Futboll Femrash

Ketu mund te shkruani per cfaredo lloj sporti ,
si basketboll , formula 1 , boks , etj...
Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Futboll Femrash

Post by Man in Redblue » Sun, 17 Aug 2014 , 18:32

Komplimente ekipit, por i sa keq veprimi i presidentit :oops:

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Futboll Femrash

Post by Skodrinon » Sun, 17 Aug 2014 , 18:53

Ca ka ndodh?
Cili president Matija apo Nava?
Se nuk kam hi ka dit ne internet

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Futboll Femrash

Post by Skodrinon » Sun, 17 Aug 2014 , 21:20

Oo e paska qelb krejt. Sa turp. Gjithkund tu lan nam.
M'thane qi arbitrimi ka ken skandal, po hala nuk msume me u sjell si duhet. Karshi nji femnes mandej, asht edhe ma e rande. Edhe nuk tregon asnji shej pendimi as ne interviste. Jevga thote. Tash te presim pasojat. Ishalla jo perjashtim per vitin tjeter t'pakten

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Futboll Femrash

Post by GOLDIAN » Sun, 17 Aug 2014 , 23:32

ca ka ndodh
i perjashtuar

User avatar
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Futboll Femrash

Post by Ledi1920 » Mon, 18 Aug 2014 , 09:29

Me ca lexova une eshte fut ne fushe dhe ka protestu, me pas e ka beshty dhe me pas nga bankina ka gjuajtur me cante. Tek panorama sport e lexova.

Jam i mendimit qe albitri mund ta ket qelb. Por ka menyra te tjera me protestu. Me bo relacion ne uefa etj. Aq me teper ku ai pretendon qe ka dhe fakte.

Nuk eshte as i pari as i funit. Kulture sportive zero.
Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Futboll Femrash

Post by Admin » Mon, 18 Aug 2014 , 14:54

Kjo asht pjesa e pare ku asht edhe gjesti i presidentit:

https://www.youtube.com/watch?v=DOR2mepBC6Y" onclick="window.open(this.href);return false;

Kartoni i kuq per lojtaren tone ka kene krej i egzagjerum.... sdq presidenti nuk ishte dasht qe me protestu ne ate menyre!!
Duhet shume ma teper fair play, ishalla nuk vjen ndonji denim i rande.

Ktu jane golat qe kena hanger:
https://www.youtube.com/watch?v=VzAJyR2nM88" onclick="window.open(this.href);return false;

Nqs nuk gabohem, nqs Vllaznia e fitonte kete ndeshje u kualifikonte si skuadra e dyte me e mire.
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply