:39

Edmond Qela.u bash 100 vjec naqe.jeti tha qe numri 666 qe kisha mesazhet asht numri i djallit e u frikesova dhe e ndrrova shpejt :lol: :lol: :lol:

kisha dasht qe ti me Adminin me ken ma te medhenjt e forumit vllaznia ,se ti me adminin jeni tamam per njat pun,e nuk fyny kerkend,DHE MERRENI VESH SHUME MIRE ME TE TAN ANETARET dhe mendoj se do te ishit tamam te drejte per cdo njeri.
naqe e e kurr nuk me shkon mendja se do tia prishnit kujt .kena kalu shume gjana te bukura ne forumin vllaznia ,tu komentu ndeshjet e vllaznise e duke u gezu te tan tu marr vllaznia trofeun e kupes,dhe shpresojme tia kalojme perseri si vjet por ma mire ,me nji vllazni kampione ne kampionat.

EDMOND,, ENVER HOXHA NA DHA DIKTATURE 50 VJET E NUK NA LA ME QU KRY ,,SEPSE PO TE QOSHIM KRY DO TE NA VRISTE ,KURSE KETU NE FORUMIN VLLAZNIA NESE DO KET DIKTATURE DO E MBYLLIM GOJEN DHE MUND TE IKIM E NUK NA THOTE GJA KUSH SI ENVERI QE NA MYLLTE GOJEN E NA VRISTE.

ISHALLA KET VIT TE TAN ME MESAZHE TE PANUMERTA,DHE TE KENA MESAZHE TE PANUMERTA DUHET QE VLLAZNIA TE JETE MIRE ,E ISHALLA KET VIT KAMPION.

EDMOND QELA.JE I NDERUM NAQE PREJ MEJET E ISHALLA KET VIT NA GEZON TAMAM NJAJA VLLAZNI

:psg: :psg: :psg: :psg: :psg: :psg: :psg: :psg: :psg: :psg: :psg:

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Fri, 25 Jul 2008 , 14:40

prsh zotni fpjalmi:
Kam rrespekt per ty si dhe per te gjith antaret e forumit,mas ma merr per keq por po ti them 2 fjal ne menyr shoqerore se ky postimi me siper po me vret mu direkt,nuk kam perdor diktatur me ty dhe me as njeri ne forum e nuk jam as i madh i forumit dhe nuk kam dallim me asnjerin nga ju thjesht jam nje njeri si te gjith ju dhe jemi bledhur ketu per te njejten arsy per vllaznin.temen qe e bllokova une ishte nje gje normale qe me takon mua ta bej per te miren e forumit dhe te jesh i sigurt qe nuk kam nej gja me ty.

Meqe ty te paska mbetur kaq shum marak ky veprim,atehere une mundem te te kerkoj falje si dhe te largohem fare nga forumi qe mos te bezdisi paraqitja ime ketu,nuk dua tme shikojn njeri me te keq nuk i kam njeriut borxh as edhe gjen me te vogel dhe per kete eci me koke lart.
nuk me pelqen fare kur dikush ka dicka me mua dhe nuk me drejtohet direkt.

Post Reply