Protesta e PS-se

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
User avatar
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Protesta e PS-se

Post by Ledi1920 » Fri, 20 May 2011 , 09:57

NQs e hudh gabim dhe voten presidenti vaj medet masanej...
Tek qendra votimit ku isha une kishte nje person adapt qe te thoshte ku duhet kjo..ku duhet ajo...

Gjithsesi si vota ime si ajo e bamirit e barabarte eshte se ska emer ne flete. Lufta eshte per kolltuk. Gjejn e bojn...
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Protesta e PS-se

Post by fpjalmi » Fri, 20 May 2011 , 16:46

Ledi1920 wrote:NQs e hudh gabim dhe voten presidenti vaj medet masanej...
Tek qendra votimit ku isha une kishte nje person adapt qe te thoshte ku duhet kjo..ku duhet ajo...

Gjithsesi si vota ime si ajo e bamirit e barabarte eshte se ska emer ne flete. Lufta eshte per kolltuk. Gjejn e bojn...

Ne votimet e fundit kur ishte Solol Olldashi ,Rama fitoi pothuajse te gjitha votat .

Ledi

A mendon qe protestat e ps -se dhe ngjarjet e 21 janarit , kan lujt rrol ne humbjen e rames ,duke marr parasysh se zgjedhjet e kalume ,rama i fitoi bindshem ,dhe ne keto zgjedhje ,populli i tiranes e kuptoj se kush asht fajtori ?????

Po flitet se Indrit fortuzi me fitoren e pd ,do bahet nder ma te medhenjt ne klubin futboll tirana,.

A asht e Vertete ??????????????????

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Protesta e PS-se

Post by Man in Redblue » Fri, 20 May 2011 , 22:01

fpjalmi wrote:
Sot ,Abc news dha presidentin bamir topi tu hedh zarfin gabimisht ne kutine e gabume

A ka skandal ma te madh se kjo ???? Po car duhet presidenti, per ato fjalimet e bukra qi mban a ?? :evil: :evil:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Protesta e PS-se

Post by fpjalmi » Sat, 21 May 2011 , 00:17

Man in Redblue wrote:
fpjalmi wrote:
Sot ,Abc news dha presidentin bamir topi tu hedh zarfin gabimisht ne kutine e gabume

A ka skandal ma te madh se kjo ???? Po car duhet presidenti, per ato fjalimet e bukra qi mban a ?? :evil: :evil:videoja se si e futi voten gabim presidenti Topi , Asht dhan edhe prej euro news?

Sa turp :oops: ,Kryetari i shtetit shqiptare

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Protesta e PS-se

Post by Skodrinon » Sat, 21 May 2011 , 00:29

bamka kishte votu edhe per ramen....

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Protesta e PS-se

Post by fpjalmi » Sat, 21 May 2011 , 00:48

Skodrinon wrote:bamka kishte votu edhe per ramen....
Aja asht e ditun skodrinon ,se atij i doli zot e fundrrina e tij asht :D

Ehhhhhhhhh sa asht pendu berisha qe e vuni president :)

Thuhet se votat e ardhshme per president ,Ilir Meta Ka me ken padiskutim presidenti i ri i shqipnise .

Kjo gja asht shum normale ,sepse do jete padiskutim nji hakmarrje e berishes ndaj topit ,dhe gjithashti nji hakmarrje ndaj metes ndaj rames :lol:

E randesishme asht qe plehnat e shqipnise rama dhe topi ,te shfarroset 1 here e pergjithmone ,dhe ta lajn ket shqipni te hijn ne bashkimin europian e qete .

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Protesta e PS-se

Post by Skodrinon » Sat, 21 May 2011 , 02:27

ilir meta asht ma pleh se tan. edhe njat kena mangut. ishalla ia vejn hekrat

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Protesta e PS-se

Post by fpjalmi » Sat, 21 May 2011 , 03:27

Kur lirune Dritan Priftin qe shkoj si cjapi te kasapi , e paditi vedin , duke inqizu vedin :D dhe doli i pafajshem dje, duke e dit tan shqipnia qe ka vjedh hapun ,dhe duke dal ne CD-i ,tash emagjinoje se qa ka me i ndodh ilir metes ,qe ka pshtu me kohe ,duke than qe CD -ija asht e krijume prej socialisteve :lol:

ASht pak vshtire me fut deputetin mrend sot ,se ka $$$$ ligj

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Protesta e PS-se

Post by fpjalmi » Sat, 04 Jun 2011 , 00:21

C'mendet Edi Rama thojn gazetat .

Kalon ne overdoze thote shtypi tjeter :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Protesta e PS-se

Post by Man in Redblue » Sat, 04 Jun 2011 , 00:35

cilat gazeta ?

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Protesta e PS-se

Post by fpjalmi » Sat, 04 Jun 2011 , 02:37

Man in Redblue wrote:cilat gazeta ?
man ,shife qa ka ba te vizion plusi :P

http://www.youtube.com/watch?v=TIXGdbms ... r_embedded :D

shkodrani86
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 7
Joined: Fri, 01 Apr 2011 , 17:15
Skuadra: vllaznia

Re: Protesta e PS-se

Post by shkodrani86 » Sat, 04 Jun 2011 , 03:25

Thuhet,se ka var vedin

Post Reply