Zgjedhjet

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Post Reply
vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Zgjedhjet

Post by vvvllaznia » Mon, 04 Jul 2005 , 20:39

Meqe ketu jena te gjith shkodran me ju pyt se per ke kishit votu eshte e kot.Si mendoni a do te perfitoj kombi shqiptar dhe shkodra ne veçanti nga keto zgjedhje duke marr parasysh se duket se po fiton e djathta?

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 05 Jul 2005 , 14:40

I gzum boll jam ne rast se fiton Demokratikja.Boll mas me i pa ma ta ftyra komunistash!

kristian
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 360
Joined: Wed, 20 Apr 2005 , 13:29
Location: Shkoder ==> France
Contact:

Post by kristian » Fri, 08 Jul 2005 , 20:57

Ka fitu partia demokratike por fatos legeni nuk e pranon humbjen :lol: :lol:
VLLAZNIA PER GJITHMON

Guest

Post by Guest » Fri, 08 Jul 2005 , 21:06

tapo e pranon kur ta rrasin Sala ne biruce te burgut sa te marrin pushtetin :lol:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Zgjedhjet

Post by GOLDIAN » Fri, 02 Jul 2010 , 19:25

kur kena zgjedhje prap
i perjashtuar

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Zgjedhjet

Post by Skodrinon » Tue, 27 Jul 2010 , 19:24

GOLDIAN wrote:kur kena zgjedhje prap
:lol: :lol: :lol:
he pra se u merzitme :D

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Zgjedhjet

Post by vllaznia1919 » Tue, 03 Aug 2010 , 21:18

Te dilen jane zgjedhjet per keyetarin e lagjes Skanderbeg. :D :D :D
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Zgjedhjet

Post by Miri » Sat, 07 Aug 2010 , 16:14

GOLDIAN wrote:kur kena zgjedhje prap
Shpejt te paska marr madhi Gold djali :D

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Zgjedhjet

Post by Skodrinon » Mon, 18 Apr 2011 , 16:40

nis fushata e dy kandidateve te ri per bashkine e shkodres
zamir kacerja e halil cani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kacerjahalili


Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Zgjedhjet

Post by Admin » Tue, 19 Apr 2011 , 00:01

Hhhahahahhahah

une kisha vutu per Halilin se e kane tifoz ma te zjarrte te Vllaznise :D
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Zgjedhjet

Post by Skodrinon » Tue, 19 Apr 2011 , 15:37

Admin wrote:Hhhahahahhahah

une kisha vutu per Halilin se e kane tifoz ma te zjarrte te Vllaznise :D
Edhe mu mu duk programi i Halilit ma i mire. :lol:
Kishte edhe portafolin me dry mos me vjedh kush paret e popullit ahahahahahah
Kur e pyti ai a don me e ba plazhin e Velipojes per nudista. Jo kret lakuriq tha po me nji kmish t'holl mos me i hanger mushkajat ahahahahahahah
Edhe t'marrt t'dhjesin n'gaz n'at qytet

Post Reply