Forumi

Futboll Femrash

Ketu mund te shkruani per cfaredo lloj sporti ,
si basketboll , formula 1 , boks , etj...

Re: Futboll Femrash

Postnga Man in Redblue » E Djelë, 17 Gusht 2014 , 18:32

Komplimente ekipit, por i sa keq veprimi i presidentit :oops:
Man in Redblue
Moderator
Moderator
 
Poste: 3865
Antarësuar: E Hënë, 30 Tetor 2006 , 13:48
Vendodhja: My heart is where my home is

Re: Futboll Femrash

Postnga Skodrinon » E Djelë, 17 Gusht 2014 , 18:53

Ca ka ndodh?
Cili president Matija apo Nava?
Se nuk kam hi ka dit ne internet
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Futboll Femrash

Postnga Skodrinon » E Djelë, 17 Gusht 2014 , 21:20

Oo e paska qelb krejt. Sa turp. Gjithkund tu lan nam.
M'thane qi arbitrimi ka ken skandal, po hala nuk msume me u sjell si duhet. Karshi nji femnes mandej, asht edhe ma e rande. Edhe nuk tregon asnji shej pendimi as ne interviste. Jevga thote. Tash te presim pasojat. Ishalla jo perjashtim per vitin tjeter t'pakten
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Futboll Femrash

Postnga GOLDIAN » E Djelë, 17 Gusht 2014 , 23:32

ca ka ndodh
i perjashtuar
Avatari i antarit
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
 
Poste: 7305
Antarësuar: E Djelë, 02 Korrik 2006 , 18:14
Vendodhja: perjashtuar nga forumi
Skuadra: vllaznia

Re: Futboll Femrash

Postnga Ledi1920 » E Hënë, 18 Gusht 2014 , 09:29

Me ca lexova une eshte fut ne fushe dhe ka protestu, me pas e ka beshty dhe me pas nga bankina ka gjuajtur me cante. Tek panorama sport e lexova.

Jam i mendimit qe albitri mund ta ket qelb. Por ka menyra te tjera me protestu. Me bo relacion ne uefa etj. Aq me teper ku ai pretendon qe ka dhe fakte.

Nuk eshte as i pari as i funit. Kulture sportive zero.
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: Futboll Femrash

Postnga Admin » E Hënë, 18 Gusht 2014 , 14:54

Kjo asht pjesa e pare ku asht edhe gjesti i presidentit:

https://www.youtube.com/watch?v=DOR2mepBC6Y

Kartoni i kuq per lojtaren tone ka kene krej i egzagjerum.... sdq presidenti nuk ishte dasht qe me protestu ne ate menyre!!
Duhet shume ma teper fair play, ishalla nuk vjen ndonji denim i rande.

Ktu jane golat qe kena hanger:
https://www.youtube.com/watch?v=VzAJyR2nM88

Nqs nuk gabohem, nqs Vllaznia e fitonte kete ndeshje u kualifikonte si skuadra e dyte me e mire.
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Mëparshme

Kthehu tek Sporte te ndryshme


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë

cron