Peshengritje

Ketu mund te shkruani per cfaredo lloj sporti ,
si basketboll , formula 1 , boks , etj...
Post Reply
Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Peshengritje

Post by Skodrinon » Thu, 13 Nov 2014 , 21:01

Fantastik Godelli
E pash direkt
Ne prove te trete provoi me thy rekordin botnor 211 kile. Kjo dmth se e ndin vedin se mundet me ba ma shume e tham se ne olimpiade ka mundsi me marre medalje.

Me erdhi keq per Qerimajn. Kisha shprese se po merr medalje bronzit. Gaboi te trija provat ne shtytje....

User avatar
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3656
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Peshengritje

Post by Edmond-Cela » Thu, 13 Nov 2014 , 23:28

urime edhe Romeles. keshtu ka lezet
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Peshengritje

Post by fpjalmi » Fri, 14 Nov 2014 , 07:25

Urime Godellit qe per here te pare ne shqiperi do kthehet si kampion bote . Na ka ba te gjitheve krenare , pa harru edhe Romela Begajn , ku edhe pse renditet e shtata ne bote , asht paraqit shum mire .

Mbas heronjve te kombetares sone , qe mbrojten flamurin Kuq e Zi me gjak duke rrezikuar jeten e tyre ne zemren e Serbise Beograd dhe duke ba krenare nji Shqipni te Tan , mbas fjaleve Historike te Edi Rames po ne zemren e Serbise Beograd duke I dhan nji termet gjithe serbise , ne vecanti me Fjalet ''[[Serbia nuk duhet te shikoje andrra me sy hap por duhet te futet ne Europe dhe duhet ta harroje Kosoven e pavarur qe gjithe bota po e njeh nga dita ne dite ]]"" ku padyshim asht nji nder fjalimet qe mund te krahesohet me liderat ma te medhenj shqiptare nder vite , nji fjalim qe asht ma I rande se plumbi per gjithe serbine , ku fjala e tij e ka ba boten me na pa si Liderat e Ballkanit dhe na ka ba krenare bashk me Kosoven , dhe nuk ka se si te shpjegohet ndryshe ky nentore kur Godelli qon flamurin shqiptare ne majen e peshngritjes Boterore ku per here te pare ky nentor na solli nji kampion bote qe nuk e la shqiperine ne balte si tradhetaret e pirros me shoke , dhe nuk do kishte gja ma te bukur qe ky nentore te na sillte 3 piket kombetares sone ne tavoline qe I meritojm me shume te drejte , sepse dp ishte nji qershi mbi torte , ky nentore qe ndoshta nuk do harrohet per shum kohe

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Peshengritje

Post by Admin » Sat, 15 Nov 2014 , 00:14

Gjynah per Erkandin por shume shume urime per Godellin dhe Romela Begaj.
Ishalla vjen mbeshtetja nga ministria per keto sportista se vetem kur fitojne kujtohen per to...
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Peshengritje

Post by GOLDIAN » Sat, 20 Dec 2014 , 16:41

lane nam robt me Doping e di se ta po me coheni kundra se jo na e ka ba serbi e jo greku
e mbeshtetme erkandin se na u duk rast i vecante po tash u bane shume
mendimi jem ky
i perjashtuar

User avatar
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Peshengritje

Post by Miri » Sun, 21 Dec 2014 , 07:27

Nuk asht tyrp per ne mor Gold por per ata si dhe per federaten e peshngritjes.

Post Reply