Forumi

persona ne kerkim

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...

Re: persona ne kerkim

Postnga Admin » E Shtunë, 16 Prill 2016 , 16:21

Tjeta jote,
jena ba te tane per denime :P
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: persona ne kerkim

Postnga Miri » E Martë, 19 Prill 2016 , 16:46

Normal me mungesen teme me keni dal doret tane :D :D
Tesh i baj thirrje shefit te dalin nej gjiro ktej se ka pune boll me ba :lol:
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6242
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: persona ne kerkim

Postnga Admin » E Shtunë, 23 Prill 2016 , 15:25

Shefi me duket se ka pune, ska kohe fart per kete pune :oops:
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: persona ne kerkim

Postnga Miri » E Djelë, 24 Prill 2016 , 10:12

Per gjana te tilla gjithmone ka 5 min kohe :)
Avatari i antarit
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
 
Poste: 6242
Antarësuar: E Mërkurë, 20 Qershor 2007 , 17:44
Vendodhja: Postribe
Skuadra: Vllaznia

Re: persona ne kerkim

Postnga Admin » E Mërkurë, 27 Prill 2016 , 10:44

:lol: :lol: :lol:
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Mëparshme

Kthehu tek Zone e Lire


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 3 vizitorë

cron