Videos

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Fri, 25 Jul 2008 , 18:16

fpjalmi rradh te pare faleminderit shum per vlersimin tand, ta pace borxh.

ne rradh te dyte naqe nuk duhet me bajt hater se jeta asht e shkurt, cdo njeri ban gabime, une i njoh po thuajse te gjith ketu shum mire. nese miri V1919 admini goldi e mydhin naj teme nuk e mydhin per interres te dyre por te forumit naqe e kyt e tham me plot besim se i njof shum mire dhe jan njerz zotit naqe qe nuk dijn me i ba keq kuj, sic e kam than edhe siper nuk ka njari qe nuk ban gabime, dhe ne antaret duhet ta rrespektojm kyt gja naqe.

me rrespekt mondi
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Fri, 25 Jul 2008 , 18:22

nje sugjerim asht e kote te flasim per kyt pune ketu, do ishte mire qe te dalim ne chat e ti sqarojm problemet tona. se nuk na takon te flasim keshtu
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Sat, 26 Jul 2008 , 01:11

MIRI.PO HABITEM ME IKET MESAZH QE ME KE SHKRU
SHIHE NAQE QA ME KE SHKRU

Meqe ty te paska mbetur kaq shum marak ky veprim,atehere une mundem te te kerkoj falje si dhe te largohem fare nga forumi qe mos te bezdisi paraqitja ime ketu,nuk dua tme shikojn njeri me te keq nuk i kam njeriut borxh as edhe gjen me te vogel dhe per kete eci me koke lart.

KURSE UNE PO TE PERGJIGJEM.QYSH SE E KE MBYLL TEMEN TEME UNE JO VETEM NUK KAM FOL NE FORUM ,POR AS NUK KA PERMEND ASNI FJALE QA KE THAN MA SIPER

UNE KURR NUK TE KAM THAN QE ME KERKO TE FALUN,E KURR NUK KAM THAN QE ME BEZDIS PRANIA E MIRIT ,E KURR NUK KAM THAN QE MIRI MA KA BORXH QA ME BANI ,DHE TI E DIN SHUME MIRE QE QYSH SE E KE MBYLL TEMEN TEME JO VETEM QE NUK KAM FOL ME TY POR EDHE NUK KAM SHKRU MA NE FORUM PERVEQ 3 MESAZHEVE TE 2 DITEVE TE FUNDIT.UNE ME TE VERTETE JAM MERZIT SHUM POR E KAM SHFRY INATIN ME VETEN TEME DHE NUK TE KAM THAN ASNJI FJALE QYSH SE E MBYLLE TEMEN TEMEN E SOT.

NE MOMENTIN QE LEXOVA MESAZHIN TAND U NDJEVA SHUME KEQ ,SEPSE NE RRADHE TE PARE MU DUK SIKUR TI KAM THAN TAN ATO FJALE QE ME KISHE SHKRUAR ,DHE TI E DIN SHUME MIRE SE UNE NUK TE KAM THAN ASGJA ,E AS BILES MIRI PSE E MBYLLE TEMEN .

KAMPIONARI EUROPIAN U MBYLL NGA ADMINI DHE KUR PASH MESAZHET QE ADMINI ME KISHTE SJELL ,E KUPTOVA NE SECOND ,DHE I THASHE KE TE DREJTE,SEPSE MA SHPJEGOI SE NE ATE TEME NJEREZIT BASHIN FJALE PER SKUADRAT E HUAJA ,DHE KISHTE PLOTESISHT TE DREJTE TA MBYLLTE

TI BANE SHUM GABIM QE E MBYLLE TEMEN TEME TE RE TE SKEDINAVE 12X DHE VEPRIMI JOT ASHT SHUM I NXITUM .TEMA QE HAPA NUK ISHTE TEME LApere por ishte shume teme e bukur dhe e kisha ndermend me e ba fantastike me tabele elektronike si 1x2,fale nje shokut qe po me ndihmonte ta beja.ti e mbylle temen vete ,pa pyt asnjeri , dhe as nuk e rrespektove temen teme qe ishte shume e bukur dhe e kisha nder mend me e ba fantastike .nese ti e ke pas ne mend me e ba nji teme atehere ta kishe ba para mejet ,e jo un me e ba i pari e ti me e fshi ,sepse e hapa para tejet naqe .

ti mund ta kishe ba nji mirekuptim me e vu 12x te tema jeme ,e ja me e shi temen teme.nese sheh nje teme qe thote nuk po shkruan kerkush ,atehere mendoj se tema jeme mund te ishte ma mire se ajo qe thote ,nuk po shkruan kerkush.miri ,nese ka 2 skedina ne forumin vllaznia do te ishte ma mire naqe se do kishte 4 fitues e ja 2 fitues.
nuk e kuptoj pse u blyll aja teme kur kerkush nuk u rrah e kerkush nuk u xu.aja ishte nji stil i ri qe mendoj qe u pelqy nga ata njerez qe e kuptuan stilin e pikeve.

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sat, 26 Jul 2008 , 10:10

Naqe Miri nuk ka pase askurgja kunder tejet apo tems qe ke hape.Thjeshte ne nji forum asht e kote me pase dy lojna parashikimesh.Meqe nji loje e tille egziston qysh vjet edhe asht e organizume shum mire prej adminit me sistem automatik o jo me mushe faqe forumit me parashikime ishte e panevojshme edhe nji loje tjeter.
Kalosh mire e mas e merr per te keq.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Sat, 26 Jul 2008 , 11:13

vllaznia1919.nuk ka pse me me ardh keq naqe.ai asht mendimi jot .
sa per dijeni edhe loja e rezultatit te sakte mund te bahej me tabele elektronike ,dhe nuk ka nej filozofi te madhe ,sepse po me ndihmonte nji shok ne ny per me e ba.
tema nuk kishte nevoje me u mbyll njashtu vllaznia1919.
vllaznia 1919 .tema asht mbyll padrejtesisht ,dhe nuk e lot topi,dhe kur u mbyll tema nuk e thash asnji fjale ,dhe nuk i hedha zjermit uje ,se kaiher kur i hedh zjermit uje ,kapet flake ambienti edhe ma shum,e nuk deshta me i hedh uje asnji pike.

vllaznia 1919 .une nuk i kam shkru asnji here mirit qe ka gja me mu ,dhe nuk i kam shkru mirit asnji fjale qysh se e shivi temen qe hapa une.vllaznia 1919,aja tema a fshi tash e nuk zhbllokohet ma e njashtu siq nuk zhbllokohet ,njashtu edhe te harrohet naqe.

tana te mirat naqe dhe tapo flasim

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Sat, 26 Jul 2008 , 12:29

fpjalmi wrote: kisha dasht qe ti me Adminin me ken ma te medhenjt e forumit vllaznia ,se ti me adminin jeni tamam per njat pun,e nuk fyny kerkend,DHE MERRENI VESH SHUME MIRE ME TE TAN ANETARET dhe mendoj se do te ishit tamam te drejte per cdo njeri.
naqe e e kurr nuk me shkon mendja se do tia prishnit kujt .kena kalu shume gjana te bukura ne forumin vllaznia ,tu komentu ndeshjet e vllaznise e duke u gezu te tan tu marr vllaznia trofeun e kupes,dhe shpresojme tia kalojme perseri si vjet por ma mire ,me nji vllazni kampione ne kampionat.

EDMOND,, ENVER HOXHA NA DHA DIKTATURE 50 VJET E NUK NA LA ME QU KRY ,,SEPSE PO TE QOSHIM KRY DO TE NA VRISTE ,KURSE KETU NE FORUMIN VLLAZNIA NESE DO KET DIKTATURE DO E MBYLLIM GOJEN DHE MUND TE IKIM E NUK NA THOTE GJA KUSH SI ENVERI QE NA MYLLTE GOJEN E NA VRISTE.

ISHALLA KET VIT TE TAN ME MESAZHE TE PANUMERTA,DHE TE KENA MESAZHE TE PANUMERTA DUHET QE VLLAZNIA TE JETE MIRE ,E ISHALLA KET VIT KAMPION.

EDMOND QELA.JE I NDERUM NAQE PREJ MEJET E ISHALLA KET VIT NA GEZON TAMAM NJAJA VLLAZNI


Fpjalmi
nuk asht mire naqe me diskutu ma kyt muhabet por nese kupton nej fice se ca ke shkru pastaj eja te flasim bashk.


cdo sqarim tjeter mund te shkruash ne pm.
flm x mirkuptimin.

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Sat, 26 Jul 2008 , 23:47

NAQE .UN E DI SE QA KAM SHKRU,DHE NUK KAM PERMAND EMRIN TAND.
MEGJITHATE TAPO FLASIN ME PRIVAT ,DHE CDO GJA TAPO HARROHET.

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 29 Jul 2008 , 22:21

Brravo naqe.E mylle taman si duhet! :wink: :wink: :wink: :wink:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

tironsi_tr
Mysafir i Rrespektum
Mysafir i Rrespektum
Posts: 503
Joined: Thu, 09 Aug 2007 , 05:33
Location: TR 1920 A

Post by tironsi_tr » Thu, 31 Jul 2008 , 10:01

V1919
e di qe ta kom premtu nji vidio me respektin mo te modh, por TAN ai material qe m'dhe njat dite kur folem gjate... mu zhduk prej nji virusi famkeq, e kom pas zorr/turp me ta thone.
Si i bohet?
Se Tirones Deri Me Sot Vec Tironsi 24Karat i Ka Dal Zot!!!!

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 01 Aug 2008 , 00:14

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 01 Aug 2008 , 00:15

Duhet me gjet pak kohe te dy edhe me u mundu me ti dhane prep.Edhe pse nuk e meriton se ke humbur krejt anej nga veni! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Wed, 20 Aug 2008 , 08:51

BAFT HAJR AI QE E KA BA I KET VIDEO
http://www.youtube.com/watch?v=OeD19ANVXWA
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Wed, 10 Sep 2008 , 19:22

SHIKONI KETE VIDEO TE SHKURTER.
ENVERIT SI RONALDINJO.. :lol: :lol:
http://uk.youtube.com/watch?v=oyRMcdp-F ... re=related
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Sat, 13 Sep 2008 , 16:00

e kam pa kyt video.
nuk ja thot hiç.
megjithate ma i keq ka kene si qeveritar :lol: :lol: :lol:

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Sun, 14 Sep 2008 , 07:47

KRENARIA KUQ e BLU wrote:e kam pa kyt video.
nuk ja thot hiç.
megjithate ma i keq ka kene si qeveritar :lol: :lol: :lol:
EHHH ENVER HOXHA MA I MIRE SKA SI BAHET. :wink:
PARA 2 DITESH ME DUKET SE KA PAS EDHE DATELINDJEN DOLEN DA PLEQ TU JU THY KAMT E TU E FESTU.
AI U BAF 100 VJEC ATY KU ASHT EDHE SOT ISHALLA... Image
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Sun, 14 Sep 2008 , 10:45

Jeti, nqs ke simpati per "Karaxhicin e Shqipnise" atehere ma mire asht me e majt per vedi, e jo me ndy tan forumin...

PS: Ma merr mendja e kupton vet se me lavdru publikisht nji person qi ka vra mijra veta asht e gabume.

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sun, 14 Sep 2008 , 11:31

Ishalla e ka pas tuj u talle meqe ka vu at ftyren tuj qesh se me e pase seriozisht asht preokupant muhabeti.Megjithate ky debat myllet ktu.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Sun, 14 Sep 2008 , 13:36

nuk du me ba avokatin mrojtes te jetit, por m'duket se e keni kuptu gabim.

shife si thot:
jeti wrote:AI U BAF 100 VJEC ATY KU ASHT EDHE SOT ISHALLA... [img]
pra u baft 100 vjeç n'vorr. nuk e keni ndigju asnji here kyt shprehje a?

megjithate tash po e spjegon vet ça ka dashte me thane

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Sun, 14 Sep 2008 , 18:01

Man in Redblue wrote:Jeti, nqs ke simpati per "Karaxhicin e Shqipnise" atehere ma mire asht me e majt per vedi, e jo me ndy tan forumin...

PS: Ma merr mendja e kupton vet se me lavdru publikisht nji person qi ka vra mijra veta asht e gabume.
SIMPATI UNE PER ENVERIN!!!!!!!!!!
JO MAJ NAQE SHIKOJE MIRE MESAZHIN SE NUK KAM SHPRE SIMPATI POR KAM SHPRE IRONI... :lol:
TJA Q. ROPT E ENVERIT SE NA BA KAFSHE PER 50 VJET.
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Sun, 14 Sep 2008 , 18:03

KRENARIA KUQ e BLU wrote:nuk du me ba avokatin mrojtes te jetit, por m'duket se e keni kuptu gabim.

shife si thot:
jeti wrote:AI U BAF 100 VJEC ATY KU ASHT EDHE SOT ISHALLA... [img]
pra u baft 100 vjeç n'vorr. nuk e keni ndigju asnji here kyt shprehje a?

megjithate tash po e spjegon vet ça ka dashte me thane
SI MA KE LEXU MENDJEN SI FALLXHOR.. :lol:
SI KUPTONA NA DY HI FIVE... :lol:
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

Post Reply