Forumi

Futsal

Ketu mund te shkruani per cfaredo lloj sporti ,
si basketboll , formula 1 , boks , etj...

Re: Futsal

Postnga Skodrinon » E Premte, 25 Shtator 2009 , 12:41

Ledi1920 shkroi:http://www.youtube.com/watch?v=i4dnj03tBZs&feature=topvideos

ju pershendes me ket golin...une me bluzen e brazilit

cili je ti, ai me bluzen e brazilit qi po shef ndeshjen aty mas portes a? :P :D
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Futsal

Postnga Ledi1920 » E Premte, 25 Shtator 2009 , 15:52

Skodrinon shkroi:
Ledi1920 shkroi:http://www.youtube.com/watch?v=i4dnj03tBZs&feature=topvideos

ju pershendes me ket golin...une me bluzen e brazilit

cili je ti, ai me bluzen e brazilit qi po shef ndeshjen aty mas portes a? :P :Dheheheheheh e pe ca goli plako,i papam...
faktikisht une jam ai qe perplasem me shtyllen e portes
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: Futsal

Postnga Ledi1920 » E Hënë, 26 Prill 2010 , 08:31

Mbyllet Kampionati 2009-2010 i Futsalit

Finalja u zhvillua ne Elbasan.

Tirana 4- 2 Edro Vlora
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: Futsal

Postnga GOLDIAN » E Hënë, 26 Prill 2010 , 20:12

Ledi1920 shkroi:Mbyllet Kampionati 2009-2010 i Futsalit

Finalja u zhvillua ne Elbasan.

Tirana 4- 2 Edro Vlora

urime ledi
i perjashtuar
Avatari i antarit
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
 
Poste: 7305
Antarësuar: E Djelë, 02 Korrik 2006 , 18:14
Vendodhja: perjashtuar nga forumi
Skuadra: vllaznia

Re: Futsal

Postnga Ledi1920 » E Martë, 27 Prill 2010 , 08:16

GOLDIAN shkroi:
Ledi1920 shkroi:Mbyllet Kampionati 2009-2010 i Futsalit

Finalja u zhvillua ne Elbasan.

Tirana 4- 2 Edro Vlora

urime ledi


faleminderit
goldi-poldi haleluja
gold-poldi fussball Got
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: Futsal

Postnga Skodrinon » E Premte, 23 Shtator 2011 , 16:20

asnji ekip shkodran nuk merr pjese simjet :evil:
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Futsal

Postnga Ledi1920 » E Mërkurë, 28 Shtator 2011 , 09:00

Nuk e di ka ka fillu kampionati i ktij viti.

Per vjet se di por me para qyteti Shkodres ka pas dy ekipe qe mernin pjese Vllaznin dhe Antena Nord.
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: Futsal

Postnga Skodrinon » E Shtunë, 21 Prill 2012 , 15:21

fshf-ja presion shkodres: ekipin e futsalles ose ska lojtare ne kombetare

http://www.shkodrasport.com/index.php?o ... 36:futboll


10 milion lek te vjetra duhen per ekipin e futsalles thote alban hasani....
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Futsal

Postnga GOLDIAN » E Shtunë, 21 Prill 2012 , 17:25

u shkaterru qyteti jone krejt
ketej bahen vepra kolosale qe sdihet ka vijn lekt
disco e kurvnina mu ne mes qyteti
e ketej sjane ne gjendje bashkia me pagu 10 milion
apo qofte me gjet investor per 10 milion
turp vertet
i perjashtuar
Avatari i antarit
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
 
Poste: 7305
Antarësuar: E Djelë, 02 Korrik 2006 , 18:14
Vendodhja: perjashtuar nga forumi
Skuadra: vllaznia

Re: Futsal

Postnga Ledi1920 » E Martë, 06 Nëntor 2012 , 10:10

Simjet shkodra paraqitet dhe me ekipin e futsal-it Vllaznia Futsall
Te dielen dolet barazim ne Tirone 5-5 me Ali demin qe eshte ekip pretendent.
Me cfar pash Vllaznia nuk kishte ekip te keq.
Imazh
Avatari i antarit
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
 
Poste: 1410
Antarësuar: E Premte, 21 Nëntor 2008 , 15:34
Vendodhja: Tiron
Skuadra: Tirona,Bayern

Re: Futsal

Postnga Admin » E Martë, 06 Nëntor 2012 , 13:18

Me sa duket presionet e FShF-se kane ba te mundun krijimin e ekipit te futsalles Vllaznia :)

Tranjer i ekipit asht Safet Osja.

Ledi flm per infot, ishalla vazhdojme me fitore :)
Vllaznit Ultras

Imazh
Avatari i antarit
Admin
Webmaster
Webmaster
 
Poste: 5601
Antarësuar: E Mërkurë, 24 Nëntor 2004 , 03:41
Vendodhja: Loro Boriçi
Skuadra: Vllaznia

Re: Futsal

Postnga Skodrinon » E Hënë, 04 Nëntor 2013 , 12:08

VLLAZNIA E MINIFUTBOLLIT BARAZON ÇUDITËRISHT 5-5 ME FLAMURTARIN

Për ekipet e Vllaznisë nuk ka qenë e thënë të fitohet sot. Ashtu siç ka përfunduar në barazim ndeshja në "Loro Boriçi" ndaj Bylisit, në barazim është mbyllur edhe ndeshja e minifutbollit në mes Vllaznisë dhe Flamurtarit, e luajtur pasditen e sotme në "Qazim Dervishi". Një barazim disi i çuditshëm teksa shkodranët kanë qenë në avantazh fillimisht deri në 3-0 dhe më pas edhe 5-2 por në fund e gjithë ndeshja është mbyllur në shifrat 5-5. Gjithçka ka qenë duke shkuar mirë në pjesën e parë. Kanë shënuar njëri pas tjetrit, Gjoklaj, Çoba dhe Alibali dhe kjo pjesë është mbyllur në shifrat 3-0. Në fillimin e së dytës, ka shënuar Flamurtari golin e parë, më pas ka shënuar përsëri Vllaznia me anë të Alibalit ndërkohë që vlonjuatët kanë shënuar golin e dytë duke ngushtuar shifrat në 4-2. Mandi ka shënuar edhe golin e pestë për vendasit dhe këtu u duk se u mbyll gjithçka por nuk ka ndodhur kështu. Janë miqtë që shënojnë njëri pas tjetrit tre gola dhe kësisoj e gjithë ndeshja është mbyllur në barazim 5-5. Një barazim disi i çuditshëm megjithatë ky rezultat është fiksuar në fund të ndeshjes. Kësisoj Vllaznia nuk arrin dot ta nisë me fitore kampionatin, rezultat ky që mund të ndikojë në ecurinë e mëtejshme të saj.© vllaznia.al
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Futsal

Postnga Skodrinon » E Hënë, 18 Nëntor 2013 , 17:46

Vllaznia-Ali Demi 3-2
Ju nuk keni të drejtë të shikoni skedarët që i janë shtuar këtij postimi.
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Futsal

Postnga Skodrinon » E Hënë, 02 Dhjetor 2013 , 16:50

Vllaznia-Edro Vlora 3-4
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Futsal

Postnga Skodrinon » E Mërkurë, 11 Dhjetor 2013 , 12:58

Flabina-Vllaznia 4-7
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Futsal

Postnga Skodrinon » E Hënë, 16 Dhjetor 2013 , 13:07

Kupa e Shqipnis
Vllaznia-Flamurtari 3-1
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Mëparshme

Kthehu tek Sporte te ndryshme


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë

cron