Forumi

Video Extreme

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...

Video Extreme

Postnga fpjalmi » E Hënë, 23 Gusht 2010 , 17:19

Nje ngjarje tragjike ka ndodh ne lojen e demave

shikoni videon

http://www.youtube.com/watch?v=Nifs8QhCauE&feature=fvst
Avatari i antarit
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 11278
Antarësuar: E Shtunë, 09 Shkurt 2008 , 13:32
Vendodhja: Amsterdam Holland
Skuadra: Ajax Vllaznia

Re: Video Extreme

Postnga REINIS » E Shtunë, 05 Mars 2011 , 18:07

fpjalmi shkroi:Nje ngjarje tragjike ka ndodh ne lojen e demave

shikoni videon

http://www.youtube.com/watch?v=Nifs8QhCauE&feature=fvst

e papame kjo...
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)
Avatari i antarit
REINIS
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 538
Antarësuar: E Martë, 24 Shkurt 2009 , 21:19
Vendodhja: TIRON, ku tjeter?


Kthehu tek Zone e Lire


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë

cron