Video Extreme

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Post Reply
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Video Extreme

Post by fpjalmi » Mon, 23 Aug 2010 , 17:19

Nje ngjarje tragjike ka ndodh ne lojen e demave

shikoni videon

http://www.youtube.com/watch?v=Nifs8QhCauE&feature=fvst

User avatar
REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Video Extreme

Post by REINIS » Sat, 05 Mar 2011 , 18:07

fpjalmi wrote:Nje ngjarje tragjike ka ndodh ne lojen e demave

shikoni videon

http://www.youtube.com/watch?v=Nifs8QhCauE&feature=fvst
e papame kjo...
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Post Reply