Forumi

persona ne kerkim

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...

Re: persona ne kerkim

Postnga Miri » E Martë, 19 Prill 2016 , 16:46

Normal me mungesen teme me keni dal doret tane :D :D
Tesh i baj thirrje shefit te dalin nej gjiro ktej se ka pune boll me ba :lol:
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: persona ne kerkim

Postnga Admin » E Shtunë, 23 Prill 2016 , 15:25

Shefi me duket se ka pune, ska kohe fart per kete pune :oops:
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: persona ne kerkim

Postnga Miri » E Djelë, 24 Prill 2016 , 10:12

Per gjana te tilla gjithmone ka 5 min kohe :)
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6241
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: persona ne kerkim

Postnga Admin » E Mërkurë, 27 Prill 2016 , 10:44

:lol: :lol: :lol:
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: persona ne kerkim

Postnga Ledi1920 » E Enjte, 18 Maj 2017 , 15:33

Ju pershendes mbas shume vitesh
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: persona ne kerkim

Postnga Ledi1920 » E Enjte, 18 Maj 2017 , 15:56

Dikur ky forum kishte jete asthu si dhe forumi tiranes. U futa per nostalgji. tani sundojn rrjetet social gjithcka.

Po ju pershendes gjithsesi pavarsisht se disa I kam friend dhe ne FB

Shnet e pare
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: persona ne kerkim

Postnga vvvllaznia » E Hënë, 30 Tetor 2017 , 11:19

Hajt mbas besoj me shume se nje vitit thashe po hyj nje her ne forum por s'keka ma kerkush, gjynah se ja kemi kaluar mire, i uroj te gjithve vetem te mira
vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
 
Poste: 887
Antarësuar: E Enjte, 02 Qershor 2005 , 21:04

Mëparshme

Kthehu tek Zone e Lire


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Sybleisoni, tolyaRer dhe 19 vizitorë